Zawodnicy Wisły Płock po zwycięstwie w Lubinie: W przerwie powiedzieliśmy sobie kilka mocnych słów

17 sierpnia 2014, 16:17 | Piotr Ziemiański

Wisła Płock wygrała dość niespodziewanie w Lubinie z Zagłębiem 3:1. Piłkarze płockiej drużyny byli bardzo zadowoleni po końcowym gwizdku sędziego z osiągniętego rezultatu. Zobacz, co powiedzieli po meczu Filip Burkhardt oraz bramkarz Nafciarzy - Seweryn Kiełpin.

Filip Burkhardt - W przerwie powiedzieliśmy sobie kilka mocnych słów, bo przyjechaliśmy do Lubina po zwycięstwo, a po pierwszych 45 minutach byliśmy dalej od osiągnięcia tego celu. Na pewno szybko strzelona bramka dodała nam skrzydeł oraz dała więcej pewności i luzu naszej grze, co potwierdziliśmy zdobywając kolejne dwie bramki. Byliśmy przygotowani na trudne spotkanie, dlatego zwycięstwo w Lubinie cieszy. Teraz musimy się już skupić na kolejnym meczu z Chrobrym Głogów, bo beniaminkowie w tym sezonie nam nie leżą, co musimy szybko zmienić.

Seweryn Kiełpin - Jechaliśmy do Lubina po trzy punkty i cieszę się z tego zwycięstwa, bo pokazaliśmy się z dobrej strony. Wiedzieliśmy na co nas stać, dlatego pomimo złego rezultatu po pierwszej połowie dążyliśmy do zdobycia trzech punktów. Na pewno mogę być zadowolony że swoją dobrą postawą w tym meczu, choć odrobinę przyczyniłem się do zwycięstwa. Teraz skupiamy się na kolejnym spotkaniu, aby małymi krokami piąć się w tabeli.