CracoviaCracovia
0 : 1
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
14:50

Koniec meczu!! Śląsk wygrywa w Krakowie 1-0, dzięki bramce Paixao. Za uwagę dziękuje Krzysztof Orski. Zapraszam na kolejne relacje w serwisie Ekstraklasa.net.

93'

Strzał Strausa po rykoszecie broni Kelemen. Jeszcze będzie korner!

92'

Zaskakujący strzał Saidiego, ale instynktownie broni Kelemen!!

91'

Dośrodkowanie z narożnika boiska ląduje prosto w rękawicach Kelemena.

90'

3 minuty nadziei dla Cracovii na choćby remis.

89'

Ostatnia zmiana w Śląsku. Za Stevanovicia wchodzi Socha.

88'

7652 osoby oglądają na żywo dzisiejszy mecz.

87'

Żółta kartka dla Rakelsa za faul w ataku.

86'

Paixao faulowany na 20 metrze. Mikulic protestuje, ale nie ma zmiany decyzji. Strzał jednak był bardzo niecelny.

84'

Piłkarze Cracovii przekombinowali i muszą budować od nowa kolejny atak.

83'

Faulowany Dudzic, będzie szansa na dośrodkowanie.

81'

Sypią się kartki. Tym razem ukarany Nykiel.

80'

Zostało 10 minut, ale nie wygląda na to, żeby w tym meczu miało się coś zmienić.

79'

Tym razem żółtko dla Marciniaka za wślizg od tyłu.

76'

Żółta kartka dla Danielewicza za faul taktyczny.

75'

Na spalonym Paixao.

74'

Za Machaja na boisku melduje się Droppa.

71'

Akcja Nykiela z Dudzicem, ale będzie tylko rzut rożny.

70'

Do końca meczu zostało nieco ponad 20 minut. Jeśli Cracovia chce wywalczyć choćby punkt, musi odważnie zaatakować.

68'

Zmiana w Śląsku. Patejuka zmienia Zieliński.

67'

Uspokoił się nam mecz. Śląsk cofnął się na własną połowę i czeka na kontry.

63'

Wrzutka Marciniaka była idealnym podaniem do... Kelemena.

61'

Kolejna próba Hateleya i znowu bardzo niecelnie.

60'

Ostatnia zmiana w Cracovii. Za Stebleckiego wchodzi Dudzic.

59'

Saidi z dystansu strzela bardzo mocno, ale w poprzeczkę!! Co za uderzenie!!

58'

Za Szeligę wchodzi Danielewicz.

56'

Z rzutu wolnego uderzał Hateley, ale broni Pilarz.

56'

Cracovia - Śląsk WrocławCracovia - Śląsk Wrocław

56'

Żółta kartka dla Mateusza Żytko.

54'

No i mamy racowisko na stadionie Pasów. Ciekawe będą decyzje po dzisiejszym meczu.

52'

Niezły strzał Machaja z rzutu wolnego, ale piłka leci nad bramka.

50'

Dobra akcja Śląska, padając uderzał Patejuk, ale minimalnie niecelnie.

49'

Dzisiejsza oprawa kibiców Cracovii odnosi się do decyzji wojewody Millera o niezamknięciu stadionu Wisły po derbach.

47'

W odpowiedzi strzelał Dudu, ale niecelnie. Pilarz odprowadził spokojnie piłkę wzrokiem.

46'

Od razu okazja dla Pasów. Straus podał do Boljevicia, ten wyszedł sam na sam, ale szybszy był Kelemen, który interweniował skutecznie poza polem karnym.

46'

Zaczęła się druga połowa.

14:02

W przerwie zmiana w Cracovii. Za Kitę wszedł Rakels.

13:47

Koniec pierwszej połowy! Śląsk prowadzi 1-0, ale gracze trenera Stawowego mogą mówić o pechu. Cracovia zmarnowała dwie stuprocentowe okazje a wrocławianie wykorzystali jedyną szansę w tej połowie. na stadion przy ulicy Kałuży wracamy za 15 minut!

46'

Pierwsza połowa potrwa 2 minuty dłużej.

45'

GOOOOL!!! Śląsk strzela gola do szatni! Szybkie rozegranie rzutu wolnego, zagrania z pierwszej piłki z bliska piłkę do bramki ładuje Paixao!!

42'

Nowy stoper Pasów już się podniósł i za chwilę powinien wrócić do gry.

41'

Tym razem Mikulić potrzebuje pomocy medyków.

39'

Do dośrodkowania Marciniaka dochodzi Steblecki, strzela głową, ale jednak tuż obok bramki. Dobra akcja Cracovii.

38'

Grodzicki wrócił na boisko. W międzyczasie źle dośrodkowywał Marciniak.

37'

Znowu na murawie leży Grodzicki, interweniują lekarze.

