2. połowa1 : 1
dogrywka 1. połowa1 : 2
dogrywka 2. połowa1 : 2
0'

Miedź Legnica po raz kolejny odpada z Pucharu Polski na etapie 1/16 finału, ale może sama sobie "pluć w brodę". Labukas nie wykorzystał rzutu karnego, a Gancarczyk zmarnował "setkę". Tego dnia zaważyła skuteczność pod bramką rywala, a lepsze w tym elemencie było Podbeskidzie. Za uwagę dziękuje Marcin Juszczyk. Zapraszamy na kolejne relacje.

121'

Koniec meczu! Podbeskidzie wygrywa z Miedzią po dogrywce 2:1 i zagra w 1/8 finału Pucharu Polski ze Śląskiem Wrocław.

120'

Sędzia doliczył minutę.

120'

Kolejna szansa Miedzi. Łobodziński chciał w polu karnym idealnie wyłożyć piłkę Ślusarskiemuc, ale wmieszał się w to Adu Kwame.

119'

Żółta kartka dla Zubasa za opóźnianie gry.

118'

Miedź teraz ponownie mocniej przycisnęła, mało czasu do końca. Czy zdoła doprowadzić do rzutów karnych?

117'

Teraz Gancarczyk był przewracany w polu karnym "Górali", ale gwizdek arbitra milczał.

115'

To powinien być gol! Ślusarski świetnie zagrał z szesnastki w pole karne do wbiegającego Gancarczyka, ale ten przestrzelił! Piłka poszybowała nad poprzeczką.

114'

Podbeskidzie mimo, że prowadzi, nie skupia się jedynie na obronie dostępu do własnej bramki.

113'

Lafrance niedokładnie zagrywał piłkę do Łobodzińskiego i od bramki zacznie Zubas.

109'

Szczepaniak zgrał do środka do Chmiela, ale jego próba z szesnastki została zablokowana.

107'

Garguła sprytnie podciął piłkę z rzutu wolnego w pole karne do Łobodzińskiego, ten jeszcze próbował zagrywać do środka, ale Podbeskidzie zażegnało niebezpieczeństwo.

106'

Zaczynamy drugą połowę dogrywki. Czy Miedź zdoła wyrównać?

105'

Koniec pierwszej odsłony dogrywki. Na razie to Podbeskidzie bliżej 1/8 finału Pucharu Polski.

105'

Sędzia doliczył minutę do pierwszej części dogrywki.

104'

Po centrze z rzutu wolnego, Miedź nie potrafiła wybić piłki z własnego pola karnego, zażegnać niebezpieczeństwa i do siatki skierował ją Kolcak mocnym strzałem z bliskiej odległości.

103'

Goście obejmują prowadzenie! Autorem bramki Kolcak!

102'

Po krótko rozegranym kornerze, zza pola karnego uderzał Kato, ale piłka poszybowała daleko od bramki Smuga.

101'

Rzut rożny dla Podbeskidzia.

99'

Trifonow schodzi z boiska, a w jego miejsce Woźniczka.

98'

Ślusarski świetnie zagrał piłkę w pole karne do wbiegającego Gancarczyka, ale przewrócił go interweniujący obrońca Podbeskidzia, a piłkę przejął Zubas. Miedź domagała się jeszcze rzutu karnego.

95'

Trifonow ładnie zagrał z boku na siódmy metr, z pierwszej piłki, do Ślusarskiego, ale ten uderzył z główki prosto w bramkarza.

93'

Demjan opanował piłkę w polu karnym, na piątym metrze, ale nie oddał strzału, gdyż skutecznie interweniował Telichowski do spółki ze Smugiem.

92'

Piłkę po centrze Chmiela, wybili poza pole karne obrońcy Miedzi.

91'

Zaczynami pierwszą część dogrywki. Od środka zacznie Podbeskidzie.

19:55

Druga połowa pod dyktando Miedzi, która momentami bardzo mocno przyciskała "Górali".

90'

No i będziemy mieć dogrywkę! W regulaminowym czasie gry 1:1.

90'

Próbował jeszcze Łobodziński uderzeniem zza pola karnego. Strzelił jednak zbyt słabo i Zubas spokojnie opanował piłkę.

90'

Piłka po centrze Garguły z wolnego wybita poza pole karne.

90'

Rzut wolny dla Miedzi mniej więcej na wysokości pola karnego, spod linii bocznej.

90'

Sędzia doliczył 3 minuty. Czy będzie dogrywka?

90'

Zubas bez problemu złapał piłkę po centrze Łobodzińskiego.

87'

Groźnie zapowiadającą się kontrę Miedzi zepsuł złym podaniem do Ślusarskiego Gancarczyk.

86'

Kiepska centra Bartczaka ze skrzydła i od autu zacznie Podbeskidzie.

