Koniec meczu! Dolcan wygrywa ostatni sparing na obozie w Zamościu 1:0.

Stal gra słabo. Został zepchnięta przez Dolcan do defensywy.

71'

Chylaszek dostał dobrą piłkę, wszedł w pole, ale nie trafił w światło bramki.

60'

Gola zdobył Marcin Stańczyk. Dostał dobre podanie przed polem karnym, obrócił się z obrońcą na plecach i uderzył z 16 metrów lewą nogą.

60'

Gol dla Dolcanu

46'

Wracamy do gry po przerwie.

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy, w Zamościu remis 0:0.

43'

Powoli kończy się pierwsza połowa. W drugiej prawdopodobnie obie drużyny wybiegną w zupełnie odmiennych zestawieniach.

40'

Teraz sytuacja troszkę się odwróciła - większą przewagę ma Dolcan. Oba zespoły miały po jednej świetnej okazji na gola. Najpierw Tataj zmarnował "setkę" nie trafiając w piłkę będąc niemal przed pustą bramkę. Stal wyprowadziła kontrę, po której jeden z testowanych napastników zbyt długo zwlekał ze strzałem będąc w świetnej sytuacji.

24'

Stal dominuje na boisku. W drużynie wyróżnia się Tomasz Margol.

1'

Z kilkuminutowym opóźnieniem zaczął się mecz.

10:54

Będziemy w tym miejscu na bieżąco informować o aktualnym wyniku spotkania Dolcanu ze Stalą.

10:54

Witamy z Zamościa. Piłkarze obu zespołów już się rozgrzewają. Podobnie jak sędziowie spotkania.