menu

Jagiellonia Białystok - Warta Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

27 lutego 2022, 09:21 | DW

Jagiellonia Białystok - Warta Poznań ONLINE. W pierwszym niedzielnym meczu Jagiellonia podejmie Wartę Poznań. Na pewno nie będzie to łatwy mecz dla podopiecznych trenera Piotra Nowaka. Rywal jest mocno rozpędzony. W ekstraklasie ostatni raz przegrał w listopadzie ubiegłego roku w derbach Poznania z Lechem.

Jagiellonia Białystok - Warta Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO
Jagiellonia Białystok - Warta Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO
fot. Lukasz Gdak

Jagiellonia - Warta ONLINE


W lidze poznaniacy dzielnie się trzymają. Od zeszłego roku regularnie punktują, choć częściej dzielą się punktami z rywalami. Warta zremisowała z Wisłą Kraków 1:1, wygrała ze Śląskiem Wrocław 2:1, zremisowała po 1:1 z Pogonią Szczecin i Górnikiem Łęczna, pokonała Legię Warszawa 1:0 i ostatnio Radomiaka Radom 3:1, co pozwoliło podopiecznym byłego trenera Wigier Suwałki Dawida Szulczka wydobyć się ze strefy spadkowej.

Apetyt na zwycięstwo ma też trener Warty Dawid Szulczek. - W dalszym ciągu liczba punktów, które mamy, nie wystarczy do utrzymania. Dlatego koncentrujemy się na tym, by nadal je zdobywać, a nie patrzymy na, to z kim rywalizujemy o pozostanie w ekstraklasie. Będziemy chcieli wygrać w Białymstoku, a potem punktować też w kolejnych meczach - powiedział.

Jagiellonia - Warta NA ŻYWO


Na pewno nie będzie to łatwy mecz dla podopiecznych trenera Piotra Nowaka. Rywal jest mocno rozpędzony. - Jest to bardzo dobrze zorganizowany zespół, zgrany, wiedzący co ma robić na boisku - mówi trener Jagiellonii Piotr Nowak. - I my też musimy pokazać, że jesteśmy kolektywem, cierpliwie grającym z chłodną głową, wykorzystując swoje szanse - dodał szkoleniowiec.

Piłkarze obu drużyn w rozgrywkach ekstraklasy spotykali się trzykrotnie. W sezonie 2020/2021 Jagiellonia wygrała u siebie 4:3, by na wyjeździe przegrać 0:2. W tym sezonie w Grodzisku Wielkopolskim był remis 1:1.

OSTATNIE MECZE:


Warta Poznań - Jagiellonia Białystok 1:1 (27.08.2021, Ekstraklasa)
Warta Poznań - Jagiellonia Białystok 2:0 (25.04.2021, Ekstraklasa)
Jagiellonia Białystok - Warta Poznań 4:3 (05.12.2020, Ekstraklasa)

PRZEWIDYWANE SKŁADY:


Jagiellonia: Alomerović - Nastić, Tiru, Pazdan, Olszewski - Romanczuk, Struski, Pospisil - Mystkowski, Cernych, Prikryl

Warta: Lis - Trałka, Szymonowicz, Ivanov - Matuszewski, Kupczak, Kopczyński, Grzesik - Papeau, Zrelak, Miguel Luis

Jagiellonia - Warta TRANSMISJA TV


Spotkanie Jagiellonii z Wartą Poznań rozpocznie się w niedzielę, 27 lutego o godz. 12:30. Transmisja w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3 (komentarz audiodeskrybcyjny). Wstęp od 12:10.

Jagiellonia - Warta STREAM
Internetowy stream online dostępny jest na platformach ncplusgo.pl i canalplus.com. Przekaz dostępny wyłącznie dla abonentów usługi Canal+. Relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.

12:30 Jagiellonia Białystok - Warta Poznań
Canal+ Sport/Canal+ Sport 3
ncplusgo.pl
canalplus.com

PKO EKSTRAKLASA w GOL24


Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy


Polecamy