2. połowa2 : 2
dogrywka 1. połowa3 : 2
dogrywka 2. połowa3 : 2
20:22

Z tego spotkania to już wszystko, żegna się z Państwem Adrian Milewski i zapraszam do śledzenia kolejnych relacji live w GOL24 ! Dobrego wieczoru!

20:21

Gospodarze zagrali perfekcyjną drugą połowę do momentu strzelenia dwóch bramek, a później proste błędy i brak konsekwencji w grze sprawiły że po 90 minutach na tablicy widniał wynik 2:2. Dogrywka nie dostarczyła zbyt wielu emocji, mnóstwo drobnych przewinień i rzutów wolnych. W setnej minucie meczu ponownie w bardzo dobrej sytuacji znalazł się niezawodny Igor Angulo, który po raz drugi pokonał Radlińskiego i dzięki temu to gospodarze z Zabrza świętują awans do kolejnej rundy Pucharu Polski.

20:17

122'

Sędzia kończy ponad dwie godziny świetnego meczu ! Górnik Zabrze wygrywa z Sandecją Nowy Sącz 3:2 !

122'

Będzie rzut wolny dla Górnika. Zabrzanie nie powinni tego już oddać.

121'

Piter - Bućko z zółtym kartonikiem na zakończenie meczu

120'

Wolniewicz mocnym strzałem na bramkę ale Radliński na raty łapie !

120'

Mamy doliczony czas gry (2 minuty ) i rzut wolny dla gości !

118'

Suarez leży na murawie, potrzebna pomoc lekarza.

118'

Sandecja wali glową w mur, strącona piłka Koleva w rękach Loski

118'

Drobne przewinienie Barana na Żurkowskim i kolejny stały fragment gry.

116'

Strzał Kurzawy wybija Kuban, Sandecji bardzo trudno jest wejść na połowę rywala.

115'

Faul Bitera-Bućko na Wolniewiczu i Kurzawa ustawia sobie piłkę do rozegrania rzutu wolnego.

113'

Kombinacyjna akcja gości, Dudzic dośrodkowywał ale Loska na posterunku to spokojnie łapie.

111'

Wszyscy piłkarze Górnika Zabrze na własnej połowie, Sandecja w ataku pozycyjnym

112'

Wolniewicz zmienia Koja.

109'

Akcja Dudzic - Kuban ten drugi wrzucał w pole karne ale Straus nie zdążył do tej piłki. Aut dla gospodarzy.

107'

Uspokoiło nam się tempo tego spotkania, około 110 minut robi swoje, piłkarze niewątpliwie to czują, ale to Górnicy ciągle szukają kolejnego zagrożenia.

105'

Grendel uderzył z dystansu, piłkę po koźle z problemami obronił Radliński, a dobitka Angulo nie znalazła się w siatce.

105'

Koniec pierwszej części dogrywki, 3:2 dla Górnika Zabrze przybliża gospodarzy do awansu.

105'

Dobra sytuacja dla Sandecji, wrzutka w pole karne, Piszczek tylko zdołał strącić futbolówkę.

104'

Akcja gości, Dudzic dośrodkował w pole karne, Kolev nie zdołał dojść do piłki.

102'

Górnik stara się poszukać kolejnej sytuacji, ale Sandecja na posterunku broni wejścia w pole karne.

100'

Bardzo teraz składna akcja gospodarzy ! Matuszek na 16stkę do Urynowicza, ten z pierwszej piłki do Igora Angulo który spokojnie płaskim strzałem pokonuje bezradnego Radlińskiego !

100'

GOOOOOL !!!! Igor Angulo !!!

98'

Kolejny stały fragment gry dla gości. Tym razem Grendel faulował zawodnika z Nowego Sącza.

97'

Wrzutka Kurzawy w pole karne, nikt do tej piłki jednak nie doszedł.

96'

Kurzawa teraz faulowany przez Dudzica w środkowej części boiska.

94'

Rzut wolny z okolic 30 metra. Kolev uderza prosto w mur !

93'

Grendel zagrał piłkę do Angulo ten na 15 metrze uderzył futbolówkę ale minimalnie nad bramką !

93'

Sandecja złapała wiatru w żagle i to oni teraz starają się kontrolować grę.

90'

Rozpoczynamy dogrywkę !

90'

90+3' Arbiter gwiżdże i będziemy mieli dogrywkę !
Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz 2:2

93'

Kończą się doliczone 3 minuty tego spotkania. Górnik w natarciu.

91'

Tomasz Loska wyczuł strzał Koleva w lewy dolny róg bramki, piłkę jednak z bliskiej odległości Grendel zamiast wślizgiem wybić - niefortunnie ją wsadził bramki.

90'

GOOOL !!! Erik Grendel notuje bramkę samobójczą po obronionym karnym przez Loskę !

89'

Będzie rzut karny ! Dzudzic faulowany przez Wolniewicza.

88'

Dzudzic kolejne dośrodkowanie w pole karne, szukał podaniem Koleva ale skutecznie wybijają obrońcy Górnika !

