0 : 2
Wigry SuwałkiWigry Suwałki
94'

93'

Strzał Wigier z rzutu wolnego. Piłkę przed siebie wybił jeszcze Kasprzik, ale nikt już do niej nie doszedł.

92'

Bartisz Kopacz z żółtą kartką.

90'

Arbiter doliczył jeszcze 3 minuty.

89'

GOL! Kamil Adamek ustala wynik na 2:0 i tym samym praktycznie przybija awans Wigier.

88'

Długie dośrodkowanie Kurzawy odczytał i pewnie wyłapał Salik.

87'

I jeszcze żółta kartka dla Rafała Augustyniaka.

83'

W Zabrzu bez zmian. Górnik nadal naciska, ale Wigry bardzo skutecznie się bronią. Gospodarze mogą pozwolić sobie jedynie na strzały z dystansu, a i te są bardzo niecelne.

79'

Ostatnia roszada tego spotkania. Kamil Adamek za strzelca bramki, Kamila Zapolnika.

78'

Ostatnie minuty praktycznie zdominowane przez zabrzan. Futbolówka wciaż na połowie Wigier. Wymiana krotkich podań, próby skrzydłami. Bez namacalnego efektu

76'

Gospodarze walczą. Udaje im się wywalczyć jednak jedynie stałe fragmenty gry. Grendel z rzutu wolnego prosto w mur.

74'

Strzał z daleka Radeckiego bardzo niecelny.

71'

Żółta kartka dla Adriana Karankiewicza.

70'

Oj dużo dzieje się pod bramką Wigier. Górnik coraz wyraźniej zarysowuje swoją przewagę. Praktycznie nie schodzi z połowy gości i kreuje sobie kolejne sytuacje. Wciąz brakuje strzałów.

68'

Miłosz Kozak zastąpił Łukasza Wrońskiego.

67'

Ostatnia zmiana wśród zabrzan. Igor Angulo za Armina Cerimagicia.

65'

Żółtą kartkę za faul w obronie ujrzał Łukasz Wroński

64'

Górnik bynajmniej się nie poddaje. Nie zniechęcają ich kolejne niepowodzenia. Adu Kwame powstrzymał kolejny atak.

61'

Wigry wychodziły z akcją środkiem boiska, lecz Zapolnik sfaulowany jeszcze na własnej połowie.

61'

Szybka akcja prawym skrzydłem Wrońskiego. Popędził z piłką do przodu, a nikt nawet nie próbował go zatrzymać. Wrzutka pod bramkę Kasprzika w kierunku Radeckiego nie dotarła do adresata.

58'

Znowu sporo zamieszania i piłka lobem trafiła w pole karne. Odebrał ją nawet Skrzypczak, ale nie był w stanie oddać strzału.

58'

Górnik wciąż przebywa na połowie Wigier, ale cóż z tego skoro futbolówka nawet nie przekracza linii pola karnego?

56'

Lekka wrzutka w pole karne nie mogła zaskoczyć Salika.

55'

Bardzo nieśmiało Górnicy. Niby próbują coś wywalczyć, ale na dobrą sprawę golklper Wigier bezrobotny.

54'

Premierowa roszada w zespole gości. Mateusz Radecki za Kuku

51'

Znowu futbolówka długo kręciła się w polu karnym Wigier. Toczyła się między kolejnymi z zabrzan, lecz niewiele z tego wynikło.

49'

Krótkimi podaniami skonstruować coś próbował Górnik. Długo krązyli pod polem karnym Wigier aż w końcu goście zabrali im piłkę

47'

Szybka akcja Wiger zakończona strzałem z dystansu, Wysooooko nad poprzeczką

46'

Druga część gry rozpoczęta.

46'

Druga zmiana w Górniku - Aleksander Kwiek za Mariusza Przybylskiego.

45'

Koniec pierwszej połowy. Wigry prowadzą 1:0

45'

Centymetrów zabrakł żeby wyrównać w końcówce. Próbował Grendel z dystansu.

45'

Pierwsza połowa zostanie przedłużona o minutę

43'

Dośrodkowanie pod bramkę Wigier pewnie odczytał i wybił Jarzębowski.

