Miedź LegnicaMiedź Legnica
1 : 2
sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
95'

Koniec meczu. Sandecja rzutem na taśmę wygrywa 2:1 z Miedzią Legnica i w 1/8 finału Pucharu Polski zmierzy się z Górnikiem Zabrze. Dziękujemy za uwagę!

95'

Gol dla Sadecji. Wojciech Trochim kapitalnie strzela i pokonuje Sapelę trafiając w samo okienko.

94'

Ależ teraz zamieszanie przed polem karnym Miedzi! Egerszegi fauluje i otrzymuje żółty kartonik!

93'

Osyra blokuje dośrodkowanie Piszczka. Korner dla Sandecji.

93'

Sądeczanie wychodzą obronną reką po dośrodkowaniu Marquitosa z narożnika boiska.

92'

Dobre dośrodkowanie Marquitosa z rzutu wolnego! Piasecki strzela głową, ale blokuje go Straus. Korner dla Miedzi.

91'

Żółty kartonik dla Szufryna.

90'

Cztery minuty doliczone do pierwszej części spotkania.

90'

Przesadził teraz z emocjami trener Miedzi Dominik Nowak! Sędzia główny odsyła go na trybuny!

88'

Osyra do Kwame i mamy spalonego. Rzut wolny dla Sandecji.

86'

Ależ kapitalnie zrobił to Trochim! Pomocnik Sandecji dostał świetne podanie na sam na sam z Sapelą i świetnym lobem pokonał wysuniętego golkipera Miedzi!

86'

GOOOOLLL DLA SANDECJI!

85'

Szansa Miedzi! Marquitos odebrał strąconą przez Santanę Piaseckiego piłkę, obrócił się i strzelił nad bramką!

83'

Niebezpieczna strata Łobodzińskiego, ale ostatecznie bez zagrożenia pod bramką Miedzi. Sapela łapie podanie Trochima.

82'

Sandecja nadal w natarciu. Goście wciąż mają nadzieje na dogrywkę!

80'

Ależ bomba w wykonaniu Łobodzińskiego! Piłka mija bramę o centymetry!

79'

No i mamy wyrównanie sił! Drugą żółtą kartką za faul taktyczny ukarany Basta i obie drużyny będą grać teraz w dziesiątkę!

79'

Bardzo słabe dośrodkowanie Barana z prawej strony. Aut dla Miedzi.

78'

Piasecki sfaulowany na połowie rywala. Rzut wolny dla Miedzi.

77'

Bardzo niedokładne zagranie Trochima na prawą stronę. Od bramki zacznie Sapela.

76'

Zbyt mocne zagranie Zielińskiego w kierunku "Łobo". Aut dla Sandecji.

75'

Teraz Marquitos przytomnie blokuje dośrodkowanie z prawej strony.

74'

Sapela ofiarnie piąstkuje dośrodkowanie Strausa z lewej strony.

73'

Błąd Sapeli! Pusta bramka i Trochim nie trafia w bramkę!

72'

Nie szczędzi dziś kartek sędzia Wajda. Zieliński ukarany żółtą kartką za ostry faul.

71'

Nikt nie przecina dośrodkowania Marquitosa z rzutu wolnego. Od autu wznowi Sandecja.

71'

Jeszcze jednej zmiany dokonuje Dominik Nowak. Augustyniak wchodzi za Santanę.

70'

Zmiana taktyczna w Miedzi. Bożić za Gargułę.

68'

Łobodziński sfaulowany na linii pola karnego Sandecji. Wydaje się że powinien być to rzut karny, jest tylko wolny.

68'

Groźnie pod bramką Miedzi! Szufryn strzela z pola karnego i kapitalnie broni Sapela!

67'

Piłkę po akcji Sandecji za linię końcową wybija Osyra. Korner dla Sandecji.

66'

Zmiana w Miedzi. Łobodziński za Żylińskiego.

