91'

90'

Rzut wolny w wykonaniu Deji. Piłka zartrzymała się na murze.

86'

Nielsen uciekł defensorom Podbeskidzia i wyszedł na sytuację sam na sam z Lisem. Młody golkiper nie poradził sobie z dośrodkowaniem lobem

86'

GOL Nicki Bille Nielsen z drugą bramką w tym meczu

85'

Świetna akcja rezerwowych Lecha. Jóźwiak popędził prawym skrzydłem, po czym skierował piłkę do nadbiegającego Gajosa. Strzał zablokowany

82'

Ostatnia roszada tego spotkania. Kamil Jóźwiak w miejsce Szymona Pawłowskiego

79'

Ostatnie minuty to atak pozycyjny Podbeskidzia. Nie zamieniono go jednak na jakiekolwiek groźniejsze uderzenie

76'

Mogło być groźnie pod bramką Putnockiego. Bednarek zablokował jednak dochodzącego do piłki Jonkisza

75'

Długo wymieniali się piłką piłkarze Lecha. Stopniowo zachodzili coraz głębiej pod pole karne Podbeskidzia. W końcu jednak nieporozumienie pomiędzy Nielsenem a Makuszewskim sprawiło, że cała akcja spaliła na panewce

72'

Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Roberta Demjana zastąpił Kamil Jonkisz

71'

Demjan z rogu. Piłka nie poleciała jednak w stronę bramki

71'

Kędziora zablokował atak Magiery lewym skrzydłem. Będzie korner

68'

A Mariusz Magiera zastąpił Ariela Wawszczyka

68'

Paweł Tarnowski za Marka Sokołowskiego

67'

Maciej Gajos zmienił Łukasza Trałkę

65'

Nielsen stracił piłkę i z kontratakiem wybiegli gospodarze. Długo wymieniali piłkę pod polem karnym Lecha, aż w końcu uderzał Chmiel. Putnocky spokojnie wyłapał piłkę

63'

Lewą stroną z atakiem popędził Pawłowski, dotarł pod samą linię końcową po czym dośrodkował do czającego się pod bramką Nicki Bille Nielsena. Ten uderzył w przeciwległy róg i podwyższył rezultat

63'

GOL Nicki Bille Nielsen podwyższa prowadzenie

60'

Strzał zza pola karnego jednego z lechitów. Niecelnie

58'

Boisko opuścił powracający po kontuzji Darko Jevtić. Zamiast niego Radosław Majewski

56'

Kołodziej z rzutu wolnego. Futbolówka poleciała prosto w mur. Dobitka również zablokowana

55'

Jakubik pędził z piłką, lecz przed polem karnym starł się z Tettehem. Rzut wolny dla gospodarzy

53'

Rzut wolny dla Podbeskidzia. Do piłki podszedł Demjan. Uderzył zbyt mocno i wyleciała ona za linię końcową

52'

Podbeskidzie bardzo bliskie wyrównania. Najpierw przed tym Chmiela powstrzymała interwencja Putnockiego, natomiast dobitka Demjana okazała się niecelna

50'

Długie podanie Tetteha przyjął sobie Pawłowski. Wyminął rywali i uderzył na bramkę. Nie zdołał zaskoczyć Lisa

49'

Ponownie piłka dłużej toczyła się w środku pola. Krązyła między nogami zawodników obu zespołów i niewiele z tego wynikło

48'

Po kornerze piłka nie wleciała nawet w pole karne Lecha

48'

Ta część gry rozpoczeła się nieco nieśmiało. Dłuższa wymiana podań w środku boiska w wykonaniu Górali. Wywalczyli sobie rzut rożny

46'

Druga połowa gry już rozpoczęta!

