Real Madryt - FC Barcelona 0:3. Zobacz wszystkie bramki

23 grudnia 2017, 15:07 | DW

Real Madryt poległ na własnym stadionie ze swoim odwiecznym rywalem, FC Barceloną. Messi i spółka przez całą pierwszą połowę byli przyczajeni, ale po przerwie wyczekali na zabójczą kontrę, którą zakończył Luis Suarez. Po czerwonej kartce dla Daniela Carvajala Katalończycy dorzucili jeszcze dwa trafienia. Zobacz wszystkie bramki z El Clasico!

1 / 2

FC Barcelona prowadzi z Realem Madryt w El Clásico 1:0! Strzelcem Luis Suárez! #lazabawa pic.twitter.com/JaGz5NF9ni— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) 23 grudnia 2017

2:0 dla FC Barcelony! Leo Messi z rzutu karnego, Real Madryt gra w "dziesiątkę"! #lazabawa pic.twitter.com/Iza9R1uoL7— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) 23 grudnia 2017

Gol Vidala, FC Barcelona lepsza w El Clásico! Blaugrana wygrała z Realem Madryt 3:0 i ma już 14 punktów przewagi w tabeli ligowej nad Królewskimi! #lazabawa pic.twitter.com/Ylmu1djxiM— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) 23 grudnia 2017