menu

Żart przerodził się w skandal. Piłkarz zakneblował kobiety, żeby grać na konsoli

25 marca, 20:13 | red/sm

Piłkarz Botafogo chciał rozbawić kibiców sposobem, w jaki spędza czas w domu z kobietami w dobie pandemii koronawirusa. Szczególnie, gdy chce oddać się rozgrywce. Żart spotkał się jednak z falą krytyki i oceniony jako skandaliczny.

Piłkarz zakneblował kobiety, żeby grać na konsoli
Piłkarz zakneblował kobiety, żeby grać na konsoli
fot. Twitter/Pep Molero

"Zostań w domu" to hasło, które zna już cały świat. Jednak nie wszyscy przestrzegają tego zalecenia, dlatego mnóstwo osób, także sportowców, publikuje w serwisach społecznościowych przeróżne filmy, które mają do tego przekonać. Dobre intencje miał m.in. piłkarz Botafogo, Luis Henrique.

- Dla tych, którzy nie wiedzą, jak wytrzymać z kobietami podczas kwarantanny, można to zrobić w taki sposób. Zrób swoje, nie wychodź z domu - przekonywał na nagraniu wideo brazylijski napastnik, dzierżąc w dłoni pada do gry na konsoli i pokazując mężczyzn, z którymi siedzi na kanapie przed telewizorem oraz trzy kobiety... związane i zakneblowane.

W komentarzach pod jego postami pojawiło się wiele krytycznych komentarzy, a żartowniś materiał usunął. Jednak w internecie nic nie ginie, a na film zareagowały także miejscowe media. W rozmowie z "Globo Esporte" wyjaśnił, że do nagrania zachęciły go filmy innych internautów i przyznał, że - jak zreflektował się po czasie - jego żart był niesmaczny.

⚠️El tonto del día⚠️Luis Henrique del Botafogo cuelga un video con las mujeres de su familia amordazadas y los hombres jugando a la play:“Para los que todavía decís que no sabéis cómo pasar la cuarentena con mujeres. Aquí lo tenéis, sólo así podemos estar en casa”. #coronavirus pic.twitter.com/uYYENzEIpq— Pep Molero (@molerogascon) March 24, 2020

Brazylia także walczy z pandemią COVID-19. Stan na 25 marca to 2281 osób zakażonych koronawirusem.

[polecane] 19938641, 19883959, 19679327, 19777857, 19637345, 5738398;1; ZOBACZ TEŻ:[/polecane]

NIE PRZEGAP: CZY ROZPOZNASZ KIBICÓW POLSKICH DRUŻYN PO BARWACH? ROZWIĄŻ QUIZ!;nf