Trenerzy po meczu Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice [KONFERENCJA]

26 listopada 2016, 20:10 | Bartosz Urban

W meczu 19. kolejki 1. ligi, Stomil Olsztyn zremisował na własnym stadionie z Chojniczanką Chojnice 1:1 (1:1). Po tym meczu obaj trenerzy podzielili się swoimi przemyśleniami na temat wydarzeń, które miały miejsce na boisku!

Konferencja prasowa po meczu Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice 1:1
1 / 7

Hermes (Chojniczanka Chojnice): Mogliśmy po trzydziestu minutach prowadzić co najmniej 2:0. Mieliśmy ku temu kilka okazji, ale później sytuacja na boisku odwróciła się. Ten mecz mogliśmy zarówno wygrać jak i przegrać. W pierwszej połowie mieliśmy przewagę oraz kilka sytuacji, lecz w drugiej połowie było odwrotnie. Szanujemy zdobyty punkt, ponieważ wiemy, że graliśmy przeciwko bardzo dobrej drużynie na wyjeździe. Dzisiejszy mecz jest kolejnym, którego nie przegraliśmy.

Adam Łopatko (Stomil Olsztyn): Było to emocjonujące widowisko. Mieliśmy słabsze wejście w to spotkanie. Nie wiem, czy jest to wina tego, że pierwszą połowę graliśmy pod wiatr i nie potrafiliśmy sobie z tym poradzić. Z każdą upływającą minutą graliśmy coraz lepiej, z dużymi szansami, aby z dobrym zespołem powalczyć o komplet punktów. Mecz zakończył się remisem. Mamy teraz trochę czasu na przemyślenia, analizę minionej rundy, tego co należy poprawić od strony sportowej, a co od organizacyjnej i od 5. stycznia wznawiamy treningi. Dzisiaj należą się spore podziękowania chłopakom za solidną pracę w tej rundzie, bo ciężko pracowali w trudnych warunkach i od początku do końca wierząc w to, że ta praca ma sens. Dziękujemy również kibicom za doping.