65'

To jest czerwona kartka! De Amo znów brzydko fauluje. Sędzia karze zawodnika drugą żółtą kartką i wyrzuca zawodnika z boiska!

64'

Korner dla Sandecji. Trochim wrzuca i znów bezbłędni w defensywie legniczanie. Od własnej bramki wznowi za chwilę Sapela.

63'

Groźnie teraz w polu karnym Miedzi! Dośrodkowanie Trochima na raty wybijają legniczanie.

62'

Kwame ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

61'

Korner dla Miedzi. Garguła dośrodkowuje, Radliński piąstkuje.

60'

Piasecki z jakimś urazem. Przerwa w grze.

59'

JAK TO NIE WPADŁO?! Po błędzie sądeckiej obrony do piłki w polu karnym dopadł Piasecki i jego strzał pod poprzeczkę jakimś cudem broni Radliński!

58'

Zmiana w Sandecji. Piszczek za Korzyma.

57'

Niecelny strzał z dystansu Gałeckiego. Od własnej bramki wznawia Sapela.

57'

Ależ akcja Miedzi! Wszystko rozpoczął Garguła, który świetnie rozprowadził piłkę na lewą stronę do Kwame, ten włączył turbo i wparował w pole karne Sandecji. Tam odegrał do Piaseckiego, który obrócił się z piłką i jego strzał blokuje w ostatniej chwili jeden z defensorów Sandecji!

56'

Po raz kolejny koronkowo chcieli rozegrać akcję gospodarze. Niestety zagranie Piaseckiego było niedokładne.

55'

Po raz kolejny faulowany Santana. Rzut wolny dla Miedzi.

53'

SŁUPEK!! Ależ to rozegrali legniczanie! Piłka jak po sznurku powędrowała od Egereszegiego, poprzez Zielińskiego i Marquitosa do Santany, ale strzał Hiszpana paruje na słupek Radliński!

52'

Santana sfaulowany na własnej połowie. Rzut wolny dla legniczan.

51'

Zbyt mocna wrzutka Strausa z lewej strony. Akcję zamykał jeszcze Gałecki, ale jego strzał poszybował wysoko nad bramką Sapeli.

50'

Zdecydowanie przeciągnięte dośrodkowanie Marquitosa ze stałego fragmentu. Piłka za linią końcową i od bramki zacznie Radliński.

49'

Żyliński sfaulowany niedaleko szesnastki gości. Rzut wolny dla Miedzi.

48'

Długa piłka do Santany. Ten jednak nie zdążył do tego podania - szybszy był golkiper Sandecji.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

20:05

I jeszcze Danek za Mraza.

20:04

Mamy zmianę w Sandecji przed rozpoczęciem drugiej połowy. Trochim zmienia Cetnarskiego.

20:02

Obie jedenastki wracają na murawę. Za chwilę zaczynamy drugą połowę.

19:53

Na tą chwilę w 1/8 finału Pucharu Polski Miedź zmierzy się z Sokołem Ostróda, która po 45 minutach prowadzi 1:0 z Górnikiem Zabrze.

48'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Miedź wygrywa 1:0 z Sandecją!

47'

GOOOOOOLLL DLA MIEDZI! Pewnie rzut karny zamienia na bramkę Łukasz Garguła!

47'

RZUT KARNY DLA MIEDZI! Garguła faulowany w polu karnym Sandecji! Sam poszkodowany podejdzie do piłki ustawionej na jedenastym metrze.

46'

Kolejna setka Miedzi! Znów Piasecki marnuje sytuację sam na sam z Radlińskim!

45'

Ależ szansa Miedzi! Garguła świetnie zagrał podcinką przed bramkę do Kwame, ale temu przeszkodził Piasecki i piłka ostatecznie mija bramkę Sandecji!

44'

Ależ teraz kocioł w polu karnym Sandecji! Adu Kwame wszedł jak w masło w szesnastkę gości, leżąc odegrał do Żylińskiego ale jego strzał blokuje obrońca Sandecji!

