Fabiański dobrze broni strzał rywali zza pola karnego

Ładne uderzenie Polańskiego z dystansu, jednak ponad bramką

Rzut wolny dla Polski na skraju pola karnego łotewskiej reprezentacji

83'

Wreszcie dobra akcja i brawa dla Artura raz jeszcze za to jak znalazł się w polu karnym

82'

Dobre dośrodkowanie z lewej strony boiska w wykonaniu Grosickiego i Sobiech bardzo ładnie uwolnił się od rywali i świetnym strzałem skierował piłkę do bramki rywali

81'

Jest gol! Sobiech!

80'

Złe dośrodkowanie naszych rywali

79'

Cauna niecelnie podawał do swoich kolegów. Skoro mowa dzisiaj o zawodzących w tym meczu zawodnikach, to na pewno na to "wyróżnienie" zasłużył także Rudnevs

78'

Dla Adama Matuszczyka

77'

Grosicki wyraźnie w trakcie drugiej połowy opadł z sił. Grosik jest cieniem gracza z pierwszej części gry

76'

Wawrzyniak nie doszedł do zbyt mocnego podania od kolegów

75'

Kolejny rzut wolny dla Łotyszy, ciężko napisać cokolwiek dobrego o drugiej połowie. Może pomożecie?

74'

Mniej więcej kwadrans pozostaje do końca meczu. Niestety bramek na horyzoncie nie widać

73'

Pereplotkin wchodzi za Visnakovsa

73'

Kamess wchodzi za Lukjanovsa

72'

Schodzi Boenisch w jego miejsce Wawrzyniak

72'

Visnakovs zostaje powstrzymany przez naszych dwóch obrońców

71'

Kucharczyk odkąd wszedł na boisko nie pokazał nawet jednego dobrego zagrania

70'

Dla Ivanovsa za zagranie ręką

69'

Jeszcze jeden corner dla polskiej ekipy

68'

Po strzale Matuszczyka piłka odbiła się od jednego naszych rywali i mamy zaledwie rzut rożny

67'

Groźna akcja Łotyszów po stracie piłki w środku pola przez Matuszczyka

67'

Polacy atakiem pozycyjnym próbują rozmontować obronę rywali

66'

Bardzo niedokładne podanie Polańskiego, który był chyba faulowany

65'

Do końca meczu pozostaje 25 minut, od rzutu wolnego wznowią grę Polacy

64'

A jednak Kamiński zmienia Jodłowca

64'

Na boisko wejdzie za chwilę Marcin Kamiński, chyba w miejsce Boenischa

63'

Boenisch uprzedził Rudnevsa i nasi rywale mają rzut rożny

63'

Ryzykowne zagranie Jodłowca, na całe szczęście Fabiański wybija piłkę

62'

Dorosevs wychodzi poza swoje pole karne i wybija piłkę daleko w głąb boiska

61'

Kilka minut temu na boisko wszedł Sobiech w miejsce Brożka (czemu dopiero teraz?)

61'

Cały czas próbujemy, atakujemy jednak brakuje skuteczności

60'

Grosicki wywalczył rzut rożny dla naszego zespołu

59'

Ivanovs ładnie powstrzymuje naszych zawodników. Piłka spada pod nogi Grosickiego, który wrzuca wprost w ręce bramkarzy z Łotwy

58'

Szkoda dobrej akcji Grosickiego

57'

Minimalnie niecelne uderzenie głową Boenischa!

56'

Wreszcie Sobiech wejdzie za Brożka...

55'

Tempo gry w drugiej połowie jak na razie nikogo nie powala na kolana

54'

Kolejny spalony naszych zawodników, słabo ustawiamy się dzisiaj w ataku

53'

Ładna akcja Łotwy, jednak nie zorientował się w intencjach kolegów Artjoms Rudnevs

52'

Brzydki faul Brożka, który powinien już zejść z boiska...