42'

Kurzawa wpadł w pole karne, lecz zamiast pomknąc z atakiem oddał piłkę bez walki rywalowi. Tak się nie wygrywa

41'

Po rzucie rożnym dla zabrzan piłka wyleciała za linię końcową.Nie było nawet groźnie.

39'

Kopacz ruszył z atakiem srodkiem boiska, lecz zanim zaczęło się robić groźnie, został zahamowany.

38'

Armin Cerimagić z żółtą kartką za faul na połowie gości.

37'

I kolejny staly fragment dla Wigier. Rzut wolny wykonywał Gąska, futbolówka poleciała jednak daleko od światła bramki

34'

Przed świetną szansą stanął Ambrosiewicz. Wyminął dwóch i uderzył. Bardzo bardzo niecelnie

32'

Rzut rożny nie przyniósł zagrożenia pod bramką Kasprzika.

31'

Skuteczna interwencja Kasprzika po strzale z prawej strony Bartkowski uderzał po podaniu Kwame. Będzie jeszcze korner.

29'

Górnik nie ustaje w próbach. Grendel z dystansu. Nic z tego - to wciąż za mało żeby zaskoczyć Salika.

28'

Górnik od razu popędził do ataku. Nie zamierza się poddawać, na razie jednak ich ambicje hamowane są przez graczy Wigier.

27'

26'

GOL! Kamil Zapolnik daje prowadzenie Wigrom!

24'

Uraz uniemożliwił Dawidowi Plizdze kontynuowanie gry. Zastąpi go Łukasz Wolsztyński.

22'

Krótkimi podaniami fgoście wdarli się w pole karne. Dośrodkowywał Ku,u, ale Adu Kwame nie zdołał dojść do piłki.

20'

Wigry zaczęły wychodzić z własnej połowy. Coraz odważniej. Udaje im się nawet zapuścić pod pole karne Kasprzika. Nigdzie jednak dalej.

18'

Adu Kwame popędził z kontratakiem, lecz sam nie był w stanie wiele zrobić.

17'

Gra toczy się głównie w środku boiska, ale częściej przy piłce utrzymują się Górnicy. To oni mają przewagę i co jakiś czas nacierają na pole karne przeciwnika. Nie owocuje to jednak w groźniejsze strzały.

14'

Erik Grendel z żółtą kartką w polu karnym.

13'

Po akcji lewą stroną do piłki doszedł Grendel. Został przewrócony w polu karnym. KOntrowersyjne.

10'

Oststanie minuty to gra głównie w środku pola. Niewiele dzieje się pod bramkami. Teraz skrzydłem przebił się Cerimagić, ale z dośrodkowaniem poradził sobie Salik.

8'

Długa wrzutka z rzutu wolnego w wykonaniu graczy z Suwałk. Bez strzału na bramkę.

5'

Długa piłka do Wrońskiego za plecy obrońców, ale za mocna by skrzydłowy Wigier mógł do niej dojść.

3'

Faul Matuszka na Zapolniku w środku pola. Goście zaczynają z rzutu wolnego.

2'

Kurzawa ruszył lewą strona, ale został skutecznie zablokowany. Jak na razie zespół gospodarzy przy piłce.

1'

Zaczynamy! Od środka rozpoczęli goście!

20:28

Zespoły są już na boisku - Wigry na niebiesko, z kolei gospodarze na biało z niebiesko-czerwonymi elementami.

20:28

W ćwierćfinale na zwycięzcę tego spotkania czeka GKS Jastrzębie, który sensacyjnie wygrał po rzutach karnych z Górnikiem Łęczna.

20:26

Obie drużyny ukrywają swoich liderów - na ławce Górnika znajduje się Igor Angulo, z kolei trener Wigier, Dominik Nowak, nie wystawił dwóch liderów drużyny - Miłosza Kozaka i Kamila Adamka.

20:25

Witamy serdecznie z Zabrza, gdzie już za chwilę rozpocznie się spotkanie 1/8 finału Pucharu Polski! Relację z tego meczu poprowadzi dla Państwa Kaja Krasnodębska!