Bytovia Bytów świętuje awans do drugiej rundy Pucharu Polski.

Za faul taktyczny zatrzymujący kontratak zostaje ukarany żółtą kartką Piotr Wlazło.

85'

Za Macieja Szewczyka wchodzi Radosław Jasiński.

82'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na pierwszy słupek wykorzystuje Janusz Surdykowski. Wynik spotkania : 1:2

81'

Rzut rożny dla Bytovii po zablokowaniu dośrodkowania przez Szymińskiego.

79'

Mikołaj Lebedyński wyrównuje wynik na 1:1 po zamieszaniu w polu karnym.

76'

Dośrodkowanie Stefańczyka kończy strzałem Łuczak, ale bardzo wysoko ponad bramką.

76'

Maciej Szewczyk ukarany żółtą kartką za brzydki faul na Bąku.

71'

Bardzo dobra akcja Nafciarzy. Po rajdzie swoim rajdzie Bąk podał prostopadle do Lebedyńskiego, jednak minimalnie za mocno.

69'

Świetna okazja do zdobycia bramki dla Wisły. Po zgraniu Łuczaka wślizgiem próbował wbić piłkę do bramki Lebedyński, ale Laskowski na posterunku.

67'

Po chaotycznym fragmencie gry faul na Rogalskim i dobre miejsce do dośrodkowania dla gospodarzy.

65'

Za Damiana Piotrowskiego wchodzi Mikołaj Lebedyński.

65'

Rzut rożny dla Bytovii

64'

Koszmarny błąd Stefańczyka przy podaniu do Kiełpina z prawej strony boiska, ale dośrodkowanie Surdykowskiego zatrzymane przez Szymińskiego.

60'

W 60 minucie spotkania bramkę po błędzie obrońców Wisły i udanym strzale w okienko bramki Kiełpina zdobywa Okuno

60'

Dobre dośrodkowanie Stefańczyka po akcji prawą stroną, jednak w drużynie Nafciarzy nie ma zawodnika, który zamknąłby tą wrzutkę i strzelił na bramkę gości.

53'

Za kontuzjowanego Bąka wchodzi Okuno

53'

Krzysztof Bąk poprosił o zmianę z powodu kontuzji.

47'

Złe dośrodkowanie Stefańczyka na początek drugiej połowy spotkania.

45'

Zaczyna Wisła!

45'

Od 46 minuty za Arkadiusza Recę wchodzi Patryk Stępiński.

48'

Sędzia główny kończy pierwsze 45 minut.

46'

Rzut rożny dla Bytovii po groźnym ataku prawą stroną boiska.

44'

Robert Mandrysz ukarany żółtą kartką za faul taktyczny przy wyprowadzeniu kontrataku.

41'

Wojciech Łuczak spróbował strzału przewrotką, ale źle trafił w piłkę, która trafiła do Piotrowskiego, ale uderzył także nie celnie.

39'

Bardzo dobre uderzenie Rogalskiego na bramkę, ale Tomasz Laskowski na posterunku. Rzut rożny dla Wisły.

39'

Wlazło faulowany w okolicach 25 metra od bramki Bytovii.

38'

Bardzo dobre długie podanie Rogalskiego do Łuczaka, jednak zawodnik Wisły na spalonym.

36'

Marko Radic ukarany żółtym kartonikiem za uderzenie łokciem Surdykowskiego.

34'

Groźna sytuacja dla Bytovii. Błąd Rogalskiego chciał wykorzystać Wilczyński, ale niebezpieczne dośrodkowanie wybija Szymiński.

31'

Błąd przy podaniu do bramkarza Szymińskiego, ale Kiełpin ratuje sytuacje rozpaczliwym wybiciem na aut.

28'

Dośrodkowanie Opałacza spokojnie wybite przez Radica.

28'

Bardzo ostry faul zatrzymujący kontratak Arkadiusza Recy. Sędzia tylko ostrzegł piłkarza.

23'

Bytovia wyprowadziła pierwszy groźny kontratak, ale przed strzałem z linii pola karnego ratuje Wisłę Radic.

19'

Dobrze wykonane dośrodkowanie. Do piłki doszedł Łukasz Wróbel, ale strzał wysoko ponad bramką strzeżoną przez Kiełpina.

19'

Wilczyński faulowany przez Arkadiusza Recę. Bardzo dobra okazja do dokładnego dośrodkowania z prawej strony dla Bytovii. Wykonawcą Marek Opałacz.

17'

Marko już gotowy do wejścia do gry.

17'

Marko Radic ma udzielaną pomoc medyczną z powodu rozcięcia łuku brwiowego. Kibice liczą że podstawowy obrońca Wisły wróci do gry bez szwanku.

15'

Marko Radic uderzony łokciem przez Janusza Surdykowskiego, ale sędzia nie odgwizdał faulu. Wychodzący na pozycję Szewczyk był jednak na spalonym.

14'

Dobra akcja Ilieva, jednak strzał z około 20 metra mocno niecelny.

11'

Po dalekim wrzucie z autu Wilczyńskiego zamieszanie pod polem karnym Wisły, ale Marko Radic wybija piłkę z dala od szesnastki gospodarzy.

9'

Jakub Bąk bliski wykorzystania błędu obrońców Bytovii, ale zawodnik Wisły źle przyjął piłkę i zaprzepaścił szansę na zdobycie debiutanckiego gola.

8'

Brzydki atak Szymińskiego na Surdykowskim, ale sędzia tylko ostrzega obrońcę Wisły.

5'

Rzut rożny dla Wisły z prawej strony boiska.

4'

Pierwszy strzał Jakuba Bąka w barwach Wisły Płock niecelny.

3'

Za krótkie dośrodkowanie Stefańczyka i piłka spokojnie wybita przez obrońców Bytovii.

3'

Faul jednego z obrońców Bytovii w bocznym sektorze boiska. Dobra okazja do dośrodkowania dla Nafciarzy.

17:59

Zaczyna Bytovia! Pierwszy oficjalny mecz obu drużyn w sezonie 2015/16 rozpoczęty!

17:57

Obie drużyny wychodzą na murawę. Nafciarze w nowych, niebiesko-białych, pasiastych trykotach, a Bytovia na czerwono.

17:46

Witamy na relacji LIVE z meczu 1 rundy Pucharu Polski pomiędzy Wisłą Płock, a Bytovią Bytów. Mecz poprowadzą sędziowie z woj. warmińsko-mazurskiego, a głównym będzie Wojciech Krztoń. Spotkanie rozpocznie się punktualnie o godz. 18:00.