Wisła Puławy - Motor Lublin 1:3. Zobacz zdjęcia ze sparingu

22 lutego 2020, 14:22 | KK

Już za dwa tygodnie do ligowych zmagań powrócą piłkarze występujący w IV grupie III ligi. W ramach przygotowań do rundy wiosennej, puławska Wisła oraz Motor Lublin zmierzyły się towarzysko. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 3:1.

1 / 20

Żółto-biało-niebiescy rozpoczęli mecz zdecydowanie lepiej od “Dumy Powiśla” i już po 24 minutach prowadzili dwoma bramkami, a na listę strzelców wpisali się Rafał Król oraz Bartosz Rymek. Pierwszy z nich trafił do siatki głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Natomiast Rymek wykorzystał błąd bramkarza rywali i dobił “wypluty” strzał jednego ze swoich kolegów.

Rezultat ustalony przed przerwą utrzymywał się dość długo, choć konfrontacja była zacięta i obie strony miały swoje okazje bramkowe. W 72. minucie kontaktowego gola dla biało-niebieskich strzelił głową Maciej Wojczuk, a niedługo potem Wisła mogła nawet doprowadzić do wyrównania, ale ostatecznie przegrała 1:3 po trafieniu z woleja wprowadzonego z ławki rezerwowych Piotra Darmochwała.

Wygrana w Puławach była dla Motoru drugim sparingiem zakończonym triumfem w okresie przygotowawczym, natomiast dla gospodarzy drugą porażką. Obie drużyny powrócą do ligowych zmagań 7 marca.

Wisła Puławy - Motor Lublin 1:3 (0:2)
Bramki: Maciej Wojczuk 72 – Rafał Król 18, Bartosz Rymek 24, Piotr Darmochwał 85

Wisła: Owczarzak (60 Socha) - Pigiel (60 Zając), Pielach, Kiczuk (46 Cyfert), Cheba, Skałecki (46 Piotrowski), W. Puton (75 Konc), Brągiel, K. Puton, Kacprzycki, Wojczuk. Trener: Mariusz Pawlak

Motor: (I połowa) Olszewski - Michota, Grodzicki, Cichocki, Melnyczuk, Kunca, Swędrowski, Król, Duda, Rymek, Ropski. (II połowa) Kalinowski – Gruszkowski, Grodzicki (73 Cichocki), Łukasik, Melnyczuk (63 Nowak), Kunca (63 Wójcik), Kumoch, Król, Swędrowski (63 Darmochwał), Ceglarz, Paluch. Trener: Mirosław Hajdo