dogrywka 1. połowa2 : 2
dogrywka 2. połowa2 : 2
karne3 : 4
20:37

KONIEC! GKS Tychy mimo tego, że przegrywał 0:2 odrobił straty, doprowadził do dogrywki i w serii rzutów karnych pokonał Wisłę Płock 4:3! Płocczanie żegnają się z Pucharem Polski, a gracze Przemysława Cecherza grają dalej!

20:35

Misztal broni po raz drugi, tym razem strzał Ruszkula!

20:35

Ruskovsky trafia w samo okienko.

20:34

Góralski nie myli się.

20:34

Wodecki strzela i GKS Tychy obejmuje prowadzenie!

20:29

Rozpoczynamy konkurs jedenastek, pierwsi będą uderzać gospodarze.

120'

KONIEC DOGRYWKI! Za moment rozpoczniemy serie rzutów karnych!

120'

Rutkowski strzela a okolicy trzydziestego metra, ale minimalnie obok bramki.

119'

Strzał Krzywickiego sprzed pola karnego, piłka wędruje nad poprzeczką bramki GKS-u.

117'

Krzywicki sfaulowany przed bramką GKS-u Tychy, nie ma mowy o karnym.

115'

Gospodarze nieco odważniej atakują rywali, ale gracze Przemysława Cecherza skutecznie się bronią.

114'

Ruszkul żle dośrodkowywał, obrońcy ekipy gości wybijają piłkę.

112'

Strzał Krzywickiego z okolicy osiemnastego metra blokują obrońcy tyskiej drużyny.

111'

Ależ akcja GKS-u Tychy! rezerwowy Rutkowski przebiegł z piłką przy nodze niemal połowę boiska, ale kiedy znalazł się już w polu karnym Wisły nie było tam nikogo, komu mógłby dograć.

109'

Zganiacz doszedł do niezłej piłki, ale próba jego strzału była nieudana i futbolówka powędrował daleko obok bramki.

107'

Kowalczyk przebojem wdarł się w pole karne Wisły, ale koniec końców jeden z obrońców Wisły wybił mu piłkę spod nóg.

106'

Rozpoczynamy drugą połowę dogrywki.

105'

Koniec pierwszej połowy dogrywki.

104'

Wawrzynkiewicz zagrał do Ruskovsky'ego, ale ten popełnił błąd w przyjęciu.

100'

Kamil Rozmus ukarany żółtą kartką.

97'

Dośrodkowanie Ruszkula, do piłki dopadł Magdoń,oddał strzał, ale futbolówka powędrowała nad poprzeczką bramki gości.

96'

Zagotowało się teraz pod bramką tyszan, Stępiński dograł piłkę na jedenasty metr, ale w porę zainterweniował Wawrzynkiewicz.

95'

Sędzia odgwizdał faul na Wawrzynkiewiczu.

92'

Zganiacz przechwycił futbolówkę w środku pola, ale ostatecznie źle dośrodkowywał do swoich kolegów.

90'

Rozpoczynamy pierwszą połowę dogrywki! Od środka gospodarze.

19:51

Koniec regulaminowego czasu gry! O tym, kto wystąpi w kolejnej rundzie Pucharu Polski zadecyduje dogrywka, a być może seria rzutów karnych!

94'

Kamil Hempel ukarany żółtą kartką.

92'

Goście doprowadzili do wyrównania! Kowalczyk zdecydował się na oddanie strzału z dystansu i pewnie pokonał golkipera Wisły Płock!

91'

Gooooooool!! Maciej Kowalczyk!!!! GKS Tychy Wyrównuje!!

90'

Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Próbę wyjścia z kontratakiem GKS-u Tychy zmarnował Kowalczyk, który zagrał niecelnie.

88'

Mariusz Zganiacz ukarany żółtą kartką.

88'

Stępiński uderzał z dystansu, piłkę na aut skierował Misztal.

87'

Piłkarze Przemysława Cecherza mają jeszcze kilka minut, by doprowadzić chociaż do dogrywki.

