menu

Bartosz Bereszyński i Karol Linetty otworzyli we Włoszech wspólną restaurację

17 maja 2022, 19:30 | red

Reprezentanci Polski Bartosz Bereszyński i Karol Linetty zostali restauratorami. Ale nie w Polsce. Na obiad i wino zapraszają do włoskiej miejscowości Recco nieopodal Genui, gdzie wspólnie otworzyli wymarzone miejsce.


fot.

fot.
1 / 2

Restauracja Polaków nosi nazwę "Mamma Mia Recco". Mieści się przy via Olivari 3. Jej hasło reklamowe to: Amore e tradizione - czyli Miłość i tradycja. Jest czynna w godzinach 12-15 i 19:30-0:00 w każdym dniu tygodnia poza środą.

Póki co wiadomo niewiele więcej, bo właściciele nie zdradzili jeszcze menu. Wczoraj, gdy Bereszyński rozgrywał mecz z Fiorentiną, w restauracji odbyła się powitalna impreza dla zaproszonych gości. Przyszedł choćby klubowy kolega Beresia, Morten Thorsby.

Bereszyński w lipcu obchodzić będzie 30. urodziny. We Włoszech jest już od pięciu lat. Pół roku dłużej w Italii żyje Linetty, który jest trzy lata młodszy. Gra dla Torino, więc do swojej restauracji ma blisko 200 kilometrów.

Spośród kadrowiczów w biznes gastronomiczny zainwestowali wcześniej Robert Lewandowski czy Arkadiusz Milik. Lewy zaprasza do "Nine's Restaurant & Sports Bar" w Warszawie, natomiast Milik do "Food&Ball" w Katowicach.


Polecamy