43'

Marquitos sfaulowany w środku pola. Rzut wolny dla Miedzi.

43'

Ależ teraz ładnie przepuścił piłkę między nogami Barana Marquitos. Hiszpan traci jednak piłkę.

41'

Ależ sytuacja Miedzi! Frank Adu Kwame kapitalnie zagrał w tempo do Piaseckiego, który wychodzi sam na sam z Radlińskim. Górą bramkarz Sandecji, nie będzie nawet rzutu rożnego.

40'

Za mocne zagranie Santany w kierunku Adu Kwame. Radliński wznowi grę od własnej bramki.

39'

De Amo faulem zatrzymuje kontrę Sandecji. Obrońca Miedzi ukarany żółtym kartonikiem.

38'

Łukasz Sapela pewnie łapie dośrodkowanie Mraza ze stojącej piłki.

38'

Omar Santana ostro fauluje Barana na własnej połowie. Hiszpan ukarany żółtą kartką.

37'

Adu Kwame ze stoickim spokojem odbiera piłkę Cetnarskiemu i rozpoczyna atak swojego zespołu. Dobry mecz rozgrywa dziś ten lewy obrońca.

36'

Zbyt mocne dośrodkowanie Marquitosa na pole karne Sandecji. Osyra nie miał szans, aby choćby trącić piłkę głową. Od własnej bramki zacznie zaraz Radliński.

35'

Ależ szansa Miedzi! Po ładnym rozegraniu legniczan piłka trafiła do Santany, ale jego strzał blokuje Krachunov!

34'

Żyliński sfaulowany przy linii środkowej. Rzut wolny dla Miedzi.

33'

Straus przecina krosowe podanie Osyry w kierunku Zielińskiego. Aut dla Miedzi.

32'

Gramy dalej. Za chwilę piłkę z piątki wykopie Radliński.

31'

Arbiter zarządza krótką przerwę na uzupełnienie płynów. Dodatkowo obaj trenerzy udzielają wskazówek swoim piłkarzom.

30'

Chcieli teraz koronkowo rozegrać akcję legniczanie. Santana zagrał na skrzydło do Piaseckiego, ten wycofał piłkę do Marquitosa, ale jego w porę uprzedził Szufryn. Sandecja przejmuje piłkę.

29'

Tym razem Santana próbował strzału z dystansu. Bardzo nieudane uderzenie, piłka mija bramkę o kilka metrów.

28'

Zbyt mocne zagranie Santany w kierunku urywającego się prawą stroną Garguły. Nie rozgrywa dziś Hiszpan dobrych zawodów.

27'

Osyra sfaulowany przed własnym polem karnym. Rzut wolny dla Miedzi.

26'

Pierwszy chyba strzał Miedzi w tym spotkaniu. Płaskie uderzenie Piaseckiego z 18 metra mija bramkę Radlińskiego o dobre 2 metry.

25'

Żyliński przecina dośrodkowanie Basty z prawej strony. Piłka w rękach Sapeli.

24'

Osyra wybija dośrodkowanie Mraza z narożnika boiska. Jeszcze z dobitką popędził Straus ale jego strzał z 20 metrów pewnie łapie Sapela.

23'

Ładna akcja Sandecji! Basta zagrał na wolne pole do Dudzica, ale jego płaskie dogranie blokuje przytomnie Osyra. Korner dla Sandecji.

22'

Nieudane zagranie Osyry w kierunku Kwame. Miedź ma jednak aut.

21'

Szufryn wybija dośrodkowanie Garguły z rzutu rożnego.

20'

Wywalczyli teraz legniczanie rzut rożny. Z narożnika boiska będzie wrzucać Garguła.

19'

Tym razem faul Osyry. Kolejny rzut wolny dla drużyny gości.

18'

Faul Egerszegiego w ofensywie. Rzut wolny dla Sandecji.