85'

Zawodnicy Podbeskidzia po raz drugi złapani na spalonym w odstępie kilkudziesięciu sekund.

83'

Miedź ładnie wyprowadziła kontrę. W jej finałowej fazie Ślusarski zagrywał z prawej strony w okolice jedenastego metra do Labukasa, ale podanie do Litwina było niecelne. Gdyby Labukas znalazł się przy piłce, byłby w sytuacji 1 na 1.

82'

Janic zmienia Demjana.

81'

Piłka została wybita po rogu przed pole karne, gdzie czyhał Bartczak. Zdecydował się na uderzenie, ale futbolówka zaliczyła rykoszet i ponownie mamy rzut rożny.

79'

Janic poszukał szczęścia uderzeniem zza szesnastki, ale najmniejszy problemów nie miał z nim Smug.

76'

Od razu została przeprowadzona druga zmiana. Ślusarski zmienił Kakoko.

76'

Plac gry opuszcza Garuch, a w jego miejsce Gancarczyk.

75'

Rzut wolny dla Miedzi z ok. 20 metrów, ale piłka po centrze Garguły została wybita poza pole karne.

74'

Labukas zmarnował jedenastkę! Zubas broni strzał swojego krajana, parując piłkę na rzut rożny!

73'

Frank Adu Kwame sfaulował w polu karnym Gargułę i mamy rzut karny!

71'

Kato zagrał górą w okolice czternastego metra do Janicia, ale uprzedził go swoim wyjściem z bramki Smug.

69'

Piłkarze mieli teraz czas na uzupełnienie płynów i wrócili właśnie do gry.

68'

Garguła zacentrował ze skrzydła w pole karne, z główki uderzył Łobodziński, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

67'

Deja zmienia Możdżenia.

66'

Szczepaniak był bliski przechwytu piłki i znalezienia się w stuprocentowej sytuacji sam na sam ze Smugiem, ale w porę bramkarz Miedzi wybił piłkę.

64'

Trifonow zdecydował się na uderzenie dystansu, ale piłka poszybowała nad bramką.

60'

Faul na Labukasie ok. 35 metrów od bramki Zubasa.

60'

Miedź teraz mocno przycisnęła.

58'

Z rzutu roznego dogrywał w pole karne Garguła, a Telichowski głową skierował piłkę do bramki.

57'

No i mamy wyrównanie! Błażej Telichowski strzelcem!

55'

Ładna, składna akcja Miedzi! Wykańczał ją uderzeniem z ok. 11 metrów Labukas, ale uczynił to nieskutecznie.

54'

Janić ukarany za faul na Łobodzińskim.

53'

Rzut wolny dla Miedzi ok. 30 metrów od bramki. Dośrodkowywał Garguła, ale uczynił to w kiepski sposób.

52'

Garuch wypatrzył na skrzydle "Łobo", ale piłkę przechwycił Adu Kwame.

50'

Kato zagrał w pole karne spod linii bocznej, Janić umieścił piłkę w siatce, ale był na pozycji spalonej,

48'

Po centrze Łobodzińskiego o mały włos Lazarus nie wpakował piłki do własnej siatki.

47'

Już chwilę po wejściu Chmiel mógł wpisać się na listę strzelców, ale jego strzał głową obronił Smug.

46'

W przerwie mieliśmy zmianę w Podbeskidziu. Chmiel zmienił Jarocha.

46'

Miedź zaczyna drugą połowę.

18:59

Za chwilę początek drugiej połowy. Piłkarze jeszcze w szatniach.

18:51

Jesteśmy jeszcze winni informację odnośnie asystenta przy jedynej jak na razie bramce w meczu. Piłkę do Hiszpańskiego dogrywał Janić.

18:49

Mecz nie jest bardzo porywający. Podbeskidzie prowadzi 1:0 i jest to raczej zasłużone prowadzenie. "Górale" stworzyli sobie więcej dobrych sytuacji podbramkowych niż Miedź, która podobnie jak z Chojniczanką ma problemy z ich kreowaniem.

45'

Sędzia odgwizdał koniec pierwszej połowy i zaprosił zawodników na przerwę.

45'

Szczepaniak ukarany żółtą kartką.

45'

Sędzia doliczył dwie minuty do pierwszej połowy.

45'

Łobodziński wykorzystał pomyłkę Kwame, przedarł się w pole karne, zagrał z linii końcowej w okolice piątego metra do Labukasa, ale futbolówka padła łupem Labukasa.

44'

Fatalne uderzenie Grucha z dystansu, które minęło o kilkanaście metrów posterunek Zubasa.

42'

Piłkę w pole karne z rzutu wolnego zagrał Garguła, ale trafiła ona prosto w ręce Zubasa.

38'

Centrę Janicia wybił poza pola karne głową Telichowski. Następnie Miedź wyszła z kontrą, ale została ona przerwana przez defensywę "Górali".

