Seria rzutów rożnych dla Radomiaka nie przynosi to jednak efektu.

Walczy do konca zespoł zielonych, znów kapitanie broni Leszczyński!

114'

świetna szansa Radomiaka! Strzał zablokowany, to powinna być bramka!

112'

Kontrowersyjna sytuacja w polu karnym Dolcanu... Nie ma rzutu karnego! Co za błąd arbitra!

111'

Ciekawe próby rozgrywania piłki nie przynoszą efektu Radomiakowi.

110'

Leszczyński łapie piłkę i nie kwapi się by wznowić grę.

110'

Kibice żywiołowo dopinguja Zielonych. Pilkarze drużyny gosci gubią się w defensywie i mamy rzut rożny.

108'

Dolcan kontroluje przebieg gry, ale Radomiak wciąż atakuje.

106'

Gra wznowiona.

105'

Przerwa.

105'

Pewny strzał w lewy róg bramki!

105'

Rzut karny dla Dolcanu!

104'

Próba ataku gości kończy się kontra gospodarzy, ta z kolei kończy się faulem.

114'

Leszczyński znów ratuje swoja drużynę, tak grając Dolcan nie utrzyma remisu.

103'

Świetna okazja dla Radomiaka ale piłkarz gospodarzy był na spalonym.

101'

Próba lobowania nieudana, wciąż remis. Atakuja zieloni.

100'

Świetne wyjście Leszczyńskiego ratuje Dolcan.

99'

Świetna okazja dla gospodarzy ale na drodze piłki stanął obrońca.

96'

Pierwsze minuty dogrywki pod dyktando grającego w przewadze Radomiaka.

90'

Trwa dogrywka, mieliśmy male problemy techniczne ale wracamy do relacji.

93'

Daniel Barzyński uderzył z rzutu wolnego prosto w okienko, będziemy mieli dogrywkę!

91'

GOOOL! BARZYŃSKI!

90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

89'

Lenardo Rossi trafia do siatki rywali i...NIE MA GOLA! Sędzia dopatrzył się spalonego.

88'

Rzut rożny dla Dolcanu nie przyniósł żadnego zagrożenia w polu karnym Radomiaka.

87'

Śliwiński uderzał jeszcze głową, ale piłka powędrowała ponad poprzeczkę.

87'

Kibice Radomiaka nie przestają dopingować swojej drużyny Radomiak - Dolcan

85'

Radomiak - Dolcan

84'

Zmiana w Radomiaku, Agu schodzi, zastąpi go Puton.

83'

Strzał Agu z dystansu, ale to było bardzo słabe trafienie, które nie przyniosło żadnego zagrożenia pod bramką graczy z Ząbek.

82'

Pojedynek sam na sam z Piesio broni Banasiak!

81'

Zmiana, z boiska schodzi Sierpina, w jego miejsce pojawia się Tadrowski.

80'

Ostatnie dziesięć minut będzie bardzo nerwowe dla piłkarzy Dolcanu, którzy grają w osłabieniu.

77'

Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Mateusza Cichockiego.

75'

Piotr Klepczarek ukarany żółtą kartką.

75'

Fatalny błąd Agu w polu karnym, gdyby nie interwencja Dubina Radomiak zapewne straciłby gola.

72'

Żółta kartka dla Chinonso Agu.

69'

Rzut wolny dla Dolcanu, faul w ataku.

68'

Kolejna akcja skrzydłem Radomiaka zatrzymana przez obrońców Dolcanu.

67'

Leszczyński! Kapitalnym wyjściem uprzedza Radeckiego!

66'

Żegnanego brawami Tarnowskiego zmienia Prejs.

66'

Piesio zmienia Jakubika.

65'

Taki pech! Po raz kolejny w zamieszaniu podbramkowym nie udaje się radomianom skierować piłki do siatki rywala, będzie jedynie rzut rożny chociaż zawodnik Zielonych padł w polu karnym.

64'

Będzie podwójna zmiana w Dolcanie. Piesio i Prejs stoją przy linii.

63'

Słaba wrzutka, piłka jednak trafia do Dubiny, który oddaje strzał... minimalnie niecelny!

63'

62'

Brutalnie zatrzymany Leandro przez Cichockiego, będzie groźna okazja z rzutu wolnego. Cichocki ukarany żółtą kartką.

61'

Kolejny strzał ląduje w rękach Leszczyńskiego.

61'

"Walczyć Radom, walczyć" na trybunach.

