Sylwestrzak po meczu z Zawiszą: Zasłużyliśmy na zwycięstwo

23 listopada 2014, 10:49 | Damian Wiśniewski

We wczorajszym wieczornym meczu 16. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Korona Kielce zremisowała u siebie 2:2 z Zawiszą Bydgoszcz. Nie wszystkich taki rezultat satysfakcjonował, o czym przekonaliśmy po spotkaniu.

– Uważam, że zasłużyliśmy w tym meczu na zwycięstwo. Stworzyliśmy sobie więcej sytuacji i powinniśmy zdobyć więcej goli, niż nam się udało – zaczął swoją rozmowę z dziennikarzami Kamil Sylwestrzak.

Piłkarz Korony zagrał w tym spotkaniu na nietypowej dla siebie pozycji, bo na środku obrony. – Nie jestem zadowolony z gry, bo nie zwyciężyliśmy. Bardzie byłbym zadowolony, gdybym ja zagrał słabiej, a drużyna by wygrała – dodał kielecki defensor.

Obrońca Korony nie mógł też odżałować, że mimo przewagi w drugiej połowie, jego zespołowi nie udało się zdobyć więcej goli. – Zamknęliśmy Zawiszę po przerwie na jego połowie. Szkoda tego wyniku, bo uważam, że pierwsza żółta kartka dla Kiryło była niezasłużona. Gdybyśmy grali do końca spotkania w jedenastu, to jestem pewien, że wygralibyśmy ten mecz – zakończył Kamil Sylwestrzak.