Siarka Tarnobrzeg - Wiślanie Jaśkowice 2:1 w meczu trzeciej ligi. Wielkie emocje i dwa gole w samej końcówce! Zobacz zdjęcia

24 marca, 16:31 | Kamil Górniak

W meczu 22 kolejki piłkarskiej trzeciej ligi w grupie czwartej w niedzielę 24 marca Siarka Tarnobrzeg pokonała Wiślan Jaśkowice 2:1. Oba gole nasza drużyna zdobyła w ostatnich minutach meczu!

Siarka Tarnobrzeg ograła Wiślan Jaśkowice

1 / 99

Siarka Tarnobrzeg - Wiślanie Jaśkowice 2:1 w meczu trzeciej ligi

Siarka Tarnobrzeg - Wiślanie Jaśkowice 2:1 (0:0)
Bramki:
Paweł Mróz 89, Krystian Szymocha 90+6 - Krystian Szymocha (samobójcza) 75.
Siarka: Artym - Misztal, Kumorek, Szymocha, Sulkowski - Jodłowski (77. Cichocki), P. Lisowski (58. Kaliniec), D. Lisowski - Orlik, Feret, Iwao (77. Mróz).

[przycisk_galeria]

Do starcia z beniaminkiem trzeciej ligi Siarka Tarnobrzeg podchodziła po wygranej 4:0 z innym zespołem, który przed sezonem grał w czwartej lidze, Świdniczanką Świdnik. Tym razem można było spodziewać się nieco trudniejszego zadania, bowiem Wiślanie mieli na koncie 32 punkty i znajdowali się w górnej połówce tabeli.

Do przerwy żadna z drużyn nie potrafiła pokonać bramkarza rywali. W drugiej części spotkania sztuka ta udała się najpierw gościom - w 75. minucie gry Andriya Artyma pokonał Dominik Cholewa.

Siarka skutecznie odrobiła straty i zrobiła do w samej końcówce meczu. Najpierw w 89. minucie spotkania do remisu doprowadził rezerwowy, Paweł Mróz. W doliczonym czasie gry zwycięstwo i trzy punkty gospodarzom zapewnił natomiast Krystian Szymocha.

W kolejnym meczu Siarka zmierzy się na wyjeździe z Garbarnią Kraków. Będzie to 30. marca, w Wielką Sobotę, od godziny 13

4. Podlasie Biała Podlaska 22 40 36-18
5. Star Starachowice 22 40 35-18
6. Chełmianka Chełm 22 38 41-37
7. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 22 37 36-26
8. Wiślanie Jaśkowice 22 32 36-27
9. Unia Tarnów 22 29 36-39
10. Garbarnia Kraków 22 27 31-39
11. KS Wiązownica 22 27 34-52