menu

3 liga. Unia Tarnów pokonała Texom Sokół Sieniawa. Nowy trener nie pomógł

13 kwietnia, 20:14 | kostek

Nowy, stary trener nie pomógł. Sokół przegrał kolejny mecz i zbliża się do czwartej ligi.

Texom Sokół Sieniawa (niebieskie stroje) z Tarnowa wraca bez punktów.
Texom Sokół Sieniawa (niebieskie stroje) z Tarnowa wraca bez punktów.
fot. Grzegorz Kostka

Do Tarnowa Sokół pojechał ze zmianą na stanowisku trenera. Roberta Chmurę zastąpił jego asystent Dariusz Majcher, który po raz kolejny podjął się pracy w roli pierwszego trenera w sieniawskim zespole. Niestety już po czterech minutach goście musieli przestawić się na gonienie wyniku. Rzut karny na gola dla gospodarzy zamienił Dominik Wardzała. Próby ofensywnej gry Sokoła efektu nie przyniosły, za to Unia po pół godzinie gry prowadziła już dwoma bramkami. Tym razem do siatki Sokoła trafił Jakub Bator. Pół godziny później miejscowi po raz trzeci zmusili bramkarza przyjezdnych do kapitulacji i stało się jasne, że Sokół punktów z Tarnowa nie wywiezie. Wynik spotkania po kolejnych trzydziestu minutach ustalił Oliwier Soprych.

Unia Tarnów - Texom Sokół Sieniawa 4:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Wardzała 4-karny, 2:0 Bator 35, 3:0 Wardzała 60, Soprych 90.

Unia (wyjściowy skład): Hamulewicz – Adamski, Hyla ż, Baran, Soprych – Piotrowski, Biś ż, Wardzała - Mida, Gut ż, Bator ż. Trener Radosław Jacek.

Sokół: Wierzchowski – Kaczor, Fedan (60 Jeż), Więckowski, Padiasek (75 Janik), Czajkowski ż, Mróz (75 Walat), Wawryszczuk, Wróblewski ż (80 Kiełb ż), Martinez (60 Kiełbasa), Kwaczreliszwili. Trener Dariusz Majcher.

Sędziował Chrzanowski (Nadziejów).


Polecamy