86'

Goooool! Maciej Kowalczyk pewnie zamienia jedenastkę na gola!

85'

Kowalczyk pada w polu karnym Wisły,sędzia gwiżdże rzut karny dla tyszan!

84'

Ostatnia zmiana w tyskiej drużynie, . Łukasz Bocian zejdzie, zastąpi go Bartosz Rutkowski.

83'

Szczepański pędził lewą flanką, ale jego akcja zakończyła się niecelnym strzałem.

81'

Rozmus zastąpi na placu gry Hiszpańskiego.

78'

Wisła Płock podwyższa prowadzenie na 2:0! Piłka powędrowała do Ruszkula z rzutu rożnego, a ten głową umieścił ją w siatce rywali.

77'

Gooooool! Piotr Ruszkul!!!

76'

Bocian szukał Kowalczyka i posłał w jego kierunku piłkę, ale Magdoń w porę zgrał ją do swojego bramkarza.

74'

Dawid Jabłoński opuści boisko, w jego miejsce Damian Szczepański.

73'

Nitkiewicz oddał strzał z dystansu, ale jego próba była bardzo, ale to bardzo nieudana.

72'

Kamil Nitkiewicz ukarany żółtą kartką.

70'

Kożans doszedł aż pod pole karne, ale wywalczył korner.

69'

Wawrzynkiewicz dośrodkowywał w pole karne, ale piłkę wybijają obrońcy Wisły.

67'

Maciej Kowalczyk zastąpi Pawła Smółkę.

66'

Strzał Hiszpańskiego minimalnie nad bramką.

64'

Wojciech Trochim opuści plac gry, zastąpi go Marcin Wodecki.

62'

Szczęsny sfaulował Zyskę w środku pola i przez jego nieuwagę GKS Tychy będzie grało w osłabieniu.

61'

Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Damian Szczęsny.

61'

Dośrodkowanie na pole karne Wisły, czujny Magdoń wybija piłkę.

60'

Maciej Kostrzewa opuszcza plac gry, zastąpi go Jacek Góralski.

59'

Bocian strzela z dystansu, ale piłka wędruje ponad poprzeczkę.

58'

Pavol Ruskovsky ukarany żółtą kartką.

56'

Tyszanie byli teraz w niemałych tarapatach, sytuację wyjaśnił Kożans i oddalił futbolówkę od własnej bramki.

54'

Dośrodkowanie na pole karne Wisły, ale Kaniecki pewnie łapie futbolówkę.

53'

Damian Szczęsny za kopnięcie Krzywickiego został ukarany żółtą kartką.

52'

Trochę zagotowało się teraz na placu gry. Szczęsny sfaulował Krzywickiego, który w odpowiedzi go zaatakował.

51'

Smółka chciał opanować piłkę w polu karnym, ale Magdoń był szybszy i odebrał mu futbolówkę.

49'

Trochim sam na sam z Kanieckim, golkiper Wisły Płock nieźle zainterweniował i wybił piłkę z obrębu własnej bramki.

48'

Z autu piłkę wrzucał Nitkiewicz, dopaść do nie próbował Ruskovsky, ale szybszy od niego był golkiper Wisły.

46'

Tyszanie od pierwszych minut drugiej części spotkania zdominowali rywala i nie opuszczają jego połowy.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę.

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Wisła Płock prowadzi z GKS-em Tychy 1:0.

43'

Mogło być groźnie pod bramką tyszan, ale Szczęsny w ostatniej chwili ofiarnie wślizgiem odebrał futbolówkę rywalom.

40'

Fatalny błąd w obronie Wisły, Smółka bez większych problemów znalazł się na pozycji sam na sam z bramkarzem gospodarzy, jednak nie potrafił tego wykorzystać i nie skierował piłki do siatki.

38'

Niedokładne zagranie Ruskovsky'ego i strata GKS-u Tychy.

36'

Ależ szans tyszan na wyrównanie! Smółka po dośrodkowaniu z lewej strony boiska strzelał na bramkę Wisły Płock, jednak Kaniecki dosłownie opuszkami palców wybronił i uchronił swoją drużynę przed stratą gola.

