8 czerwca 2014, 17:43

Dlaczego dajecie się sprowokować wioskowym głupkom z widzewa, odpowiadając na ich zaczepki? Niech kundelki szczekają, to to im pozostało :)

• ŁKS Pabianice
    8 czerwca 2014, 17:40

@byczku1998 Zgadza się, ale w teorii to mieliby jeszcze matematyczne szanse (ŁKS przegrywa wszystko, oni wszystko wygrywają i strzelają od chuja bramek). Mirbud ma kamerkę internetową na budowie które działają prawie 24 na dobę, i można ją oglądać z małym opóźnieniem, dlaczego nie usuną opóźnienie i nie skierują tą kamerę na boisko? Mogliśmy by oglądać mecze na żywo!

• byczku1998@...
    8 czerwca 2014, 17:38

komplet? z 1000 osób jest :D

• lukasz.rosnau@...
    8 czerwca 2014, 17:32

slavo. dokładne info dopiero po przerwie, ale widać po zdjęciu pare minut wcześniej zamieszczonym że jest komplet

8 czerwca 2014, 17:30

@ŁKS Pabianice Tytuł już mamy, tak mi się wydaję ponieważ Paradyż przegrywając moze zdobyć tylko 9 pkt, obecnie mamy 9 pkt przewagi... ale bilans mamy lepszy(wallkower i remis 1:1). Więc możemy już się "poszczycić" mistrzostwem 4 ligi... byle do góry!