3 : 0
Lech PoznańLech Poznań
1. połowa2 : 0
95'

KONIEC!!! Brawa dla piłkarzy Pogoni, którzy po fantastycznym meczu pokonali Lecha Poznań 3:0! Za uwagę dziękuje Mateusz Wojciechowski.

93'

Ricardo Nunes znalazł się przed bramkarzem Lecha!!! Ostatecznie Jasmin Burić rotuje swój zespół przed utrata kolejnego gola.

91'

Sędzia doliczył 4 minuty.

89'

Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Adam Gyurcso kieruje się na ławkę rezerwowych. Swoją szansę dostaje Sebastian Kowalczyk.

85'

Adam Frączczak ukarany czerwoną kartkę. Kopnął w głowę leżącego Lasse Nielsena.

83'

Przy owacji na stojąco boisko opuszcza bohater tego spotkania - Dawid Kort. W jego miejsce pojawia się Marcin Listkowski.

82'

David Niepsuj zaatakował rywala w bardzo brutalny sposób, za co zostaje ukarany żółtą kartką.

81'

Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy. Jabuk Piotrkowski opuszcza boisko. W jego miejsce Rafał Murawski.

78'

Ostatnia zmiana w drużynie Lech Poznań. Z boiska schodzi Nikola Vujadinović, na boisku pojawia się Mihai Radut.

77'

Dawid Kort wykorzystał podanie kolegi z drużyny. Wybiegł przed Tetteha i skierował piłkę do siatki!

77'

GGOOOLLLL!!!! 3:0 dla Pogoni - NOKAUT!!!!!

75'

A także Adam Frączczak.

75'

Ukarany Nikola Vujadinović

75'

Coraz ostrzej na boisku. Zaraz posypią się kartki...

71'

Schodzi również Radosław Majewski. Na boisku pojawia się Nicki Bille Nielsen.

70'

Zmiany w zespole Lecha. Schodzi Maciej Gajos. W jego miejsce Nicklas Barkroth.

68'

Sędzia odgwizdał rzut wolny dla Pogoni. Abdul Aziz Tetteh nie szczędził ostrych słów pod adresem arbitra i zostaje ukarany żółtą kartką.

66'

Dariusz Formella uruchomił kolegę z drużyny, ten dośrodkowuje płasko, po ziemi. Piłkę wyłapuje Jasmin Burić.

63'

... z kolei Dawid Kort domagał się czerwonej kartki. Domagał się w na tyle ostrych słowach, że również został napomniany kartonikiem.

63'

Maciej Gajos dostaje żółtą kartę za ostry faul...

60'

Piłkarze Lecha nie potrafią wypracować sobie dogodnych sytuacji. Łukasz Załuska nie zachował jeszcze w tym sezonie czystego konta i to chyba jedyne co może pocieszyć kibiców Lecha.

56'

Piłkarze Pogoni nie mają zamiaru cofnąć się do defensywy. Grają rozsądnie, przenosząc ciężar gry na połowę przeciwnika.

54'

Dośrodkowanie Radosława Majewskiego było dobrej jakości, jednak żaden z jego kolegów nie zdołał oddać celnego strzału.

51'

Adam Gyurcso uderzył z zza pola karnego. Jego strzał wędruje nad bramką.

50'

Dobra akcja gospodarzy. David Niepsuj wpadł prawym skrzydłem w pole karne Lecha, jednak Jasmin Burić zdołał złapać piłkę.

47'

Zwycięzca tego meczu zmierzy się z Drutex-Bytovią, której piłkarze pokonali 1:0 Lechię Gdańsk.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę! Przy piłce goście. Obie ekipy bez zmian!

45'

Pan sędzia Krzysztof Jakubik kończy pierwszą połowę! Piłkarze ze Szczecina bliscy awansu do kolejnej rundy. Grają zdecydowanie lepiej i w pełni zasługują na to prowadzenie!

45'

Adam Frączczak strzela tuż przy lewym słupku, czym zmylił bramkarza rywali!!! 2:0 dla Pogoni!

45'

Jasmin Burić fauluje we własnym polu karnym. Rzut karny dla gospodarzy!!!

43'

Wołodymyr Kostewycz dobrze podłączył się do akcji ofensywnej. Posłał precyzyjne podanie do Kamila Jóźwiaka. Piłkarz Lecha strzela jednak nad poprzeczką.

38'

Jasmin Burić wypiąstkował piłkę prosto pod nogi Dawida Korta. Później wyszedł z bramki, jednak piłkarz Pogoni sprytnie go przedryblował, a następnie strzelił gola!

38'

GGOOOLLLL!!!!! Pogoń wygrywa z Lechem 1:0!

