menu

Widzew Łódź - Pogoń Siedlce. Kibice wbiegli na boisko. Chcieli wyrazić swoje niezadowolenie. Zatrzymała ich policja

15 kwietnia, 14:20 | (fed)

Trzech kibiców zostało zatrzymanych po tym, jak w czasie meczu Widzewa wybiegli na murawę stadionu przy al. Piłsudskiego.

Trzech kibiców zostało zatrzymanych po tym, jak w czasie meczu Widzewa wybiegli na murawę stadionu przy al. Piłsudskiego. [b]CZYTAJ DALEJ NA NASTĘPNYM SLAJDZIE[/b]
fot. Paweł Łacheta/archiwum Dziennika Łódzkiego
Niedzielny mecz Widzewa i kolejny remis, spotęgował frustrację kibiców Widzewa. Trzech krewkich fanów postanowiło dobitnie dać wyraz swojemu niezadowoleniu. Dlatego w pewnym momencie spotkania przeskoczyli przez płot i wtargnęli na murawę. [b]CZYTAJ DALEJ NA NASTĘPNYM SLAJDZIE[/b]
fot.
- Jak wynikało ze zgłoszenia przekazanego przez służbę ochrony obiektu, dwoje spośród zatrzymanych kibiców zostało ujętych bezpośrednio po przeskoczeniu przez nich ogrodzenia oddzielającego publiczność od murawy - czytamy w policyjnym komunikacie. - Natomiast, trzeci z mężczyzn, po sforsowaniu siatki zdążył jeszcze dobiec do bramkarza drużyny gospodarzy i wyrazić swoje niezadowolenie z wyników osiąganych przez klub. On również został ujęty przez ochroniarzy i przekazany policji. [b]CZYTAJ DALEJ NA NASTEPNYM SLAJDZIE[/b]
fot.
Jak się okazało, cała trójka mężczyzn w wieku 25-, 32- i 35 lat, była pijana. Każdy z nich miał ponad promil alkoholu we krwi. - Podejrzani usłyszą zarzut wtargnięcia na murawę stadionu w związku z odbywającą się imprezą masową - informują policjanci. - Taki czyn zabroniony zagrożony jest w polskim prawie karą nawet do 3 lat pozbawienia wolności i wysoką grzywną. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi VI Komisariat Policji KMP w Łodzi.
fot.
1 / 4

Niedzielny mecz Widzewa i kolejny remis, spotęgował frustrację kibiców Widzewa. Trzech krewkich fanów postanowiło dobitnie dać wyraz swojemu niezadowoleniu. Dlatego w pewnym momencie spotkania przeskoczyli przez płot i wtargnęli na murawę.

- Jak wynikało ze zgłoszenia przekazanego przez służbę ochrony obiektu, dwoje spośród zatrzymanych kibiców zostało ujętych bezpośrednio po przeskoczeniu przez nich ogrodzenia oddzielającego publiczność od murawy - czytamy w policyjnym komunikacie. - Natomiast, trzeci z mężczyzn, po sforsowaniu siatki zdążył jeszcze dobiec do bramkarza drużyny gospodarzy i wyrazić swoje niezadowolenie z wyników osiąganych przez klub. On również został ujęty przez ochroniarzy i przekazany policji.

Jak się okazało, cała trójka mężczyzn w wieku 25-, 32- i 35 lat, była pijana. Każdy z nich miał ponad promil alkoholu we krwi.

- Podejrzani usłyszą zarzut wtargnięcia na murawę stadionu w związku z odbywającą się imprezą masową - informują policjanci. - Taki czyn zabroniony zagrożony jest w polskim prawie karą nawet do 3 lat pozbawienia wolności i wysoką grzywną. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi VI Komisariat Policji KMP w Łodzi.