Mecz Stal Mielec - Radomiak Radom ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

27 czerwca 2020, 12:06 | Kuba Zegarliński

Mecz Stal Mielec - Radomiak Radom ONLINE. W sobotę o godzinie 17:40 Stal Mielec podejmie na własnym stadionie Radomiaka Radom. To mecz trzeciej i czwartej drużyny tabeli Fortuna 1 Ligi. Relacja na żywo z meczu Stal - Radomiak live w GOL24.pl!

Mecz Stal Mielec - Radomiak Radom ONLINE

Ostatnia kolejka 1 . ligi, w której nie wygrała ani Stal, ani Podbeskidzie, jeszcze bardziej spłaszczyła tabelę, która i tak przypominała już wafelek pod kufel. Obecnie różnica pomiędzy pierwszym i trzecim zespołem to zaledwie jeden punkt. Z kolei trzecie miejsce (obecnie zajmowane przez Stal) od czwartego (Radomiak) dzieli też bardzo niewielka różnica – cztery punkty. To oznacza, że najbliższy mecz może mieć naprawdę duże znaczenie. Zwycięstwo drużyny z Radomia może przecież sprawić, że z trójki walczącej o dwa pierwsze miejsca, nagle zrobi się czwórka.

W Mielcu upadł już kurz po bolesnej i niespodziewanej porażce z GKS-em Bełchatów. Mielczanie zagrali źle i punkty musiały zostać w województwie łódzkim. Po meczu atmosfera w mielecki szatni była gorąca, co przyznał chociażby pomocnik Stali Grzegorz Tomasiewicz. On był bliski gola w pierwszej połowie, jednak jego strzał wolejem minimalnie minął słupek bramki przeciwników.

Szybko pojawiły się głosy, że na postawę mielczan mogło mieć wpływ zmęczenie. W końcu niecałe 72 godziny wcześniej zagrali bardzo ciężki mecz ze Stomilem, w którym przez całą drugą połowę musieli sobie radzić w dziesiątkę. GKS swój mecz rozgrał dzień wcześniej, także miał ponad dobę na regenerację więcej od Stali.

- Czy to miało wpływ na końcowy wynik? Trudno powiedzieć. Na pewno jakiś tam wyznacznik to był, że graliśmy w osłabieniu 45 minut, ale nikt o tym przed meczem nie myślał. Do Bełchatowa pojechaliśmy po trzy punkty i też mieliśmy swoje sytuacje. Niestety, taka czasami bywa piłka, że nie chce wpaść, za to GKS-owi się udało i wygrali – analizuje Grzegorz Tomasiewicz.

Mecz Stal Mielec - Radomiak Radom TRANSMISJA TV

Telewizyjną transmisję z meczu Stal Mielec - Radomiak Radomna żywo można śledzić na kanale Polsat Sport lub za pośrednictwem platformy Ipla (dostęp do meczu w cenie 5 zł). Tekstowa relacja live z meczu Stal Mielec - Radomiak Radom w GOL24.pl.

[xlink]591e87af-5b0e-fca6-4b1b-82481891125c,8c304d65-d561-56b8-6189-1cf657ec2353[/xlink]