menu

Hajrapetjan zagrał w reprezentacji Armenii

15 sierpnia 2013, 04:33 | Daniel Kawczyński

Defensor Widzewa Łódź - Levon Hajrapetjan, mimo niedawnego powrotu po kontuzji i niezbyt dobrych występów w klubie, został powołany do reprezentacji Armenii i wystąpił w towarzyskim spotkaniu z Albanią.

Levon Airapetian wystąpił w meczu reprezentacji Armenii
Levon Airapetian wystąpił w meczu reprezentacji Armenii
fot. armsport.am / archiwum / Levon Airapetian

Jak widać, mimo długiego rozbratu z futbolem, Hajrapetjan nadal cieszy się dużym zaufaniem selekcjonera Vardana Minasjana. W dzisiejszym pojedynku na murawie pojawił się od pierwszych minut i zszedł dopiero na siedemnaście minut przed końcem regulaminowego czasu gry. Jednak wraz z kolegami na pewno nie będzie miał najlepszych wspomnień. Osłabiona brakiem m.in kontuzjowanego Heinricha Mkhitarjana Armenia, nie zagrała najlepszego spotkania i przegrała 0:2, a jedna bramka padła po akcji rozpoczętej na flance piłkarza Widzewa.

Warto dodać, że w ormiańskiej ekipie, w 66.minucie pojawił się Agwan Papikjan, wychowanek Łódzkiego Klubu Sportowego, obecnie gracz Pjunika Erewań.

Albania- Armenia 2:0(1:0)

Bramki:
1:0 Rama(21.), 2:0 Kace(67.)


Polecamy