51'

Nieliczni kibice śpiewają teraz hymn, za co należą im się brawa ;)

50'

Po raz kolejny w tym meczu niezwykle pewnie interweniuje na przedpolu Łukasz Fabiański

49'

Zbyt głęboko dośrodkował w pole karne Łotyszy Kamil Grosicki

48'

W przerwie Mierzejewskiego zmienił także Kucharczyk

48'

Fatalne uderzenie Grosickiego, który źle ułożył stopę przy strzale

47'

Matuszczyk wchodzi w miejsce Wolskiego

46'

Zaczynamy drugą połowę

45'

Sędzia z Austrii, kończy pierwszą połowę... kilka sekund przed końcem. Gracze z Berlina domagaliby się pewnie powtórzenia meczu ;). Wracamy za 15 minut

45'

Marcin Wasilewski trafia w słupek!

44'

Zółta kartka dla Laizansa

43'

Murawski uderzył groźnie z dystansu, chwilę wcześniej Brożek nie doszedł do dobrego podania Grosickiego

42'

Cauna faluje Wolskiego, rzut wolny dla naszej reprezentacji

41'

Wolski próbował sam, ale został powstrzymany

40'

Wyraźnie widoczny jest dzisiaj brak na prawej stronie Błaszczykowskiego oraz Piszczka

39'

Cauna jest powstrzymywany dobrze przez Jodłowca

38'

Pierwszym do zmiany jest moim zdaniem Brożek, za którego powinien wejść Artur Sobiech

37'

Wojtkowiak przez chwilę był poza boiskiem, ale już wszystko w porządku

36'

Zbyt mocne podanie do Grosickiego, piłkę przejmują Łotysze

36'

Cauna faulowany rzut wolny dla Łotwy

35'

A kibice reprezentacji jak zwykle "Pozdrawiają" PZPN :)

34'

Polacy atakują dzisiaj praktycznie tylko i wyłącznie lewym skrzydłem a gdzie jest prawe?

33'

Niecelne dośrodkowanie Wolskiego w pole karne, jednak zawiedli jego koledzy, którzy za późno poszli do piłki

32'

Kolejny spalony Pawła Brożka, który jak na razie niczym nie zachwyca kibiców zarówno na stadionie jak i przed telewizorami

31'

Klava groźnie uderzał na naszą bramkę o mały włos a byłoby 1:0 dla Łotwy!

30'

Ależ wściekł się teraz na swoich kolegów Marcin Wasilewski, który prosi teraz o koncentrację młodszych partnerów z boiska

29'

Walczą Polacy, dośrodkowanie Lukjanovsa wybijają Polacy szkoda, że na oślep

28'

Pewnie dośrodkowanie Cauni łapie Łukasz Fabiański, który od razu chciał rozpocząć kontrę polskiego zespołu

27'

Fabiański broni groźne uderzenie zza pola karnego Ivansa Lukjanovsa

26'

Gest fair play Łotyszy, którzy oddają nam piłkę

26'

Sporo w tym meczu mamy spalonych z obu stron

25'

Dorosevs dobrze wychodzi z bramki i uprzedza skaczącego do piłki Boenischa

24'

Po akcji Boenischa mamy rzut rożny, dośrodkowywać będzie Mierzejewski

23'

Brożek wyłożył piłkę do Mierzejewskiego, ten jednak był zbyt wolny

22'

Dobrze Fabiański broni uderzenie z dystansu Laizansa

22'

Wolski faulowany i mamy rzut wolny dla naszej reprezentacji. Jednak za krótko dośrodkował Mierzejewski

21'

Wolski debiutuje dzisiaj w reprezentacji Polski i fajnie byłoby uwiecznić debiut ten golem

21'

Kontra Polaków i Wolski przegrywa pojedynek sam na sam z łotewskim bramkarzem!

