Krzysztof Piątek bez gola, Milan z porażką. Na inaugurację Serie A Krzysztof Piątek zaliczył 90 minut gry i... tyle

25 sierpnia 2019, 20:09 | red

Krzysztof Piątek rozegrał pełne 90 minut w meczu 1. kolejki Serie A. Jego AC Milan przegrał z Udinese 0:1, a Krzysztof Piątek był bliski zapisania się do protokołu... żółtą kartką.

Krzysztof Piątek rozegrał pełne 90 minut w spotkaniu z Udinese Calcio, którym jego AC Milan inaugurował nowy sezon Serie A. Mediolańczycy przegrali na wyjeździe 0:1, a Krzysztof Piątek nie miał zbyt wiele okazji.

Co ważne, gdyby sędzia nie popełnił błędu, Piątek mógł zdobyć bramkę z rzutu karnego. W wydawałoby się oczywistej sytuacji Fabrizio Pasqua zdecydował się jednak nie gwizdać "jedenastki". Czy się należała? Oceńcie sami:

SKANDAL WE WŁOSZECH?! Piłkarz Udinese Calcio zagrał ręką w polu karnym, a sędzia - po analizie VAR - wskazał na... rzut bramkowy. AC Milan pozbawiony jedenastki, K. Piątek szansy na gola! A skoro nie karny, to dlaczego Rossoneri nie wykonywali rzutu rożnego?! pic.twitter.com/FObJVcHXp6— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) August 25, 2019

Udinese Calcio - AC Milan 1:0 (0:0)

Gole: Rodrigo Becao 72'

LIGA WŁOSKA w GOL24

Więcej o LIDZE WŁOSKIEJ - newsy, wyniki, terminarz, tabela

[xlink]788d4774-a993-6b67-51d5-6fdb22a3c15e,6426dc67-3c16-87b5-afe7-3169740e4b26[/xlink]