menu

Thomas Lemar będzie mógł odejść z Monaco po sezonie

12 października 2017, 17:47 | Michał Karczewski

Thomas Lemar będzie mógł opuścić AS Monaco, lecz dopiero po zakończeniu obecnego sezonu. W ostatnich dniach letniego okna transferowego wielkie zainteresowanie pozyskaniem Francuza wyrażały dwa kluby z Premier League - Arsenal oraz Liverpool.

Thomas Lemar
Thomas Lemar
fot. East News

W ostatnich dniach letniego okna transferowego Thomas Lemar był zdecydowany odejść z AS Monaco. O pozyskanie 21-latka walczyli przedstawiciele Arsenalu oraz Liverpoolu, jednak na negocjowanie ceny żądanej przez mistrza Francji - 100 milionów euro, nie wystarczyło już czasu.

- Liverpool był bardzo zainteresowany. Także Arsenal był bliski finalizacji transferu - powiedział Sky Sports News wiceprezydent AS Monaco, Vadim Vasilyev.

- Było bardzo blisko. Mieliśmy zbyt mało czasu, żeby dopiąć transakcję. Nie wszystkie elementy puzzli były dopasowane. Cieszę się, że nadal jest u nas. Potrzebujemy takich zawodników jak Thomas Lemar - jest bardzo ważny dla drużyny - kontynuował Vasilyev.

- Następnego lata coś może się wydarzyć - w piłce nie ma gwarancji. Mamy zawodników, którzy przypuszczanie chcieli odejść, lecz nie odeszli z powodu X, Y, Z. Uważam, że można powiedzieć, iż Lemar będzie miał szansę na transfer w następnym roku. Styczeń? W piłce nigdy nie mów nigdy, ale nie jest to coś o czym myślimy - określił sytuację Francuza przedstawiciel AS Monaco.

- Poczekamy i zobaczymy jak będzie prezentował się (nasz) zespół w różnych rozgrywkach, czy będzie zainteresowanie zawodnikiem oraz jakie będą jego ambicje po Mistrzostwach Świata. Styczeń nie wydaje się dobrym czasem na wielkie zmiany w drużynie - zakończył.

[a]http://www.sportowy24.pl/topsportowy24/;#TOPSportowy24;nf[/a] - SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/37ca7110-8f57-9afd-ba66-780474afb07f,0aea8246-08dd-4783-05ca-91ed84e41f36,embed.html[/wideo_iframe]