Trzecia porażka z rzędu Zawiszy. Jak bydgoszczanie zagrali z Podbeskidziem?

11 sierpnia 2014, 14:19 | Szymon Janczyk

Po trzeciej z rzędu porażce w Bydgoszczy nikt nie ma dobrego humoru. Piłkarze, którzy latem zasilili Zawiszę nie pomagają w odnoszeniu zwycięstw, a tym razem lepsze okazało się Podbeskidzie, które wygrało 2:1. Jak zagrali piłkarze Zawiszy w tym spotkaniu?

Oceny w skali od 1 do 10.

Andrzej Witan (7) - Rezerwowy bramkarz Zawiszy mimo dwóch straconych bramek zagrał dobre spotkanie. Nie można mieć do niego pretensji.

Anestis Argyriou (7) - Obiecujący debiut tego zawodnika. Najlepszy obrońca Zawiszy na boisku, pokazał się z dobrej strony. Jeśli dalej będzie tak grał, może zostać liderem defensywy bydgoskiego klubu.

Paweł Strąk (5) - To nie był jego dzień. Popełniał szkolne błędy i sprawiał wrażenie lekko nieobecnego na boisku.

Andre Micael (5) - Podobny poziom co Strąk. To chyba pierwszy tak słaby występ Micaela, który był wyraźnie zagubiony.

Sebastian Ziajka (5) - W grze ofensywnej można wystawić mu wielkie zero. W defensywie zagrał trochę chaotycznie, ale nie popełnił znaczących błędów.

Kamil Drygas (5) - Zmarnowana okazja do strzelenia bramki może śnić mu się po nocach. Przeciętny występ Drygasa, który przecież pokazywał już, że ma potencjał by być jednym z lepszych środkowych pomocników w lidze.

David Fleurival (4) - Można powiedzieć, że zagrał tylko 45 minut. W drugiej połowie na boisku wystąpił jego powolny, unikający kontaktów z piłką sobowtór.

Luis Carlos (7) - W większości spotkań robi różnicę, tak było również wczoraj. Szkoda, że koledzy nie doceniają pracy Carlosa. Asysta przy bramce Kadu, oraz doskonałe podanie do Drygasa to najlepsze momenty gry Luisa.

Jorge Kadu (6) - Trzeba mieć mieszane uczucia co do jego występu. Strzelił bramkę, ale zmarnował dwie inne okazje, które mogły dać "Zetce" trzy punkty.

Alvarinho (5) - Podobnie jak Feurival grał przez 45 minut. Nie wykorzystał dogodnej sytuacji, a w drugiej połowie słaniał się po boisku. Musi popracować nad kondycją.

Rafael Porcellis (7) - Dobry występ Rafaela, chciał udowodnić, że będzie wzmocnieniem zespołu. W miarę upływu czasu, gdy zacznie zdobywać bramki na pewno będą mieli z niego użytek w Bydgoszczy.