20'

Nieporozumienie Wolskiego z kolegami, który wybija piłkę na... aut

19'

Paweł Brożek nie przypilnował linii i dał złapać się na spalonym

19'

Nasi obrońcy muszą uważać na duet Lukjanovs-Rudnevs. Przed chwilą ten pierwszy miał okazję by dojść do piłki

18'

Fabiański dobrze wychodzi z bramki i wybija piłkę poza boisko

17'

Fabiański spokojnie przyjmuje piłkę, jednak nasi obrońcy tracą futbolówkę i mamy rzut rożny dla Łotwy po interwencji Wojtkowiaka

16'

Bardzo bliski dojścia do piłki był Brożek, jednak napastnikowi Celticu Glasgow zabrakło może z pół metra

16'

Mało fauli, obie drużyny szanują (przynajmniej na początku meczu) swoje kości

15'

Ładnie rozbijamy ataki rywali w środku pola, niestety po raz kolejny fatalnie dośrodkował Mierzejewski

14'

Fabiański był atakowany przez Rudnevsa, jednak zachował zimną krew i spokojnie rozegrał piłkę z obrońcami

14'

Uaktywniła się teraz nieliczna grupa polskich fanów w Klagenfurcie

13'

Grosicki szukał podaniem Brożka, jednak uczynił to bardzo niedokładnie

12'

Gorkss ładnie blokował Wolskiego, który nie zdołał dojść do zagranej piłki

11'

Niecelne uderzenie Polaków

10'

10 minut meczu za nami, na trybunach bardzo mało kibiców...

9'

Artjoms Rudniev dał się teraz złapać obrońcom polskim na spalonym

8'

Siadło tempo gry w ostatnich minutach, Polacy sprawiają wrażenie nieco ociężałych

7'

Bardzo niedokładny strzał Łotyszy ze stałego fragmentu gry

7'

Rzut wolny dla reprezentacji Łotwy

6'

Zbyt mocne dośrodkowanie Mierzejewskiego wychodzi poza boisko, Łotysze wznowią grę z linii 5 metra

5'

Brożek ładnie podaje do Mierzejewskiego i świetnie broni łotewski bramkarz. Rzut rożny dla Polski

4'

Polacy jak na razie atakują głównie lewą stroną boiska gdzie jest duet Boenisch-Grosicki

4'

Przewagę w ostatnich minutach osiągnęli nasi rywale, Polacy muszą się mocno wziąć do roboty

3'

Visnakovs próbował przedrzeć się w nasze pole karne. Ostatecznie piłka wpada do rąk Fabiańskiego

2'

Łukasz Fabiański kapitalnie broni groźny strzał Rudnevsa!

2'

Grosicki dośrodkował w pole karne, ale piłka nie dotarła do żadnego z jego kolegów

1'

Spokojna gra naszej reprezentacji od początku. Pierwszą akcję Grosickiego zatrzymują rywale

1'

Spotkanie rozpoczną od środka boiska nasi piłkarze

20:42

Hymny za nami już za chwilę początek tego meczu

20:20

Jaki obstawiacie wynik tego meczu? :)

20:05

W pierwszym składzie reprezentacji Łotwy zagra były już gracz Lecha Artjoms Rudnevs. Czy był snajper "Kolejorza" strzeli dzisiaj bramkę reprezentacji Polski?

19:58

Rafał Wolski ma dzisiaj ogromną szansę aby z dobrej strony pokazać się Franciszkowi Smudzie. Czy młody Legionista podoła presji?

19:35

To taki mały przerywnik. Teraz wróćmy do spotkania. Polska zagra dzisiaj m.in. bez Szczęsnego czy trio z Dortmundu, nie oznacza to jednak, że Paweł Brożek, Rafał Murawski czy Eugen Polański nie mogą powalczyć skutecznie z Łotyszami o zwycięstwo

19:27

Witam serdecznie, z tej strony Piotr Bąk. Zapraszam na relację live z meczu Polska-Łotwa. Będzie to drugi sparing naszej reprezentacji podczas zgrupowania w Austrii. W pierwszym meczu z austriackim trzecioligowcem padł wynik 8:0, jak będzie tym razem?