Polska U-20Polska
0 : 1
NiemcyNiemcy U-21
94'

Koniec tego, trzeba przyznać, marnego widowiska. Niemcy wygrywają zupełnie zasłużenie. Zapraszam państwa na następne relacje live z Łecznej.

93'

Żółtko ogląda jeszcze Gerhardt.

91'

Michał Nalepa ratuje naszą reprezentację przed stratą drugiej bramki, wybijając futbolówkę z linii końcowej... im późniejsza minuta, tym gorzej to wygląda.

91'

90'

4 minuty doliczone, a na jeszcze jedną akcję zdecydowali się Polacy. Efektowny zwód Mikity i wrzutka do nikogo...

89'

Schodzi dobrze dysponowany dziś Fullkrug, a jego miejsce zajmuje Kohr.

86'

Patrick Dytko zastąpił Mariusza Rybickiego.

81'

Obserwujemy przestój w grze. Dużo wybijanek, niepotrzebnych akcji 1 na 1 zakończonych niepowodzeniem... Ekipa Niemiec jest dziś o minimum klasę lepsza w konstruowaniu akcji. A to przekłada się na wynik, jaki widzimy na tablicy...

78'

Co zrobił teraz Sobieszczyk? Golkiper Puszczy Niepołomice chciał zamarkować podanie i w efekcie o mało nie stracił piłki na rzecz Fullkruga. Szczęsliwie dla naszych, piłkę sprzed linii bramkowej wybijają obrońcy.

76'

Dośrodkowanie wybite przez ustawionego zaraz za murem defensora reprezentacji Polski i nastąpiła próba wyjścia z kontrą, zakończona zbyt mocnym podaniem Zwolińskiego do Rybickiego.

75'

Patryk Fryc nieprzepisowo powstrzymywał Leibolda i będzie rzut wolny dla Niemców z okolic linii bocznej.

73'

Dominik Kun zastąpił na placu gry Jakuba Bąka.

71'

A po kornerze okazję na wyrównanie miał Michał Nalepa, jednak piłki tylko odbiła się od jego nogi i nie znalazła drogi do bramki!

69'

Zwoliński po próbie indywidualnej akcji wywalcza korner.

65'

Kolejna szansa Polaków! Rybicki centrował po krótko rozegranym wolnym, żaden z piłkarzy wbiegających nie trącił piłki a ta zmierzała prosto w okienko bramki! Po raz kolejny swoją drużynę efektowną paradą ratuje Dahne.

63'

Oraz Cacutalua w miejsce Stephena Samy.

61'

Leibold w miejsce Guntera.

61'

Ależ okazja Mikity! Napastnik Legii Warszawa niepilnowany poprowadził piłkę wzdłuż linii szesnastki i huknął na bramkę. Niemców przed stratą bramki ratuje tylko dobrze dysponowany bramkarz!

59'

Druga zmiana w ekipie Biało-Czerwonych. Schodzi Kobylański, a w jego miejsce melduje się zawodnik łęczyńskiego Górnika, Łukasz Zwoliński.

57'

Krystian Nowak w odpowiedzi próbował szczęścia z dystansu, ale piłka ledwo co doleciała do linii końcowej... 20 metrów od słupka.

55'

Nasi przeciwnicy wymienili kilkanaście podań przed polem karnym, następnie przenieśli ciężar gry na prawą stronę. Thiel złamał akcję do środka, uderzył na bramkę i piłka po rykoszecie myli Sobieszczyka i wpada do siatki.

54'

1:0 dla Niemców, strzelcem gola Max Thiel!

52'

Kobylański z dystansu za lekko - pewnie chwyta Dahne.

50'

Jestem państwu winny jeszcze jedną zmianę - miejsce Rzuchowskiego zajął Drewniak.

50'

Długołęcki bardzo dobrze powstrzymał przebijającego się w pole karne Polaków Fullkruga.

48'

Rybicki wychodził na czystą pozycję, ale chorągiewka sędziego liniowego powędrowała do góry.