87'

Akcja lewą stroną Sandecji, piłkę w polu karnym otrzymał Mraz i jego strzał prosto w boczną siatkę bramki !

87'

Grendel za faul ukarany kartką.

86'

Dośrodkowanie Dudzica z prawej strony, tam dobrze ustawiony Kolev pokonuje strzałem głową Loskę. Kontaktowa bramka powinna napędzić gości !

85'

GOOOL !! Aleksandar Kolev !!!

85'

Szuka Sandecja kontaktowej bramki.

81'

Kolejna akcja Górnika, Kurzawa wystawił piłkę do Koja ten z 18 metrów uderza bezpośrednio na bramkę jednak piłka przelatuje nad poprzeczką !

80'

rzut z autu w pole karne Sandecji, Żurkowski dwa razy chciał uderzyć piłkę ale skutecznie Kuban go blokuje.

80'

<------ Wolsztyński -------> Urynowicz

77'

Ostatnia roszada w Sandecji, Mraz za Korzyma.

76'

I zmiana w klubie zabrzan. Kądzior już odpoczywa na ławce rezerwowych a w jego miejsce pojawił się Grendel

76'

Przedłużył Kądzior podanie na prawą stronę do Igora Angulo, który pewnym płaskim strzałem pokonuje Radlińskiego ! Górnik prowadzi 2:0

75'

GOOOOL !!!! Igor Angulo !!

73'

Strata Koja, i groźna akcja gości, Dudzic dośrodkował w pole karne, uderza Korzym, piłka odbija się od nogi Żurkowskiego, dobitka głową ląduje w rękach Loski !

70'

Kolew melduje się na murawie za Trochima, który trzeba przyznać zagrał zawody na bardzo przyzwoitym poziomie.

69'

Dudzic do Cetnarskiego na 20 metr, ten uderza z pierwszej piłki a ona leci wysooooko ponad bramką!

69'

Angulo zwija się z bólu w polu karnym rywala, arbiter pozostaje jednak niewzruszony.

67'

Wciąż atak pozycyjny gospodarzy, Górnik nie chce oddawać pola rywalowi. Mądra gra po zdobyciu gola.

65'

Rzut wolny dla Górnika Zabrze, prostopadłe podanie Kurzawy w pole karne a tam na 11 metrze najwyżej do strzału głową doszedł Matuszek i Górnik Zabrze prowadzi 1:0 !

64'

GOOOL !!! Szymon Matuszek !

63'

Pierwsza zmiana w tym spotkaniu, Dudzic zmienia Danka.

62'

Koj głębokie dośrodkowanie, piąstkuje Radliński.

60'

Dośrodkowanie Cetnarskiego nie znalazło odbiorcy i natychmiastowy kontratak gospodarzy, Kurzawa z prawej strony pola karnego uderza technicznie po ziemi i broni Radliński.

60'

Walczył Trochim o piłkę z Matuszkiem i wywalczył rzut rożny dla gości !

59'

Cetnarski wrzuca piłkę w pole karne, Ambrosiewicz asekurując wybija głową na aut

58'

Tym razem na prawej stronie faulowany przez Kądziora Trochim i szansa na dośrodkowanie z rzutu wolnego dla Sandecji.

57'

Na odważny strzał zdecydował się Ambrosiewicz jednak bardzo bardzo wysoko od poprzeczki bramki.

57'

Ciągła przewaga Górnika, Kądzior dośrodkowuje piłkę na Angulo, Straus wybija na aut.

56'

Teraz wykonawcą rzutów rożnych Kurzawa - pierwsze dośrodkowanie zagrane zbyt krótko, a drugie skończyło swój lot na górnej siatce bramki Radlińskiego.

55'

Głębokie zagranie w pole karne, tam piłkę strąca jeden z zawodników gości i korner dla zabrzan.

54'

Straus faulował Wolsztyńskiego i rzut wolny ze środka boiska.

54'

Kontra Sandecji, Trochim minął dwóch rywali, znalazł się z piłką w polu karnym, ale w ostatniej chwili Matuszek oddalił zagrożenie.

53'

Kądzior zagrał piłkę na 16 metr do Kurzawy, ten dobrze ją przyjął i składał się do strzału jednak skutecznie zablokował go Cetnarski.

51'

Kądzior nabija Strausa i będzie korner dla zabrzan.

51'

Teraz próba Angulo, dośrodkowuje w szesnastkę ale tam nikogo nie ma.. Wciąż przy piłce gospodarze.

50'

Próbował teraz zgrać futbolówkę Danek, piłka mija wszystkich zawodników i ląduje na aucie.

49'

Pierwsze minuty w tej drugiej odsłonie zdecydowanie pod dyktando gospodarzy, szukają swoich sytuacji dośrodkowaniami to ostatnie - Ambrosiewicza również nie znalazło adresata.

47'

Teraz Żurkowski prostopadłym podaniem szukał kolegów w polu karnym, wybija jednak Krachunov

46'

Dośrodkowanie w pole karne do Wolsztyńskiego, ten upadł w polu karnym a gwizdek arbitra milczy.

45'

Drugą połowę czas zacząć !

