Zaloguj >

Komentarze (23)

• xxx
    21 marca 2012, 16:12

5:0 to było kilka miesięcy temu, trenerek się poryczał na konferencji, a Kelemen upokorzył wasz bramkarski ręcznik. Dzisiaj przewiduję podobny wynik. Jak zagrają tak jak z Cracovią to już po pierwszej połowie odrobią straty i wyjdą na prowadzenie a w drugiej połowie jeszcze dołożą do pieca co by rozwiać wydumane fanaberie niektórych cwaniaczków.

21 marca 2012, 15:10

dobrze ze jest zakaz dla przyjezdnych.sadzac po ostatnich wiadomosciach na temat pedofili spod szyldu Arki atakujacych bezbronne dzieci wroclaw tylko na tym skorzysta.

• STADION
    21 marca 2012, 14:00

Finałowy mecz o Puchar Polski nie odbędzie się na Stadionie Narodowym - dowiedziało się Radio Zet. Według nieoficjalnych informacji wpływ na decyzję miała negatywna opinia szefa MSWiA Jacka Cichockiego. Mecz na Narodowym miał się odbyć 24 lub 25 kwietnia. LUDZIE ZROBMY CO BO NASZE 2,5 mld zl z podatkow sie marnuje!!!! Glownymi rozrywkami tam bedzie mecz pzpnu z rzadem...