menu

Wisła Płock - Wisła Kraków NA ŻYWO w TV i ONLINE. Gdzie obejrzeć mecz Wisła Płock - Wisła Kraków TRANSMISJA TV STREAM LIVE

16 kwietnia 2018, 14:46 | etc

Mecz Wisła Płock - Wisła Kraków NA ŻYWO, ONLINE. W ostatnim meczu 31. kolejki Ekstraklasy dojdzie do starcia Wisły Płock z Białą Gwiazdą. Jeśli drużyna Jerzego Brzęczka pokonała przyjezdnych z Krakowa, to zbliży się do lidera na odległość trzech punktów. Gdzie obejrzeć mecz Wisła Płock - Wisła Kraków w telewizji? Wisła Płock - Wisła Kraków TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE.

Wisła Płock - Wisła Kraków NA ŻYWO w TV i ONLINE. Gdzie obejrzeć mecz Wisła Płock - Wisła Kraków TRANSMISJA TV STREAM LIVE
Wisła Płock - Wisła Kraków NA ŻYWO w TV i ONLINE. Gdzie obejrzeć mecz Wisła Płock - Wisła Kraków TRANSMISJA TV STREAM LIVE
fot. Andrzej Banas

[cs]

Wisła Płock - Wisła Kraków NA ŻYWO, ONLINE

Wisła Płock - Wisła Kraków NA ŻYWO w TV. Carillo: rywal jest silny w ataku


Awansując do grupy mistrzowskiej „Biała Gwiazda” wykonała plan minimum na obecny sezon, ale jej trener Joan Carrillo uważa, że drużyna wciąż ma o co grać. Żeby jednak wiślacy mogli liczyć na dobre wyniki w rundzie finałowej, muszą prezentować się lepiej niż w ostatnich spotkaniach. Przede wszystkim lepiej niż w ostatnim meczu z Sandecją Nowy Sącz, jednym z najsłabszych w całym sezonie. Krakowianie muszą przede wszystkim zabezpieczyć boczne sektory boiska, bo podopieczni Jerzego Brzęczka potrafią
skutecznie zaatakować skrzydłami.

– To są zespoły o różnych charakterystykach – mówi Joan Carrillo, odnosząc się do meczu z Sandecją. Wisła Płock ma dobrych zawodników w bocznych sektorach. Generalnie mają sporą siłę jeśli chodzi o atak. Ich defensywni pomocnicy często zapędzają się do przodu. Nasi najbliżsi rywale mają wiele alternatyw jeśli chodzi o ofensywę. Nie tylko w bocznych sektorach boiska. Wisła Płock zaczyna swoje akcje w środku pola, ale stara się przekazywać szybko piłkę do bocznych sektorów. Musimy być na to gotowi.

Carrillo nie od końca zgadza się również z oceną meczu z Sandecją. Lekko nawet obruszył się na konferencji prasowej, gdy jeden z dziennikarzy stwierdził, że było to najgorsze spotkanie Wisły w całym sezonie.

– Są różne opinie, szanuję każdą, choć nie do końca się z nią zgodzę – stwierdził hiszpański szkoleniowiec. – Mam możliwość obserwowania moich zawodników również nie treningach. Drużyna wykonuje dobrą pracę, jestem z niej zadowolony. Teraz będzie inny rywal, inny mecz. Jeśli chodzi o Sandecję, to ten mecz graliśmy pod presją. Oni też podchodzili do nas trochę inaczej po remisie z Górnikiem Zabrze. Wiedzieliśmy, że postawią głównie na obronę. Wisła Płock będzie chciała grać w piłkę. Na to liczymy, że będzie bardziej otwarty mecz.

Wisła Płock - Wisła Kraków NA ŻYWO, ONLINE. Poprawią skuteczność?


Hiszpan dodaje, że wierzy w lepszą grę swojej drużyny: – Przede wszystkim musimy zdawać sobie sprawę z tego, gdzie się znajdujemy w tym momencie. Zdołaliśmy awansować do pierwszej ósemki, to był nasz podstawowy cel, ale teraz dalej walczymy o wszystko. Odkąd tutaj przyszedłem zagraliśmy dziewięć spotkań. Teraz jest może trochę mniej czasu, spotkań jest również mniej. Pierwszy cel został wypełniony, a teraz trzeba skupiać się na każdym meczu. Teraz jest Wisła Płock i na tym się skupiamy. Będziemy walczyć o trzy punkty w każdym.

Jeśli krakowianie chcą zdobyć punkty w Płocku, muszą zacząć stwarzać sobie sytuacje na gole. A z tym ostatnio mieli ogromne problemy, choćby we wspomnianym meczu z Sandecją. – To ostatnie spotkanie, jeśli chodzi o ofensywę, nie należało do najlepszych. Przeanalizowaliśmy już to. Wyciągamy wnioski z błędów. Nie chcemy szukać wymówek, ale też boisko, jego stan w Niecieczy, nam nie pomagał. Wiemy, co mamy poprawić i mamy nadzieję, że już w najbliższym meczu będzie to widać.

Wisła Płock - Wisła Kraków NA ŻYWO, ONLINE. Nafciarze chcą powtórki z grudnia


- Jesteśmy w górnej ósemce, jednak nie oznacza to że osiądziemy na laurach. Kwalifikacja do grupy mistrzowskiej jest dla nas początkiem, nie ostatecznym celem – przyznaje Konrad Michalak z drużyny Nafciarzy. - Wysoka pozycja dodatkowo motywuje. Teraz musimy jeszcze mocniej pracować, niż pracowaliśmy - dodaje.

Nafciarze nie boją się nikogo, nie mają też powodów bać się Białej Gwiazdy. Przecież wygrali z nimi w grudniu. Gola na wagę trzech punktów zdobył w Krakowie Damian Szymański. Wynikiem 0:1 zakończyło się również letnie starcie Wiseł. W ostatniej z minut gola zdobył wówczas Carlitos. Hiszpan kolejnych trafień poszuka i w tym spotkaniu. Wciąż bierze udział w pogoni o koronę króla strzelców. Przed pierwszym gwizdkiem poniedziałkowego starcia traci do liderującego Igora Angulo jedną bramkę. Czy zdoła zniwelować tę różnicę? Najlepsi strzelcy Nafciarzy: Nico Varela oraz Jose Kante mają po siedem goli.

Wisła Płock - Wisła Kraków NA ŻYWO w TV i STREAM ONLINE
Spotkanie Nafciarzy z Białą Gwiazdą pokaże Eurosport 1. Wstęp do meczu o godzinie 17:33. Początek transmisji o 17:55. W internecie spotkanie będzie można obejrzeć na eurosport.player oraz na ipla.tv. Tekstowa relacja na żywo w GOL24!

REGIONALNY PUCHAR POLSKI w SPORTOWY24.PL

Wszystko o Regionalnym Pucharze Polski - newsy, ciekawostki, wyniki!