Korona KielceKorona Kielce
19:54

Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia relacji z kolejnych spotkań Zagłębia Lubin!

90'

W drugiej kolejce Ekstraklasy Zagłębie Lubine przegrało z Koroną Kielce 0-2. Bramki dla Kielczan strzelili Pilipczuk oraz Przybyła.

90'

Na boisko wchodzi Nankour zastępując Pawła Sobolewskiego.

90'

Arbiter główny doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

88'

Zagłębie dąży jeszcze do zdobycia chociaż honorowej bramki ale próby Miedziowych nie przynoszą efektów.

85'

Jakub Tosik został ukarany żółtą kartką za faul taktyczny na Przemysławie Trytko.

81'

Korona już cofnęła się całym zespołem na własną połowę. Trener Marcin Brosz cały czas pokrzykuje na swoich zawodników aby skupili się na defensywie.

79'

Zagłębiu w dzisiejszym spotkaniu brakuje dokładności w swoich poczynaniach bo widać, że Miedziowi mają swój styl gry ale muszą go dopracować .

75'

Michal Papadopulos umieścił piłkę w bramce Korony ale wcześniej sędzia liniowy podnióśł chorągiewkę gdyż napastnik Zagłębia był na pozycji spalonej.

74'

Trener Stokowiec wykorzystał już wszystkie zmiany w tym meczu.

73'

Eryk Sobków wszedł na murawę za Łukasza Janoszkę.

73'

Adrian Rakowski zastępuje Boneckiego na placu gry.

70'

Gabovs został ukarany przez Pawła Gila żółtą kartką.

69'

Przemysław Trytko zastąpił Michała Przybyłę - strzelca drugiej bramki dla kielczan.

68'

Janoszka nie ma dzisiaj szczęścia. Tym razem piłka po jego strzale zatrzymała się na słupku bramki strzeżonej przez Dariusza Trelę.

65'

Korona bardzo dobrze punktuje dzisiaj Zagłębie. Zespół Marcina Brosza gra bardzo dobrze w defensywie czekając na okazje do wyprowadzenia kontr.

63'

Z lewej strony boiska dośrodkowywał Sylwestrzak a na piątym metrze idealnie odnalazł się Przybyła i strzałem głową pokonał Forenca.

62'

Pierwsza akcja Korony w drugiej połowie i mamy 2-0 dla kielczan!! Strzelcem bramki jest Michał Przybyła.

59'

Kolejny raz z rzutu rożnego dośrodkowywał Vlasko, do piłki najwyżej wyskoczył Tosik ale jego strzał był niecelny.

58'

Dzisiejsze spotkanie z trybun ogląda 4219 widzów.

57'

Na boisku leży Piotr Malarczyk po starciu z Krzysztofem Janusem.

56'

Arkadiusz Woźniak opuścił boisko a w jego miejsce pojawił się Krzysztof Janus.

55'

Idealne dośrodkowanie Vlasko z rzutu rożnego a precyzyjnym strzałem głową chciał popisać się Todorovski ale piłka minimalnie przeleciałą obok słupka.

53'

Zagłębie cały czas atakuje na bramkę Korony. Tym razem strzał Boneckiego wylądował jednak na plecach Arkadiusza Woźniaka.

51'

Marcin Cebula został ukarany zółtą kartką za symulkę w polu karnym.

50'

Vlasko jest w dzisiejszym meczu bardzo aktywny a piłkarze Korony potrafią zatrzymać go tylko faulami.

49'

Nowy nabytek Miedziowych jednak dośrodkowywał ale piłka wyleciała za boisko.

49'

Zagłębie Lubin będzie miało doskonałą okazję na zdobycie bramki. Z rzutu wolnego z okolic 24. metra strzelał będzie Vlasko.

46'

Dariusz Trela wszedł za Zbigniewa Małkowskiego.

46'

Miedziowi rozpoczęli agresywnie i już po gwizdku i składnej akcji strzelał Vlasko ale piłka trafiła w jednego z obrońców Korony.

19:05

Zaczynamy drugą połowę!

19:02

Niestety Zbigniew Małkowski nie wyjdzie już na drugą połowę. Jego miejsce w bramce zajmie Dariusz Trela.

19:00

Na murawie pojawili się już piłkarze Zagłębia. Miedziowi wyszli tym samym składem co na pierwszą połowę .

18:58

W przerwie asekuracyjnie rozgrzewa się Dariusz Trela. Wkrótce zobaczymy czy zastąpi Małkowskiego.

45'

Najważniejsza informacja po pierwszej połowie jest taka, że Korona prowadzi w Lubinie 1-0 po bramce Pilipczuka.

