Fortuna 1 Liga. Radomiak w Radomiu wygrał 3:1 z Wigrami Suwałki. Oceniany radomskich piłkarzy za ten mecz - ZDJĘCIA

3 lipca 2020, 07:27 | WŁ

W 29 kolejce Fortuna 1 Liga, Radomiak w Radomiu wygrał 3:1 z Wigrami Suwałki. Wynik meczu został ustalony już do przerwy. Radomiak cały czas zajmuje czwarte barażowe miejsce w tabeli ze stratą trzech punktów do trzeciej w tabeli Warty Poznań. Radomianie tracą sześć punktów do drugiego Podbeskidzia Bielsko-Biała i siedem do lidera Stali Mielec. Oceniamy piłkarzy Radomiaka za mecz z Wigrami.

Fragment meczu Radomiaka Radom z Wigrami Suwałki.
Mateusz Kryczka - bramkarz - 6 Poprawny mecz radomskiego golkipera. Nie ponosi winy przy stracie gola. Musi jednak poprawić wprowadzanie piłki nogą do gry.
Damian Jakubik - prawy obrońca - 5 Po bardzo słabym meczu ze Stalą w Mielcu, zdecydowanie lepsza gra w tym spotkaniu. Pewny w defensywie i ciągnący grę w akcjach ofensywnych.
Mateusz Cichocki - środkowy obrońca - 5 Pewny punkt zespołu w tym meczu. Bez większych błędów.
Maciej Świdzikowski - środkowy obrońca - 5 Kolejny dobry mecz radomskiego kapitana. Dużo włączał się do akcji ofensywnych przy stałych fragmentach gry.
Dawid Abramowicz - lewy obrońca - 6 Zaliczył dwie asysty w tym meczu. Mocny punkt drużyny.
Mateusz Michalski - skrajny pomocnik - 5 Dużo biegał pracował na całej długości i szerokości boiska. Miał okazje bramkowe, zawiodła skuteczność.
Michał Kaput - defensywny pomocnik - 3 Słabszy mecz tego futbolisty. Fatalny błąd popełnił przy stracie bramki. W końcówce mecz słusznie zmieniony.
Merveille Fundambu - ofensywny pomocnik - 5 Pierwsze minuty meczu bardzo dobre w wykonaniu tego piłkarza. Po przerwie słabsza gra. W sumie 70 minut nie najgorsze w wykonaniu zawodnika z Demokratycznej Republiki Konga.
Rafał Makowski - defensywny pomocnik - 6 Dobra gra i bardzo efektowny gola w 88 minucie meczu, który przypieczętował wygraną Radomiaka.
Patryk Mikita - skrajny pomocnik - 4 Otworzył wynik meczu golem już w 12 minucie. Za bardzo chaotyczny w swoich poczynaniach na boisku.
Dominik Sokół - napastnik - 4 Nie był to najlepszy mecz tego zawodnika w tym meczu. Kilka razy próbował strzałami pokonać bramkarza Wigier, ale piłka mijała światło bramki.
Maciej Górski - napastnik - 1 Doświadczony piłkarz dał dobrą zmianę po wejściu na boisko.
Damian Nowak - napastnik - 3 Tuż po wejściu na boisko w pierwszym kontakcie z piłką w polu karnym zdobył bramkę. Bardzo dobra zmiana.
Mateusz Lewandowski - defensywny pomocnik - bez oceny Za mało minut przebywał na boisku.