46'

Zaczynamy drugie 45 minut, miejmy nadzieje, że ciekawsze.

46'

Schodzi także Schnellhardt, a w jego miejsce Haberer

46'

1 zmiana - wchodzi Thiel, schodzi Ranković

18:29

Podsumowując pierwsze 45 minut: Widać wyraźnie, że konfrontują się dziś zespoły młodzieżowe. Niemcy nie grają dziś piłki wybitnej, ale w każdej akcji są dobrze ustawieni i tym wypracowali sobie przewagę. Ich gra jest bardziej zespołowa niż gra naszej reprezentacji, która szuka dziś rozwiązań indywidualnych i nie wychodzi na tym najlepiej.

45'

Chwilę po tej sytuacji arbiter Sebastien Pache kończy pierwszą część spotkania.

45'

Powinno być 1:0 dla Polski! Bąk wystrzelił jak z armaty za plecy stoperów i otrzymał podanie na czystą pozycję. Dopadł do piłki jako pierwszy, przed bramkarzem i próbował go minąć, jednak wypuścił sobie piłkę pod samą linię końcową! Ostatecznie dopadł od niej Kobylański i z ostrego kąta znacznie przestrzelił.

43'

Bardzo złe zachowanie Kobylańskiego, który zamiast dorzucić do wbiegających partnerów, próbował dryblingu między dwoma obrońcami niemieckimi.

40'

Schnellhardt świetnie strzelił z dystansu na długi słupek i Sobieszczyk ratuje naszą reprezentację przed gola!

36'

Schnellhardt obejrzał żółty kartonik za faul w ataku. To już druga kara po stronie naszych dzisiejszych przeciwników.

34'

Patryk Fryc leżał chwilę na murawie po starciu z Benno, ale obaj po interwencji służb medycznych doszli do siebie.

32'

W jego ślady poszedł też osamotniony w kontrze Rybicki. Obaj zawodnicy mają póki co mocno rozregulowane celowniki.

30'

Mikita chciał od razu, z odbitej przed szesnastke piłki pokonać bramkarza Niemiec, jednak wykonanie bardzo dalekie od ideału.

26'

I tak też się stało Z małym wyjątkiem - ukarany został Ranković.

23'

Stephen Sama słownie upomniany za protesty po faulu na polskim rozgrywającym. Arbiter wyraźnie pokazał, że następne takie zachowanie poskutkuje karą indywidualną.

21'

Teraz wspomniany napastnik miał okazję na uderzenie z rzutu wolnego. Piłka musnęła jednak zawodników w murze i nie stanowiła poważnego zagrożenie dla golkipera niemieckiego.

18'

Dośrodkowanie Bąka pada łupem nieatakowanego Thomasa Dahne. Aktywny na początku spotkania Kobylański teraz wydaje się być niewidoczny.

15'

Podanie Rzuchowskiego ze środka pola nie znalazło drogi do partnerów z ataku i od razu przełożyło się to na zagrożenie ze stronnych naszych zachodnich sąsiadów.

12'

Pierwsze minuty dosyć wyrównane, gra toczy się głównie w środku pola. Przed momentem po raz pierwszy szczęścia próbowali Biało-Czerwoni, jednak po strzale Rybickiego futbolówkę zblokował... Bąk.

7'

Tymczasem pierwszy strzał na bramkę Sobieszczyka oddała reprezentacja Niemiec. Fullkrug z wolnego w mur, poprawił Schnellhardt i nieznacznie się pomylił.

5'

Kobylański świetnie podał w ulicznie do Bąka, stworzyła się sytuacja 3 na 3, ale obrońca Pogonii Szczecin popisał się nieudaną wrzutką z prawej strony boiska.

3'

Długołęcki twardo potraktował Fulkruga w okolicach linii bocznej i mamy pierwsze przewinienie w spotkaniu.

1'

Od środka para Mikita-Kobylański i zaczynamy!

17:27

Wysłuchaliśmy właśnie hymnu obu państw. Od pierwszego gwizdka dzieli nas niespełna kilka minut.