menu

Dante Stipica przed ostatnim meczem sezonu: Postaramy się wygrać, żeby pojechać na wakacje szczęśliwi

14 maja 2021, 19:15 | Pogoń TV/x-news

W niedzielę (16 maja) o godzinie 17:30 rozpoczną się mecze ostatniej kolejki PKO BP Ekstraklasy. Trzecia w tabeli Pogoń Szczecin podejmie wicelidera - Raków Częstochowa. Obie te drużyny w przyszłym sezonie wystąpią w eliminacjach Ligi Konferencji Europy.


fot.

- Byliśmy bardzo smutni po naszym ostatnim meczu. Straciliśmy ostatnią szansę na zdobycie srebrnego medalu. Teraz patrzymy do przodu i czekamy bardzo podekscytowani na ostatni mecz na naszym stadionie. Kibice wracają na trybuny i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy skończyć ten sezon. Postaramy się wygrać, żeby pojechać na wakacje szczęśliwi - oznajmił Dante Stipica.

- Jako piłkarze zawsze stawiamy sobie duże cele. Po sezonie będziemy zadowoleni z tego, że osiągnęliśmy podium. Już myślimy o tym, żeby jak najlepiej przygotować się do następnego sezonu - oświadczył bramkarz.

- Raków w tym sezonie jest bardzo dobrym zespołem, przeciwko któremu trudno się gra. Udało nam się wygrać z nimi pierwsze spotkanie i tym razem też poszukamy trzech punktów. Chcemy wygrać przed naszymi kibicami ostatni mecz na naszym stadionie - zadeklarował zawodnik Pogoni Szczecin.

- To jest bardzo dobry moment. Następny sezon rozpoczniemy od udziału w europejskich pucharach. Myślę, że wszyscy jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że możemy zaprezentować naszą grę w Europie. Sadzę, że możemy odnieść sukces w europejskich pucharach - ocenił Chorwat.

EKSTRAKLASA w GOL24


Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy


Polecamy