To dlatego sędzia skończył mecz. Chwile grozy na boisku - race na murawie, przestraszone dzieci, uciekający piłkarze [FILM]

20 maja 2018, 22:27 | Piotr Łuczak, KAS

Mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa skończył się przed czasem - decyzję o przerwaniu spotkania podjął sędzia. W drugiej połowie meczu, przy stanie 2:0 dla Legii z "Kotła" na murawę poleciały race. Mecz skończył się w atmosferze skandalu - kilkadziesiąt minut po spotkaniu komisja ligi podjęła decyzję o walkowerze na korzyść Legii. Zobaczcie, jak wyglądało boisko przy Bułgarskiej sekundy przed zakończeniem spotkania.

Zobaczcie, jak wyglądało boisko przy Bułgarskiej sekundy przed zakończeniem spotkania.