Skrót sparingu Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce 3:0 [WIDEO]

24 stycznia 2021, 16:26 | etc

Górnik Łęczna w meczu sparingowym rozegranym w Lubartowie pokonał Pogoń Siedlce 3:0. Gole dla łęcznian strzelali Bartosz Śpiączka, Kamil Pajnowski i Bartłomiej Kukułowicz. Zobaczcie bramki!

Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce 3:0

Bramki: Bartosz Śpiączka 3, Kamil Pajnowski 33, Bartłomiej Kukułowicz 61

Górnik Łęczna: (I połowa) Maciej Gostomski - Maciej Orłowski, Kamil Pajnowski, Tomasz Midzierski, Leândro - Michał Goliński, Bartłomiej Kalinkowski, Adrian Cierpka, Aron Stasiak - Paweł Wojciechowski, Bartosz Śpiączka.
(II połowa) Adrian Kostrzewski - Maciej Orłowski, Paweł Baranowski, Kamil Pajnowski (55 Karol Turek), Kamil Rozmus - Bartłomiej Kukułowicz, Adrian Cierpka, Marcin Stromecki, Bartłomiej Kalinkowski (74 Dawid Tkacz), Przemysław Banaszak - Aleksander Jagiełło.

W 1. minucie Paweł Wojciechowski (Górnik) nie wykorzystał rzutu karnego (Bartosz Klebaniuk obronił).