35'

Piłkarze Lecha mają problem z wymianą kilku podań. Pachnie bramką dla Pogoni!

32'

Adam Gyurcso, Dariusz Formella, a następnie Dawid Kort! Wszyscy trzej w ciągu kilku sekund strzelali na bramkę Lecha. Dobrze jednak na przedpolu zachowywał się Jasmin Burić. Gospodarze mogą mówić o wielkim pechu!

28'

Ricardo Nunes musiał ratować się faulem, aby powstrzymać szarżującego Macieja Makuszewskiego. Sędzia pokazuje pierwszą w tym meczu żółtą kartkę.

27'

Dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego w wykonaniu Lecha. Dobrze na linii zachował się Łukasz Załuska, który chwycił piłkę.

25'

Lasse Nielsen uderzał głową, jednak została odbita przez obrońcę Pogoni. Rzut rożny dla Lecha.

22'

Ależ akcja Pogoni!!! Piłka trafia do niepilnowanego Dariusza Formelli, który będąc 15 metrów przed bramką posyła futbolówkę nad bramką!!

20'

Dariusz Formella przewrócił się w polu karnym, jednak sędzia daje jasny sygnał: Nie było faulu!

17'

Kamil Jóźwiak próbował akcji indywidualnej, jednak dobrze z bramki wyszedł Łukasz Załuska, który przechwycił piłkę.

13'

We własnym polu karnym lekko zaspał David Niepsuj, co mógł wykorzystać Kamil Jóźwiak. Niewiele brakowało, a pokonałby Łukasza Załuske strzałem głową. Ten jednak pokazał kapitalną interwencję!!!

12'

Wołodymyr Kostewycz ładnym podaniem uruchomił Radosława Majewskiego. Ten dośrodkowywał do Macieja Makuszewskiego, jednak piłka do niego nie dotarła. Przy piłce gospodarze.

11'

Maciej Makuszewski wyszedł "sam na sam" z bramkarzem jednak sędzia odgwizdał spalonego.

9'

Ładna kombinacyjna akcja Pogoni kończy się ich faulem w ataku.

8'

Wrzutka z lewej strony do Dariusza Formelli. Maciej Gajos zdołał zablokować strzał. Kolejny korner dla gospodarzy.

6'

Adam Gyurcso uderza obok bramki. Pogoń zaczyna dochodzić do głosu!

5'

Sprytnie wykonany rzut wolny przez piłkarzy Pogoni. Zawodnicy Lecha długo nie mogli wybić piłki, ostatecznie gospodarze wywalczyli rzut rożny.

4'

Goście nawet gdy tracą piłkę, zostają na połowie przeciwnika w wysokim pressingu. Z perspektywy kibiców Lecha wygląda to całkiem dobrze.

2'

Piłkarze Lecha chcą narzucić swoje warunki gry. Zawodnicy Pogoni zmuszeni faulować Radosława Majewskiego.

1'

Zaczynamy! Przy piłce gospodarze!

19:55

Drużyny wychodzą na murawę. Za chwilę zaczynamy!

19:35

Zwycięzca meczu Pogoń Szczecin -Lech Poznań zagra w 1/8 finału Pucharu Polski z wygranym ze spotkania Drutex Bytovia Bytów - Lechia Gdańsk.

19:27

Trudno powiedzieć czy obejrzymy w dzisiejszym spotkaniu wiele goli. W 6/7 ostatnich spotkań Pogoni padały przynajmniej trzy gole. Jednak w 5/7 meczach Lecha ilość goli wynosiła maksymalnie dwa.

19:24

Zespół Nenada Bjelicy notuje passę czterech meczów bez porażki. Z całą pewnością jego drużna będzie chciała podtrzymać dobra dyspozycję.

19:20

Oba klubu zawsze bardzo poważnie traktują zmagania pucharowe. Dowodzi o tym fakt, że w poprzednim sezonie drużyny te spotkały się w półfinale. We wspomnianym pojedynku górą byli piłkarze Kolejorza, którzy wygrali w dwumeczu 4:0 (3:0; 1:0).

19:14

Widać, że obaj trenerzy nie oszczędzają swoich najlepszych piłkarzy. Zapowiada się emocjonujące widowisko!!!

19:13

A także grafika prezentująca skład gości:

19:11

Zestawienie graficzne ekipy gospodarzy:

19:09

Witam bardzo serdecznie! Już dziś o godzinie 20:00 Stadion im. Floriana Krygiera gościć będzie miejscową drużynę Pogoni Szczecin oraz zespół gości, którym jest ekipa Lecha Poznań. Na relację LIVE zaprasza Mateusz Wojciechowski!