17'

Ładna teraz akcja kombinacyjna Santany z Gargułą. Piłkarzom Sandecji udaje się jednak oddalić zagrożenie.

16'

Zbyt mocne podanie Piaseckiego dostał teraz Kwame. Od własnej bramki wznowi za parę chwil Radliński.

15'

Dał się teraz ograć Żyliński przy linii bocznej. Aut dla gości.

13'

Za mocne zagranie Garguły w kierunku uwalniającego się Piaseckiego. Radliński łapie piłkę.

12'

Próbował teraz Cetnarski uderzenia z dystansu. Niezła próba - piłka mija bramkę Sapeli o jakiś metr.

11'

Dobra interwencja Sapeli. Piąstkuje on pewnie dośrodkowanie z narożnika boiska.

10'

Dudzic nabił Osyrę przy linii końcowej. Będzie rzut rożny dla Sandecji.

9'

Dominuje jak na razie walka w środku pola. Bez ciekawszych sytuacji bramkowych.

8'

Faul Osyry na własnej połowie. Rzut wolny dla Sandecji.

7'

Bliski błędy był teraz Sapela. Golkiper Miedzi o mało co nie zagrał piłki pod nogi nadbiegającego Dudzica.

5'

Na raty piłkarze Sandecji wybijają dośrodkowanie Garguły ze stałego fragmentu.

4'

Piasecki ostro sfaulowany niedaleko pola karnego Sandecji. Rzut wolny dla Miedzi.

4'

Zbyt mocne zagranie Krachunova w kierunku Dudzica, Od autu będzie wyrzucać zaraz Kwame.

3'

Dobrze teraz Kwame przecina podanie Korzyma. Miedź przejmuje piłkę.

2'

Tym razem lewą stroną próbował przedrzeć się Dudzic, ale nadal na posterunku defensorzy Miedzi.

1'

Od razu przerzut na prawą stronę do Dudzica. Tam jednak przegrywa on główkę z Adu Kwame. Aut dla Miedzi.

1'

Startujemy! Od środka Sandecja.

18:58

Arbiter Tomasz Wajda właśnie wyprowadził obie jedenastki na murawę! Startujemy już za parę chwil!

18:57

Pod nieobecność Wojciecha Łobodzińskiego w pierwszym składzie legnickiej Miedzi opaskę kapitańską założy dziś Łukasz Garguła. Natomiast kapitanem Sandecji jest Dawid Szufryn.

18:55

Pogoda w Legnicy nie będzie dziś rozpieszczać piłkarzy, jest ostry upał. Wygląda jednak na to, że za jakieś pół godziny słońce schowa się za trybunami i warunki do gry się polepszą.

18:54

Szkoleniowiec Miedzi - Dominik Nowak dokonał aż 7 zmian w porównaniu z meczem ligowym z GKS-em Katowice. Radosław Mroczkowski dokonał dokładnie tylu samu zmian w porównaniu ze zwycięskim meczem ligowym z Jagiellonią.

18:48

Zwycięzca dzisiejszego spotkania w 1/8 finału Pucharu Polski zmierzy się z Górnikiem Zabrze, bądź Sokołem Ostróda, którzy to będą rozgrywać swój mecz również o godzinie 19:00.

18:46

Pełna obsada sędziowska meczu Miedź - Sandecja:

Arbiter główny: Tomasz Wajda Asystent #1: Sławomir Kowalewski Asystent #2: Piotr Szypuła Sędzia techniczny: Marcin Bielawski

18:45

Ławki rezerwowe obu ekip:

Miedź: Smołuch - Łobodziński, Augustyniak, Vojtus, Bartczak, Bożić, Stasiak

Sandecja: Gliwa - Trochim, Danek, Piszczek, Piter Bućko, Maślanka

18:43

Witamy ze Stadionu im. Orła Białego w Legnicy! Już za kilkanaście minut rozpocznie się tu starcie w ramach 1/16 Pucharu Polski: Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz.