Koniec meczu! Znicz wygrywa 3:1 i jest w 1/8 finału Pucharu Polski.

Konrad Karwacki oddaje strzał, ale uderzenie poleciało ponad bramką Wienczatka.

90'

Mateusz Muszyński wchodzi za Maksymiliana Banaszewskiego.

89'

Łukasz Szczoczarz oddał kapitalny strzał z rzutu wolnego niemal w samo okienko, ale bramkarz gości z najwyższym trudem oodbił piłkę.

87'

Szczoczarz zagrał piłkę do Daszyka, a ten bardzo niecelnie uderzył z dystansu.

86'

Daszyk wchodzi za Jędryasa.

82'

Znicz wyszedł z kontrą, w której miał przewagę liczebną, ale piłkarze gości fatalnie rozwiązali ten szybki atak. Po strzale Michała Glanowskiego piłka poleciała wysoko nad poprzeczką.

80'

Dominik Bednarczyk uderza piłkę głową, jednak futbolówka wpada wprost w ręce Oliwera Wienczatka.

77'

Andrzej Niewulis wszedł za Mateusza Pielaka.

76'

W znakomitej sytuacji przed bramką Znicza znalazł się Jedryas, ale po jego strzale piłka poszybowała ponad poprzeczką.

75'

Stal miała dobrą okazję na gola kontaktowego. Sebastian Brocki otrzymał z lewej flanki podanie od Prędoty. Piłkarz, który wszedł na boisko nie trafił czysto w piłkę, marnując dobrą okazję.

73'

Na pozycji spalonej został złapany Maksymilian Banaszewski.

71'

To była udana akcja Stali. Łukasz Szczoczarz dośrodkował w pole karne, a Sebastian Brocki uderzył głową nieznacznie obok słupka bramki Wienczatka.

70'

Karol Grudniewski wchodzi za Marcina Rackiewicza.

67'

Konrad Karwacki strzelał z 20 metrów. Po drodze był jeszcze rykoszet od jednego z piłkarzy. Zawodnicy gospodarzy domagali się rzutu rożnego, ale sędzia uznał, że piłka odbiła się od gracza Stali.

65'

Wyróżniający się dzisiaj w szeregach gospodarzy Kamil Jakubowski oddał strzał, który z problemami na rzut rożny sparował Oliwer Wienczatek.

65'

Michał Glanowski otrzymał żółtą kartkę za faul na Piotrze Prędocie.

62'

Kamil Jakubowski wrzucił piłkę w pole karne, w kierunku Piotra Prędoty. Ten jednak nie był w stanie dojść do futbolówki.

60'

Maciej Górski zablokowany w polu karnym i rzut rożny dla piłkarzy Znicza Pruszków.

58'

Peter Suswam został ukarany żółtą kartką za faul.

57'

GOOOOL! Łukasz Szczoczarz otrzymał dośrodkowanie z lewej strony od Kamila Jakubowskiego i silnym strzałem z woleja umieścił piłkę w siatce.

55'

Jeszcze jeden strzał oddał Sebastian Brocki, ale i tym razem Oliwer Wienczatek nie miał problemów z interwencją.

53'

Najaktywniejszy po przerwie w szeregach Stali jest Brocki. Piłkarz gospodarzy tym razem strzelał tuż zza pola karnego. Bramkarz Znicza pewnie złapał futbolówkę.

51'

Sebastian Brocki, który niedawno pojawił się na boisku, dośrodkował z prawego skrzydła. Futbolówkę pewnie złapał jednak Oliwer Wienczatek.

49'

Fatalny błąd w defensywie Stali. Maciej Górski otrzymał w polu karnym podanie z lewej flanki, oddał silny strzał i po raz trzeci pokonał Miłosza Lewandowskiego.

49'

GOOOOL! Maciej Górski

46'

Za Arkadiusza Barana wchodzi Sebastian Brocki.

46'

Za Szymańskiego w drugiej części meczu zobaczymy Piotra Murawskiego.

46'

Drugą połowę rozpoczeli goście.

17:00

W pierwszej połowie drużyną zdecydowanie lepszą był Znicz Pruszków. Drugoligowiec udowodnił swoją wyższość zdobywając dwie bramki. Zobaczymy czy po przerwie drużyna gospodarzy będzie w stanie zagrać lepiej.

45'

Arbiter zakończył pierwszą połową. Do przerwy Stal przegrywa ze Zniczem 0:2.

45'

Sędzia Grzegorz Jabłoński doliczył dwie minuty.

44'

Kamil Jakubowski wrzucił piłkę w pole karne, ale nikt z piłkarzy Stali Rzeszów nie zmknął akcji.

43'

Kamil Jakubowski znalazł się na pozycji spalonej. W tej sytuacji z lewego skrzydła dogrywał mu piłkę Łukasz Szczoczarz.

42'

Peter Suswam zacentrował piłkę z lewej strony do Łukasza Szczoczarza, ale zawodnika gospodarzy ubiegł Oliwer Wienczatek.

40'

GOOOOOL. Tym razem autorem bramki jest Maciej Górski. Paweł Tomczyk strącił piłkę głową, dopadł do niej Maciej Górski i wpakował piłkę do siatki Miłosza Lewandowskiego.

37'

Arkadiusz Baran udanie interweniował zabierając futbolówkę aktywnemu dzisiaj Maksymilianowi Banaszewskiemu.

36'

Po wyrzucie piłki z autu zawodnik gospodarzy wrzucił piłkę w pole karne. Zagranie było jednak niedokładne.

33'

Piłkę w dość niefrasobliwy sposób stracił Kamil Jakubowski. Akcję Znicza strzałem z dystansu zakończył Michał Glanowski. Piłka minęła jednak lewy słupek bramki.

