Radomiak Radom - Resovia Rzeszów. Zobacz jak padały bramki w meczu 11. kolejki drugiej ligi

24 września 2018, 11:01 | radomiak.pl

W sobotę piłkarze Radomiaka Radom w efektowny sposób pokonali u siebie Resovię 5:0. Zobaczcie jak padały bramki w tym spotkaniu!

Radomiak Radom pokonał w sobotę w efektowny sposób Resovię 5:0.

Przypomnijmy, wynik meczu otworzył w 18 minucie Damian Szuprytowski, a jeszcze przed przerwą na 2:0 podwyższył Bruno Luz. W drugiej połowie zieloni dołożyli kolejne trzy gole. W 80 minucie pięknym strzałem z dystansu popisał się Maciej Filipowicz, chwilę później do siatki z najbliższej odległości trafił Leandro, a wynik ustalił Patryk Winsztal.