45'

Koniec pierwszej części gry. Lech prowadzi po bramce Tomasza Kędziory

45'

Arbiter doliczył minutę do pierwszej części gry

44'

Świetnie wykonany rzut wolny. Piłkę idealnie na głowę Kędziory posłał Jevtić. Obrońca nie mógł tego nie wykorzystać

44'

GOL! Tomasz Kędziora po rzucie wolnym umieścił piłkę w siatce

43'

Trałka prostopadłym podaniem obdarzył Makuszewskiego. Ten atakowany przez jednego z rywali wywalczył rzut wolny

41'

Nielsen próbował wyruszyć z akcją, lecz w skutek nieporozumienia z Pawłowskim niewiele z tego wynikło. Przy piłce ponownie gospodarze

40'

Maciej Wilusz ukarany żółta kartką za faul w środku pola

39'

Putnocky spokojnie interweniował po strzale z bliska jednego z gospodarzy

38'

Jevtić z korneru. Piłke przejęli jednak jego rywale

38'

Gra toczy się głównie na połowie Lecha. To 1-ligowiec lepiej się prezentuje. Poznaniacy wychodzą jednak z kontratakami. Ostatni to szybka akcja lewym skrzydłem Pawłowskiego i centra do Jevticia. Zabrakło centymetrów.

34'

Podbeskidzie konsekwentnie naciera w pole karne Lecha. Prawym skrzydłem próbował przedrzeć się Sokołowski. Niewiele jednak z tego wyniklo

32'

Obrońca gości doszedł już do siebie i gra została wznowiona

32'

Feruga z dystansu. Trafił prosto w Jana Bednarka, który teraz leży na murawie. Potrzebna interwencja medyków

30'

Dośrodkowanie Sokołowskiego w pole karne zostało wybite przez walczącego w powietrzu Bednarka

30'

Po rzucie rożnym w wykonaniu Górali, piłkę przejął Kędziora i oddalił zagrożenie spod własnej bramki

29'

Błąd Kadara i Podbeskidzie znalazło się w świetnej sytuacji po prawej stronie boiska. Wszystko strzałem kończył Jakubik, ale Putnocky wybił piłkę na korner

27'

Jevtić przejął piłkę i podał ją na skrzydło do Pawłowskiego. Ten dryblingiem wyminął rywali, by w końcu skierować futbolówkę w pole karne. Tam jednak czekali na nią gospodarze

26'

Jevtić wbiegając w pole karne odebrał podanie Kędziory i uderzył na bramkę. Niecelnie

25'

Kadar chciał dośrodkować w pole karne, lecz uniemożliwił mu to Sokołowski

23'

Jevtić z rzutu rożnego. Ponownie bez zagrożenia pod bramką Lisa

23'

Jevtić mocnym uderzeniem posłał piłkę w światło bramki. Świetna interwencja Lisa!

22'

Bednarek prostopadłym podaniem obsłużył Makuszewskiego. Ten wywalczył rzut wolny dla swego zespołu

20'

Sokołowski przedostał się prawym skrzydłem. Chwilę poźniej do piłki doszedł Demjan. Dośrodkował pod bramkę Putnockiego, lecz Wilusz nie dał się zaskoczyć

19'

Trałka przejął piłkę w środku boiska po czym podał do Nielsena. Nic jednak nie wyszło z ataku Lecha

18'

Jevtić w okolicach linii środkowej zahamował nieśmiały atak Górali

17'

Sokołowski sprytnie oszukał Pawłowskiego i lobem posłał piłkę wpole karne Lecha. Tam na pozycji spalonej został złapany jednak Demjan

16'

Lis świetnie wybronił strzał Kędziory z prawej strony

14'

Piłkę z rogu wybijał Jevtić. Brak zagrożenia pod bramką Lisa

14'

Jevtić przejął piłkę w środku boiska i podał do Nielsena. Ten wbiegł w pole karne i próbował skierować futbolówkę w kierunku Pawłowskiego. Nieskutecznie, ale będzie jeszcze korner

13'

Szybki kontratak Lecha zahamowany przez sędziego. Makuszewski na spalonym

12'

Kolejny rzut rożny dla Górali. Piłkę spod własnej bramki wybił Wilusz

11'

Wrzutkę w pole karne Lecha przejął Wilusz

11'

Rzut rożny dla Podbeskidzia. Piłkę pewnie wyłapał Putnocky

4'

Dośrodkowywał Darko Jevtić, ale goście wybili piłkę poza pole karne.

3'

Goście spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie i w końcu ruszają do przodu.

1'

Lech rozpoczyna.

18:45

Witamy z Bielska-Białej. Już za chwilę zaczynamy mecz Pucharu Polski pomiędzy Podbeskidziem i Lechem Poznań.