31'

Kolejna szansa dla Znicza. Piłkarze gości mogli wyprowadzić groźną kontrę, ale akcję przerwał w nieprzepisowy sposób Peter Suswam.

29'

Paweł Tomczyk pewnym strzałem w prawy róg bramki pokonał Miłosza Lewandowskiego. 1:0 dla Znicza.

28'

Będzie rzut karny dla drużyny Znicza Pruszków! W szesnastce faulował Dominik Bednarczyk.

26'

Michał Płotka próbował oddać strzał zza pola karnego, ale próba zawodnika gości została zablokowana przez defensorów Stali.

24'

Żólta kartka dla Konrada Karwackiego.

22'

Dośrodkowanie z prawej flanki i piłkę głową uderzał Maksymilian Banaszewski. Futbolówka trafia w poprzeczkę!

20'

Teraz w natarciu piłkarze gości. Maksymilian Banaszewski strzałem zza pola karnego chciał zaskoczyć Lewandowskiego, ale jego uderzenie poszybowało obok lewego słupka.

19'

Konrad Hus przerwał kontratak gości faulem. Zółta kartka dla zawodnika Stali.

18'

Idealne dośrodkowanie Kamila Jakubowskiego do Łukasz Szczoczarza. Były zawodnik Cracovii trafia jednak w słupek. To powinna być bramka dla Stali.

16'

Mocne uderzenie z dystansu Michała Płotki odbił jeszcze głową jeden z obrońców Stali. Rzut roźny dla gości.

13'

Piłkarze Znicza wywalczyli rzut rożny po wymianie piłki Mateusza Pielaka z Maksymilianem Banaszewskim.

11'

Z lewej flanki w szesnastkę dograł Peter Suswam. Do piłki, którą wybili obrońcy Znicza dopadł Konrad Hus, ale jego uderzenie minimalnie minęło słupek bramki strzeżonej przez Oliwera Wienczatka.

10'

Łukasz Szczoczarz przejął piłkę w środku pola, ale został natychmiast sfaulowany przez zawodników gości.

8'

Niedane podanie Konrada Karwackiego, które poskutkowało znakomitą sytaucją w której znalazł się Marcin Rackiewicz. Zawodnik gości zszedł z piłką do środka i mocno uderzył, jego strzał z najwyższym trudem obronił Lewandowski.

7'

Podanie Michała Szymańskiego do Piotra Prędoty. Defensorzy Znicza odczytali jednak intencję podającego i przerwali akcję.

6'

Jędrych wrzucił futbolówkę na pole karne. Tam do piłki doszedł Mateusz Pielak. Jego strzał głową z trudem obronił Miłosz Lewandowski.

4'

Damian Jędryas ucierpiał w starciu z rywalem. Potrzebna będzie pomoc medyczna. Przerwa w grze.

2'

Kamil Jakubowski dośrodkował z rzutu wolnego. Arbiter odgwizdał jednak pozycję spaloną jednego z piłkarzy Stali. Od bramki rozpocznie Oliwier Wienczatek.

1'

Rozpoczynamy mecz w Rzeszowie z pięciominutowym opóźnieniem. Od środka zaczęli piłkarze Stali.

15:59

Obie drużyny gotowe na pierwszy gwzdek arbitra. Zawodnicy gospodarzy zagrają w białych koszulkach i niebieskich spodenkach. Drużyna Znicza wystąpi w żółto-czerwonych kompletach.

15:57

Ławka rezerwowych Stali: Kamil Beszczyński, Arkadiusz Drożdżal, Michał Żebrakowski, Sebastian Brocki, Piotr Murawski, Michał Panek, Bartosz Daszyk

15:56

Ławka rezerwowych Znicza: Michał Bigajski, Patryk Sokołowski, Karol Grudniewski, Andrzej Niewulis, Artur Januszewski, Daniel Nawrocki, Mateusz Muszyński

15:54

Arbitrem głównym dzisiejszego spotkania będzie Grzegorz Jabłoński z Krakowa.

15:53

Piłkarze gospodarzy zakończyli już rozgrzewkę. W Rzeszowie dzisiaj niezwykle słoneczny dzień. Miejmy nadzieję, że oba zespoły stworzą ciekawe widowisko.

15:50

Zwycięzca dzisiejszego spotkania trafi w 1/8 finału Pucharu Polski na drużynę, która okaże się lepsza z pary Energetyk ROW Rybnik – Zagłębie Lubin.

15:45

Drużyna Stali dawno nie rywalizowała na tym etapie rozgrywek Pucharu Polski. Ostatni raz zespół z Rzeszowa w 1/16 finału grał w 1996 roku. Stal uległa wtedy Rakowowi Częstochowa, który wówczas grał w najwyższej klasie rozgrywkowej.

15:42

Stal Rzeszów, gospodarz dzisiejszego meczu, w poprzedniej rundzie Pucharu Polski sensacyjnie wyeliminowała przedstawiciela T-Mobile Ekstraklasy Górnika Łęczna, Piłkarze z Rzeszowa zwycięską bramkę zdobyli w doliczonym czasie gry, a autorem trafienia był Piotr Prędota, Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Stali.

15:38

Znicz Pruszków w I rundzie Pucharu Polski niespodziewanie wygrał 2:1 z Termaliką Bruk-Bet Niecieczą. Bramki dla pruszkowian zdobywali Maciej Górski i Artur Januszewski.

15:35

Zapraszamy na relację na żywo z meczu 1/16 finału Pucharu Polski. Na Stadionie Miejskim w Rzeszowie miejscowa Stal będzie rywalizować ze Zniczem Pruszków.