Fornalik po meczu z Podbeskidziem: Nasza drużyna dopiero się konsoliduje

10 sierpnia 2015, 20:20 | Przemysław Drewniak

- Możemy odczuwać niedosyt, bo zabrakło kilku minut, by trzy punkty zostały na Cichej. To nie był dla nas łatwy mecz - mówił po meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała (1:1) trener Ruchu Chorzów, Waldemar Fornalik.

Waldemar Fornalik: Możemy odczuwać niedosyt, bo zabrakło kilku minut, by trzy punkty zostały na Cichej. To nie był dla nas łatwy mecz. Zwłaszcza w pierwszej połowie Podbeskidzie było dobrze zorganizowane w obronie. W drugiej połowie udało nam się strzelić gola, potem mieliśmy szansę na kolejnego, której nie wykorzystaliśmy i to się zemściło. Ta drużyna dopiero się konsoliduje, zapewne jeszcze nieraz głupio straci punkt. Pozostaje nam tylko nadal ciężko pracować, by takie sytuacje powtarzały się jak najrzadziej.