34'

Wisła Płock obejmuje prowadzenie! Po dośrodkowaniu Hiszpańskiego z rzutu wolnego Magdoń zagrał piłkę do Krzywickiego i strzałem głową pokonał golkipera GKS-u Tychy.

33'

Gooooool!! Marcin Krzywicki!!

31'

Zapowiadało się na dobrą akcję gości, ale Trochim został zatrzymany wślizgiem.

30'

Za nami nieco ponad pół godziny gry, po których możemy powiedzieć, że nie jest to zbyt porywające widowisko. Minimalna przewaga po stronie GKS-u Tychy.

28'

Trochim próbował podać do Ruskovsky'ego, ale zrobił to na tyle niecelnie, że piłka nie dotarła do adresata.

27'

Strzał Krzywickiego sprzed pola karnego został zablokowany przez obrońców gości.

26'

Dośrodkowanie Ruszkula głową przecina Szczęsny.

25'

Wawrzynkiewicz sfaulował Hiszpańskiego, gwizdek sędziego milczy.

24'

Jak na razie nie jest to zbyt porywający mecz, gra spokojnie toczy się w środkowej strefie boiska.

22'

Niecelne dośrodkowanie Hiszpańskiego, grę od własnej bramki rozpocznie Misztal.

21'

Szczęsny strzelał płasko, po ziemi, ale piłkę spokojnie łapie Kaniecki.

19'

Ruskovsky dogrywał na pole karne, ale Smółka nie doszedł do piłki.

18'

Dośrodkowanie Wawrzynkiewicza zablokował Hempel, mamy rzut rożny dla gości.

17'

Wojciech Trochim został złapany na spalonym.

16'

Za nami pierwszy kwadrans spotkania, a na placu gry zarysowuje się lekka przewaga GKS-uTychy.

14'

Jabłoński centruje w pole karne przyjezdnych, piłkę wybija Kożans.

12'

Zapowiadało się na niezłą akcję GKS-u. Trochim wystawił piłkę do Ruskovskiego, jednak ten będąc na dobrej pozycji strzeleckiej nie zdołał jej opanować.

11'

Ruszkul dośrodkowywał z rzutu wolnego, niecelnie.

10'

Ruskovsky efektownie przebiegł z piłką przy nodze dobre kilka metrów, ale ostatecznie jeden z rywali odebrał mu futbolówkę.

9'

Tyszanie ruszyli z atakiem, piłka powędrowała tuż pod nogi Trochima, ale ten oddał nieczysty strzał.

8'

Znów Szczęsny próbował nabroić pod bramką Wisły Płock, ale Magdoń po raz kolejny popisał się niezłym refleksem i uprzedził rywala.

7'

Piotr Ruszkul sfaulował Trochima i został ukarany żółtą kartką.

5'

Szczęsny minął bramkarza, chciał zagrać do lepiej ustawionego Smółki, ale w ostatniej chwili zablokował go Magdoń.

4'

Smółka nieprzepisowo zatrzymał Jabłońskiego.

3'

Strzał z Krzywickiego z dystansu, bez zagrożenia pod bramką tyszan.

3'

Trochim sfaulowany przy linii, sędzia nie odgwizduje przewinienia.

2'

Gospodarze grają dziś na niebiesko-biało, a piłkarze z Tych na zielono-czerwono.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz w Płocku!

17:59

Piłkarze obu drużyn pojawili się już na murawie. Za moment zaczynamy.

17:58

Rezerwowi Wisły Płock: Kiełpin, Góralski, Iliev, Janus, Radić, Rozmus, Szczepański.

17:58

Rezerwowi GKS-u Tychy: Igaz, Bukowiec, Kowalczyk, Mączyński, Otręba, Rutkowski, Wodecki.

17:54

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację LIVE z meczu 1/16 finału Pucharu Polski. Na stadionie im. Kazimierza Górskiego Wisła Płock zagra z GKS-em Tychy.