Fortuna 1 Liga. Remis wicelidera z przedostatnią drużyną. GKS Katowice nie wykorzystał rzutu karnego

2 grudnia 2018, 17:52 | red

Po nadrabianiu ligowych zaległości piłkarze 1 Ligi mogli czuć się nieco zmęczeni. Zwłaszcza, że z tyłu głowy mieli świadomość, iż jest to ostatnia seria gier w 2018 roku. Nic dziwnego, że spotkanie GKS-u Katowice z Sandecją zakończyło się bezbramkowym remisem. W 30. minucie rzut karny zmarnował Adrian Błąd.

Jedyny lepszy fragment spotkania miał miejsce między 25 a 30 minutą. Najpierw Świetna indywidualna akcja Puchacza, który minął Bastę i popędził w pole karne. Jego strzał obronił Kozioł, po chwili szansę miał Łyszczarz, ale i tym razem skutecznie golkiper Sandecji. Po minucie goście wyszli z kontratakiem. Małkowski popędził z pilką kilkadziesiąt metrów, następnie zagrał do Dudzica, który odegrał do Chmiela, a ten uderzył z pierwszej piłki. Tylko boczna siatka. W 29. minucie byliśmy świadkami rzutu karnego dla GKS-u po zagraniu piłki ręką przez gracza gości. Adrian Błąd podszedł do piłki, ale wyczuł jego intencje Kozioł.

Atrakcyjność meczu: 5/10
Piłkarz meczu: Marek Kozioł

1. LIGA w GOL24

Więcej o 1. LIDZE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

[xlink]7cfdf8cc-60a8-fe17-fe12-f0f4c10d09f6,275d85a6-7337-bc3d-2f09-30e5f521c4cb[/xlink]