36'

Znowu przed szansą Steblecki, tylko korner dla Cracovii.

35'

Kontra Śląska, ale dośrodkowanie Patejuka było fatalne. Od bramki zacznie Pilarz.

34'

Żółta kartka dla Picha za próbę wymuszenia rzutu karnego.

31'

Mija pół godziny tego meczu, jesteśmy świadkami wyrównanych zawodów, ale dobre okazje umie sobie wypracować tylko Cracovia, która powinna już prowadzić. Wynik 0-0 Śląsk zawdzięcza tylko Marianowi Kelemenowi.

29'

Ależ akcja Pasów!!! To musiał być gol!! Trójkowa kontra Strausa, Saidiego i Stebleckiego zakończona została strzałem Strausa, ale koniuszkiem palców broni Kelemen!!!

26'

Teraz w natarciu Śląsk, ale nic z tego nie wynika. Brakuje dokładnego dogrania.

24'

Strzelał Stevanović, ale bardzo niecelnie.

23'

Żółta kartka dla Stebleckiego.

23'

Tym razem we własnym polu karnym zabawił się Śląsk i o mały włos Saidi nie odebrał piłki Kelemenowi.

21'

To powinno być 1-0!!! Świetna akcja Stebleckiego z Saidim, ale ten pierwszy nie był w stanie pokonać Kelemena w sytuacji sam na sam!!

20'

Tymczasem na trybunach trwa wymiana uprzejmości.

19'

Grodzicki ucierpiał w starciu z Kitą, ale już jest wszystko w porządku.

17'

Dobrze wstrzelił teraz piłkę wzdłuż pola karnego Steblecki, był tam Kita, ale był także szybszy Kelemen. To była najgroźniejsza akcja tego meczu.

16'

Z rzutu wolnego strzelał(?) Boljević, ale spokojnie piłkę złapał Kelemen.

15'

Cracovia bawi się piłką i o mało nie traci jej we własnym polu karnym. Sytuację uratował Pilarz.

14'

Gwizdy na trybunach, kibice się domagają rzutu rożnego, ale sędzia jest innego zdania.

12'

Strzelił Paixao, ale bardzo niecelnie.

11'

Pich faulowany przed polem karnym Cracovii. Będzie okazja na strzał z 25 metrów. Tylko Mili brak...

9'

Jak na razie jest dużo walki w środku pola, brakuje składnych akcji. Teraz będzie rzut rożny dla gości.

7'

Na strzał zza pola karnego zdecydował się Kita, ale uderzenie było bardzo niecelne.

6'

Po akcji Saidiego będzie korner dla Cracovii.

4'

Głęboka wrzutka Ostrowskiego ląduje w rękach Pilarza.

3'

Niezła akcja Strausa, ale w ostatniej chwili pomocnik Pasów nie zrozumiał się z Saidim. Od bramki zaczyna Śląsk.

2'

Od początku Cracovia utrzymuje się przy piłce, ale nie ma zagrożenia pod bramką Kelemena.

1'

Zaczynamy mecz! Od środka piłkarze Pasów!

12:57

Piłkarze już wychodzą na murawę. Z głośników płynie hymn Cracovii. Za chwilę zaczynamy!

12:48

Piłkarze opuścili już murawę, do początku meczu zostało nieco ponad 10 minut. Rekordu frekwencji na stadionie przy ulicy Kałuży zdecydowanie nie będzie.

12:39

Na dzisiejszy mecz wybrała się liczna grupa fanów z Wrocławia, wspierana przez zaprzyjaźnionych kibiców Wisły Kraków. Na ten moment jest ich około 300, ale kibice gości cały czas wchodzą na stadion.

12:35

na murawie trwa rozgrzewka obu zespołów, na trybuny wchodzą już kibice. Pogoda dzisiaj w Krakowie nie jest wiosenna, jest dosyć zimno i wieje chłodny wiatr. Miejmy nadzieję, że piłkarze obu zespołów dostarczą nam wielu emocji i rozgrzeją serca sympatyków futbolu.

12:33

W ramce po lewej stronie widoczne są już wyjściowe składy obu zespołów, niespodzianek nie brakuje. Podaję nazwiska piłkarzy obu zespołów, którzy dzisiejszy mecz rozpoczną na ławkach rezerwowych.

Cracovia: Perdijić, Danielewicz, Zejdler, Dudzic, Jaroszyński, Kapustka, Rakels.

Śląsk: Pawłowski, Adamec, Calahorro, Dankowski, Droppa, Socha, Zieliński.

12:33

Serdecznie witamy prosto ze stadionu Cracovii. Już za niecałe 30 minut początek meczu 24. kolejki T-mobile ekstraklasy między Cracovią a Śląskiem Wrocław. Na wspólne emocje zaprasza Krzysztof Orski.