Polska - Korea Płd. MEMY po meczu. Stadion Śląski w Chorzowie to znów Kocioł Czarownic. Zobaczcie najlepsze memy Polska Korea

28 marca 2018, 06:46 |

Mecz Polska - Korea Płd MEMY. Reprezentacja Polski po ponad ośmiu latach przerwy wróciła na Stadion Śląski. Już w pierwszej połowie mieliśmy piękne gole Lewandowskiego i Grosickiego! Niestety w drugiej połowie Koreańczycy w dwie minuty strzelają nam dwa do bramki... jednak w doliczonym czasie gry sytuację ratuje Zieliński. Kończymy mecz z wynikiem 3:2! Zwycięstwo Polski nie mogło nie pobudzić humoru i wyobraźni internautów. W sieci błyskawicznie pojawiły się memy po meczu Polska - Korea Płd. Zobaczcie NAJLEPSZE MEMY POLSKA KOREA!

Polska - Korea NAJLEPSZE MEMY
1 / 32

Polska - Korea Płd. MEMY po meczu. Co za emocje na Stadionie Ślaskim w Chorzowie!

[przycisk_galeria]

Zwycięski powrót reprezentacji Polski na Stadion Śląski. Piotr Zieliński zapewnił w doliczonym czasie gry wygraną z Koreą Płd. 3:2

Zwycięstwo piłkarskiej reprezentacji Polski na nowym Stadionie Śląskim. Towarzyski mecz z Koreą Południową zakończył się wynikiem 3:2. Gole dla Polski strzelili Robert Lewandowski, Kamil Grosicki i Piotr Zieliński. Kolejny mecz kadra Adama Nawałki rozegra ósmego czerwca w Poznaniu. Rywalem będzie reprezentacja Chile.