37'

Strzał gracza Podbeskidzia z dystansu po raz kolejny na róg sparował Smug.

36'

Akcję Podbeskidzia wślizgiem przerwał Trifonow.

35'

Ucierpieli po starciu w środku pola Kato z Garuchem.

33'

Na spalonym złapany Szczepaniak.

32'

W zamieszaniu po rzucie rożnym, Łobodziński próbował uderzać, ale został skutecznie zablokowany.

31'

Dośrodkowanie Garguły w pole karne z wolnego, z główki uderzył Lafrance, ale Zubas sparował piłkę na róg!

31'

Faulowany ok. 35 metrów od bramki Podbeskidzia Garuch. Za to przewinienie żółtą kartką ukarany został Kowalski.

30'

Piłkę do bramki skierował gracz Podbeskidzia po centrze z rzutu wolnego, ale strzelec był na spalonym.

26'

Janić uderzył po ziemi z dystansu, ale Smug pewnie łapie piłkę.

25'

Szczepaniak przedzierał się do pola karnego Miedzi, ale faulował przy okazji Telichowskiego. Rzut wolny dla Miedzi.

23'

Dośrodkowanie z lewego skrzydła głową na bramkę zamienił Hiszpański.

22'

0:1 dla Podbeskidzia! Strzelcem bramki Hiszpański!

19'

ZZa pola karnego uderzał Kato, ale Smug odbił przed siebie piłkę, próbował dobijać jeszcze gracz Podbeskidzia, lecz przeszkodził mu Smug, przy okazji doznając urazu

13'

Podbeskidzie próbowało się przedzierać lewym skrzydłem, ale Miedź uniemożliwiła to, przerywając akcję.

12'

Piłkę po dośrodkowaniu Łobodzińskiego, wypiąstkował przed pole karne Zubas, tam znajdował się Kakoko, ale uderzył mocno niecelnie.

10'

Po dośrodkowaniu Garguły, źle piłkę wybijał obrońca Podbeskidzia, próbował jeszcze z ostrego kąta uderzać Łobodziński, ale został zablokowany.

9'

Faulowany nieopodal pola karnego Garguła i rzut wolny dla Miedzi z dobrej odległości.

7'

Piłkę przejął na 30 metrze Garuch, zagrał w pole karne do Łobodzińskiego, ten wycofał do Labukasa, ale jego strzał zablokowany. Piłkarze Miedzi reklamowali jeszcze zagranie ręką w polu karnym.

5'

Z rzutu rożnego nic groźnego nie wynikło i od bramki Smug.

5'

Akcja lewym skrzydłem "Górali", ale przerwał ją wybiciem piłki na róg Telichowski.

4'

Przy linii bocznej sfaulowany Bartczak.

3'

Na spalonym złapany Mateusz Szczepaniak.

2'

Pierwsza groźna akcja Podbeskidzia. Piłkę na róg po uderzeniu Jaroch z linia pola karnego sparował na róg Smug.

1'

Zaczęli!

17:59

Mecz rozpoczną zawodnicy Podbeskidzia.

17:57

Piłkarze obu drużyn wyszli na boisko.

17:55

Na trybunach stadionu Legnicy jest dzisiaj obecny Ireneusz Mamrot, trener Chrobrego Głogów, z którym legniczanie zagrają w najbliższą niedzielę.

17:51

Obu trenerzy dokonali w składach swoich drużyn kilka zmian w porównaniu do pojedynków ligowych.

17:44

W barwach "Górali" zobaczymy dzisiaj Mateusza Szczepaniaka, który latem tego roku trafił pod Klimczok z Miedzi na zasadzie wypożyczenia.

17:39

Miedź Legnica tylko trzy razy w swojej historii była w najlepszej szesnastce Pucharu Polski. Przed rokiem na drodze do awansu stanęła Legia Warszawa, pewnie zwyciężając na Dolnym Śląsku 4:0. Teraz na drodze legniczan stoi również klub z Ekstraklasy, ale nie aż tak mocny jak drużyna z Łazienkowskiej– Podbeskidzie Bielsko-Biała, półfinalista poprzedniej edycji.

17:08

Ławka rezerwowych Podbeskidzia: Wojciech Kaczmarek, Maciej Korzym, Marek Sokołowski, Damian Chmiel, Adam Deja, Dariusz Kołodziej, Robert Demjan

17:07

Ławka rezerwowych Miedzi: Dominik Budzyński, Adrian Woźniczka, Tomasz Midzierski, Marek Gancarczyk, Adrian Cierpka, Daniel Feruga, Bartosz Ślusarski

17:05

Zapraszamy na relację na żywo z przedostatniego spotkania 1/8 finału Pucharu Polski. Na Stadionie Miejskim w Legnicy miejscowa Miedź zmierzy się z Podbeskidziem Bielsko-Biała.