Manchester United zatrzymał rewelację Premier League. "Cieszę się z kompletu punktów i z naszej zespołowości"

16 września 2018, 16:28 | Press Association/x-news

Watford w końcu znalazł pogromcę. Po czterech kolejnych zwycięstwach w Premier League zespół Javiego Gracii przegrał 1:2 z Manchesterem United. Gospodarze mieli w końcówce doskonałą okazję do wyrównania, ale genialną obroną popisał się David De Gea. - Bardzo cieszę się z kompletu punktów i z naszej zespołowości. Bardzo podobało mi się coś, co reprezentuje ducha drużyny, gdy Romelu Lukaku odebrał piłkę wślizgiem po tym, gdy wracał sprintem przez 50 metrów, aby pomóc zespołowi. Jednocześnie czuję się trochę sfrustrowany, bo w pierwszej połowie mieliśmy wszystko, aby zamknąć mecz. Gdybyśmy po przerwie grali tak, jak pod koniec pierwszej połowy, wynik byłby zupełnie inny i nie byłoby zagrożenia w ostatnich 10 minutach - ocenił występ "Czerwonych Diabłów" Jose Mourinho.