Sparingi. Skrót meczu Sandecja Nowy Sącz - Ruch Chorzów 3:5 [WIDEO]

21 stycznia 2022, 20:12 | etc

Drugoligowy Ruch Chorzów pokonał 5:3 pierwszoligową Sandecję Nowy Sącz w sparingu rozegranym w Krakowie. Zobaczcie najciekawsze akcje.

Sandecja Nowy Sącz - Ruch Chorzów 3:5 (1:4)

Bramki: 0:1 Szczepan 8, 1:1 Zjawiński 13, 1:2 Bąk 17, 1:3 Szczepan 30, 1:4 Sikora 42, 2:4 Chmiel 48 karny, 3:4 Chmiel 67 karny, 3:5 Żagiel 90+1.

W 32. minucie Daniel Szczepan (Ruch) nie wykorzystał rzutu karnego (obronił Dawid Pietrzkiewicz).

Sandecja: I połowa: Pietrzkiewicz - Osyra, Boczek, testowany, Kosakiewicz, Sovsić, Szczepanek, Zych, Fall, testowany, Zjawiński.
II połowa: Tysiak - Kobryń, Boczek, Słaby (70 testowany), Janicki, Rudol, Kasprzak, Fall (70 testowany), Salamon (70 Maślanka), Chmiel, Dikov.

Ruch Chorzów: (I połowa): Tomasz Nowak - Mateusz Wacławski, Bartłomiej Kulejewski, Remigiusz Szywacz - Kacper Janiak, Piotr Wyroba, Patryk Sikora, Łukasz Janoszka, Przemysław Szkatuła - Daniel Szczepan, Kacper Bąk (37 Damian Kowalczyk).
(II połowa): Jakub Bielecki - Kacper Będzieszak, Filip Nawrocki, Marcin Kowalski - Paweł Żuk, Michał Mokrzycki, Tomasz Foszmańczyk, Filip Żagiel, Tomasz Wójtowicz - Damian Kowalczyk (57 Kamil Chiliński), Piotr Stępień.