45'

Koniec pierwszej odsłony. Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz 0:0

45'

Górną teraz piłkę w pole karne zagrał Kądzior, sam na sam główkował Wolsztyński i piłka jest w siatce !

Jest jednak spalony !

43'

Rzut wolny dla gospodarzy, Kurzawa z 20 metra uderza na bramkę po koźle broni na raty Radliński.

41'

Teraz Zurkowski w pole karne, Biter - Bućko wybija na aut.

40'

Kądzior w polu karnym bardzo dobrą piłkę zagrał do Igora Angulo, ten jednak źle uderzył futbolówkę i Radliński nie musiał interweniować.

37'

Kurzawa techniczny strzał, tracił jednak równowagę i piłka przeleciała obok prawego słupka.

35'

Korzym rozpędził się lewą stroną boiska, Loska spokojnie wyłapuje jego dośrodkowanie.

32'

Wolsztyński przy dobrej akcji Górnika, podaje do Angulo, ten jednak zgubił piłkę.

29'

Kontra Sandecji, zbyt wolna i ostatecznie podanie Cetnarskiego wzdłuż bramki nie przynosi zagrożenia.

28'

Adrian Danek otrzymuje żółty kartonik za faul na Suarezie.

27'

Podobna akcja gości, podanie do Trochima trafia jednak w ręce Loski.

26'

Kurzawa bardzo dobrze prostopadłym podaniem zagrał do Wolsztyńskiego on jednak na pozycji spalonej. Od bramki - Radliński.

24'

Żółta kartka dla Suareza za faul na Piszczku ! Będzie stały fragment gry.

22'

Atak pozycyjny gospodarzy, kolejne dośrodkowanie z lewej strony boiska do Angulo, ten jednak nie zdołał opanować piłki.

20'

Trochim już na placu gry, a przy piłce Górnik Zabrze.

18'

Trochim po starciu z Matuszkiem nadal leży w polu karnym, potrzebna pomoc lekarza.

18'

Dośrodkowana piłka w pole karne leciała wprost na głowę Trochima, Ambrosiewicz jednak wybija to zagranie i bez zagrożenia pod bramką Loski.

15'

Rozpędza się Górnik, najpierw dośrodkowanie Kądziora złapał Radliński, a chwilę później lewą nogą uderzył Kurzawa piłka jednak nieznacznie mija lewy słupek bramki !

14'

Strata Barana na 30 metrze od bramki ale Górnicy nie przejęli piłki.

11'

Dośrodkowanie z lewej strony boiska do Kądziora, ten jednak nie trafił w piłkę i ostatecznie ją stracił. Dobra akcja jednak bez groźnego strzału gospodarzy !

10'

10 minuta meczu a kibice zgromadzeni na Arenie Zabrze co raz lepiej prezentują swój doping.

9'

Pierwszy strzał Sandecji. Piszczek z dość trudnej sytuacji uderzył piłkę ale bez problemu złapał Loska.

6'

Angulo pierwszy raz znalazł się w polu karnym, dośrodkowanie przerywa Straus i od bramki Radliński.

3'

Nic jednak nie wynikło z tego rzutu wolnego, skutecznie wybijają obrońcy Górnika.

3'

Suarez fauluje Trochima i będzie pierwszy stały fragment gry dla gości .

2'

Spokojny początek , pierwsza minuta w posiadaniu piłki gospodarzy w środkowej części boiska.

17:46

Zaczynamy ! Górnik od środka !

17:44

Obie drużyny już na murawie ! Goście w swoich wyjazdowych fioletowych trykotach, natomiast Górnicy z Zabrza na biało !

17:41

Zwycięzce dzisiejszego pojedynku, bardzo ciężko wskazać, ale dzięki temu mamy pewność, że w środowe popołudnie czeka nas bardzo wielkie widowisko ! Mamy nadzieję, że będzie to szybki i efektowny mecz z wieloma okazjami bramkowymi ! Jeżeli regulaminowe 90 minut nie wystarczy by wskazać zwycięzce, czeka nas dogrywka, a później możliwe rzuty karne !

17:13

Oraz skład Górnika Zabrze!

17:12

Oto skład gości na dzisiejszy pojedynek !

16:59

Jeżeli chodzi o dotychczasowe potyczki w Pucharze Polski, obie drużyny musiały poradzić sobie na wyjazdach. Górnik Zabrze pokonał 3:1 Sokoła Ostródę, a Sandecja Nowy Sącz 2:1 ograła Miedź Legnicę.

16:54

Ostatnie ekstraklasowe spotkania zakończyły się szczęśliwie dla dzisiejszych gości turnieju. Sandecja pokonała Termalicę Bruk Bet 1:0, natomiast zabrzanie podzielili się punktami remisując ze Śląskiem Wrocław 2:2 .

16:26

Witamy Państwa bardzo serdecznie, rozpoczęliśmy przygodę z Pucharem Polski, a dziś na szczeblu 1/8 Finału Górnik Zabrze podejmie Sandecję Nowy Sącz. Na relacje live z tego spotkania, zaprasza - Adrian Milewski.