45'

Arbiter główny doliczył dwie minuty do pierwszej połowy.

45'

Doskonałe dośrodkowanie Vlasko w pole karne. Niestety z czterech metrów do bramki nie trafił Guldan.

43'

Fertovs został ukarany żółtą kartką. Faulowany był po raz kolejny Vlasko.

42'

Na jakiś uraz narzeka chyba Małkowski bo przez chwilę rozgrzewał się Trela.

40'

Radek Dejmek został ukarany żółtą kartką za faul na Vlasko.

38'

Doskonała akcja Zagłębia! Janoszka zgrał z 16. metra w pole karne do Vlasko ale jego strzał instynktownie obronił Małkowski.

37'

Arkadiusz Woźniak jest dzisiaj cały czas poniewierany przez obrońców Korony.

34'

Zagłębie tak jak w pierwszej kolejce traci bramkę już w pierwszej połowie i może teraz otworzy nam się to spotkanie .

33'

Pięknie wykonany rzut wolny przez zawodnika Korony, który lekkim ale technicznym uderzeniem pokonał Forenca.

32'

Rzut wolny dla Korony z 20.metra. Pylypchuk pakuje piłkę do siatki!!!!

30'

Żółtą kartką został ukarany Łukasz Piątek za dyskusje z arbitrem.

27'

Na boisku przez chwilę leżał Dorde Cotra po zderzeniu głowami z Gabovsem.

23'

Ćwierć meczu za nami a żaden z zespołów nie stworzył sobie dogodnej sytuacji do zdobycia bramki.

19'

Zagłębie próbuje kombinacyjnie rozgrywać swoje akcje ale wszelkie dośrodkowania padają łupem obrońców Korony.

16'

Kamil Sylwestrzak ostro zaatakował Arkadiusza Woźniaka ale Pan Paweł Gil udzielił tylko słownej reprymendy zawodnikowi Korony.

15'

Oba zespoły spokojnie próbują rozgrywać piłkę przez co tempo meczu jest wolne.

12'

Z akcją ruszyła prawym skrzydłem Korona Kielce ale po dośrodkowaniu Sobolewskiego niecelnie głową strzelał Cebula.

11'

Miedziowi bardzo szybko rozprowadzają swoje akcje na skrzydła. Tym razem Vlasko doskonale dograł do Woźniaka ale jego dośrodkowanie przeciął jeden z obrońców Korony.

7'

Korona wyprowadziła dobrze piłkę z własnej połowy ale tuż przed polem karnym Zagłębia zabrał im ją Jan Vlasko.

5'

Na razie mamy mecz walki. Oba zespoły notują sporo strat i tempo meczu jest bardzo szarpane.

3'

Będziemy mieli pierwszy rzut rożny w meczu. Z narożnika Vlasko dośrodkowywał Vlasko ale piłkę wybili zaowdnicy Korony.

3'

Jakub Tosik zastępuje dzisiaj na środku obronu Macieja Dąbrowskiego i razem z Guldanem będą kierować defensywą Miedziowych

17:59

Zaczynamy spotkanie ! Oby dzisiaj nie brakowało emocji

17:58

Spotkanie rozpoczną kielczanie ! Forenc wybrał połówkę po stronie sektora najwierniejszych kibiców Zagłębia.

17:57

Oba zespoły są już na murawie !!

17:54

Trybuny w Lubinie nie będą dzisiaj zapełnione , pusty jest również sektor kibiców gości.

17:53

Zagłębie zagra dzisiaj na biało a kielczanie będą grali w czarnych strojach.

17:48

Rezerwowi Zagłębie Lubin : Martin Polacek - Adrian Błąd, Jarosław Jach, Krzysztof Janus, Eryk Sobków, Adrian Rakowski, Damian Zbozień.

17:48

Rezerwowi Korona Kielce : Dariusz Trela- Przemysław Trytko, Tomasz Zając,Piotr Rogala, Nabil Aankour, Rafał Grzelak, Michał Wrześniewski.

17:42

Witamy prosto ze stadionu w Lubinie !!

Zapraszam serdecznie na relację LIVE z meczu, w którym Zagłębie podejmie Koronę Kielce!

08:39

Zagłębie – Korona LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Beniaminek "ugości" kielczan?

Kontynuujemy rozpoczętą wczoraj drugą kolejkę Ekstraklasy. W pierwszym rozgrywanym dzisiaj spotkaniu Zagłębie Lubin podejmie przed własną publicznością Koronę Kielce. Czy stać go na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie?

Miedź Legnica - Zagłębie Lubin 0:1