sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
90'

Koniec meczu! Nie udało się Sandecji. GKS wygrywa sparing 1:0.

90'

Rzut rożny dla Sandecji, a póżniej kilkadziesiąt sekund ciągłego ataku gości. Piłkarze z Nowego Sącza chcą wyrównać.

90'

Potężne uderzenie piłkarza Sandecji ofiarnie blokuje Fonfara! Gdyby nie jego zagranie najpewniej byłby już remis.

88'

Janić uderza sprzed pola karnego obok bramki. Krakowiak tylko odprowadził piłkę wzrokiem.

84'

Po dośrodkowaniu w pole karne GKS, Sandecja zdobywa gola, którego nie uznaje sędzia. Spalony!

84'

Wilk za Makucha w Sandecji

81'

Gawęcki za Wiśniewskiego w Sandecji.

71'

Rzut wolny dla Sandecji. Strzał nad murem, ale obok bramki.

69'

Bartosiak odważnie próbował lobować bramkarza, nie trafił z 25 metrów. Był bliski szczęścia.

66'

Kolejne dośrodkowanie, tym razem w pole karne GKS. Fonfara niedokładnie wybija piłkę, którą ostatecznie łapie Krakowiak.

65'

Rzut wolny dla GKS, Tanevski blisko dojścia do głóki, ale uprzedzony przez obrońców.

60'

W drużynie GKS-u gra też w drugiej połowie Zlatko Tanevski.

57'

Ładna akcja Sandecji lewą stroną. Wrzutka w pole karne, ale piłkę wybijają obrońcy GKS.

12:08

W drugiej połowie w GKS na pewno grają: Maciej Krakowiak, Grzegorz Fonfara, Mate Lacić, Grzegorz Baran, Bartłomiej Bartosiak, Łukasz Bocian, Szymon Sawala. Plus czterech piłkarzy z Młodej Ekstraklasy.

52'

Z dobrej strony pokazał się testowany bramkarz Maciej Krakowiak, który dobrze wyszedł z bramki i uchronił GKS przed groźną akcją Sandecji.

47'

Lukas Janic z Sandecji faulowany po własnym polem karnym. Była potrzebna pomoc masażystów.

46'

Krótko trwała przerwa w tym meczu, a to dlatego, że większość zawodników została zmieniona. Zaczynamy drugą połowę.

45'

Koniec pierwszej połowy. Przez te 45. minut piłkarze i trenerzy obu zespołów mieli sporo pretensji do sędziego, który prowadzi to spotkanie. Co chwilę były słychać okrzyki w kierunku arbitra.

43'

Dwa rzuty rożne dla Sandecji, z których jednak niewiele wynika.

41'

Bardzo groźnie pod bramką GKS. Rzut wolny dla Sandecji niemal z linii pola karnego. Zawodnik gości uderzył sprytnie, pod murem, ale Budziłek dał radę i sparował piłkę na róg.

38'

Płaskie zagranie z około 25 metrów z rzutu wolnego w pole karne Sandecji. Piłka wychodzi za bramkę po zamieszaniu.

33'

Gol dla GKS! Marcin Żewłakow! Po dobrym dośrodkowaniu z rzutu wolnego z lewej strony pola karnego, ładnego gola głową zdobywa Żewłakow.

29'

Zamieszanie pod bramką GKS-u wyjaśniają wreszcie obrońcy wybijając piłkę daleko przed własne pole karne.

27'

Dobra akcja Sandecji kończy się mocnym strzałem jednego z pomocników w poprzeczkę!

25'

Dawid Nowak uderza z linii pola karnego. Dobrze broni Różalski.

11:26

Znamy też skład GKS-u: Łukasz Budziłek, Grzegorz Fonfara, Mate Lacić, Szymon Sawala, Wojciech Jarmuż, Dawid Nowak, Marcin Żewłakow, Mateusz Kuzimski, Martin Zakrzewski, Vytautas Luksa, Łukasz Bocian

17'

W początkowej fazie meczu dominowała Sandecja, ale po kwadransie gry do głosu zaczął dochodzić GKS. Gra toczy się jednak głównie w środku pola.

13'

Dobra akcja GKS-u, ale dwa razy broni z poświęceniem bramkarz Sandecji.

7'

Dawid Nowak na spalonym, po ładnej próbie wyjścia zespołu GKS.

6'

Rzut rożny dla Sandecji, piłkę piąstkuje Łukasz Budziłek.

11:12

Znamy wreszcie skład Sandecji: Mariusz Różalski - Ján Fröhlich, Marcin Dymkowski, Łukasz Derbich, Marcin Makuch - Patryk Jędrzejowski, Michał Trzeciakiewicz, Dariusz Gawęcki, Bartosz Wiśniewski - Milan Durić, Arkadiusz Aleksander

3'

Pierwsza groźna akcja Sandecji, piłka przestrzelona ponad bramką.

1'

Zaczynamy mecz.

10:51

Przemknął nam przed oczami Kamil Kosowski, więc prawdopodobnie zobaczymy go po raz pierwszy w meczu GKS-u. W Bełchatowie jest ciepło i słonecznie.