Sparing: Flota Świnoujście - GKS Bełchatów 4:3

Zaloguj >

Komentarze (15)

• @...
    9 lutego 2013, 00:29

to ty chyba w ogole odleciales z nadmiaru wlasnej nienawisci, a moze kompleksow? przeciez to byl sparing 4X30 minut, niektorzy zawodnicy zmieniali sie po kilka razy, a tak przy okazji dwie bramki dla GKS padly z rzutow karnych.

• logistyk
    8 lutego 2013, 23:21

chwalcie sobie flotę za ten SPARING ale ja zamiast się cieszyć bym się bardziej zastanowił nad tym jak to jest, że już prawie mistrz I ligi dostał w drugiej kwarcie od przesłabego Bełchatowa 1:3 ?? Zadufani w sobie do granic przesady chłopcy z wyspy zobaczyli jednak, że da im się bramki strzelić ?? Patrząc na ligę to średnia ilość straconych goli jest podtrzymana :) Zawisza i Nieciecza wbiły Wam 7 goli dzisiaj kolejne 3 - tak trzymać :):)

• realny
    8 lutego 2013, 21:21

w sumei wynik nei zaskoczyl mnie flota na awansie gks na spadku ciekawy bd sparing z arke moim zdaniem