60'

Piłka szczęśliwie dostaje się w pole karne Radomiaka, ale nic z tego nie wynikło.

59'

Pierwszy od dawna atak piłkarzy z Ząbek, nieskuteczny.

58'

Po kolejnej akcji grę wznawia Leszczyński.

58'

Desperacko broni się Dolcan, ale to nie pomaga. Kolejna akcja Zielonych, Puton przepchnięty przy linii końcowej.

58'

Faulowany Agu i mamy żółtą kartkę dla Łuszkiewicza, który na dodatek ucierpiał w tym starciu. Nie podoba się to kibicom.

56'

Leszczyński oddala grę dalekim wykopem, aut dla Radomiaka.

55'

Fatalny strzał zawodnika gospodarzy...

55'

Będzie kolejny rzut rożny, dobrze bronią się goście.

54'

Korner dla Zielonych po groźnej akcji pod bramką Dolcanu.

53'

Znów duża przewaga po stronie Radomiaka, strzał Putona odbił się od obrońcy a piłka trafiła do Leo, który był na spalonym.

52'

Akcji Cieciury i Radeckiego nie potrafił wykorzystać Leandro Rossi...

51'

51'

Ponownie świetnie broni Banasiak.

50'

Znakomita interwencja Banasiaka ratuje zespół przed stratą bramki!

50'

49'

Leandro Rossi nie zdążył do piłki, grę wznowi Rafał Leszczyński.

48'

Ależ okazja! Jeden z piłkarzy Zielonych dostał piłkę tuż przed bramką, jedynie Leszczyński stał na drodze do strzelenia gola, ale zgubił się przyjmując futbolówkę!

48'

Minimalnie zbyt mocne podanie do napastnika Radomiaka, Leszczyński łapie piłkę,

47'

Dośrodkowanie Osolińskiego po koźle łapie Banasiak.

47'

Rzut wolny dla Dolcanu z groźnej odległości. Szansa na strzał.

18:02

Zaczynamy drugą część meczu!

46'

Druga zmiana w Radomiaku. Stanisławskiego zmieni Śliwiński.

18:00

Piłkarze wracają na murawę!

18:00

17:56

Piłkarze rezerwowi Dolcanu prowadzą rozgrzewkę grając w "dziadka". Czekamy na wznowienie gry, ciągle pada...

17:52

W pierwszej połowie zdecydowanie przeważa Radomiak. Piłkarze Zielonych często są przy piłce, mają pomysł na grę ale nie potrafią dojść pod bramkę rywala i jej skutecznie zagrozić. Rezultat 0:1 jest efektem szybkiego ataku Dolcanu.

48'

Koniec pierwszej połowy meczu.

48'

Ostatnia szansa dla Zielonych po zagraniu ręką jednego z zawodników z Ząbek.

47'

Radomianie grają skutecznie - ale tylko w defensywie.

46'

Faul w środku pola, rzut wolny dla Dolcanu. Gramy dwie minuty dłużej.

45'

Piłkę na własnej połowie rozgrywają piłkarze Dolcanu, Leszczyński wybija ją daleko w pole.

45'

Tym razem to goście nieprzepisowo zagrali w ataku.

44'

Agu rozpoczął atak Radomiaka, który faulem w ataku przerwał jeden z zawodników gospodarzy.

43'

Zieloni oddają piłkę w geście fair play.

43'

41'

Świetna interwencja Rafała Leszczyńskiego zażegnała niebezpieczeństwo. W starciu z golkiperem reprezentacji Polski ucierpiał zarówno on jak i piłkarz Radomiaka.

40'

Znów rzut wolny dla Radomiaka, będzie długa piłka w pole karne.

40'

Wnuka zastąpił Barzyński.

40'

Rzut rożny dla Radomiaka, będzie też zmiana w drużynie gospodarzy.

39'

Długa piłka w pole karne Radomiaka została wybita przez defensorów zespołu Zielonych.

38'

Przy linii bocznej faulowany był Leandro Rossi.

37'

Piłkarze Radomiaka wznawiają grę z autu pod własną bramką.

36'

Stanisławski nie pozostał dłużny i "oddał" Zembrowskiemu.

35'

Wychodzą spod pressingu piłkarze Dolcanu, ale futbolówkę po chwili łapie Banasiak.

35'

34'

Faulowany Wnuk, przy piłce Radomiak.

32'

Szymon jednak kontynuuje grę, znów zaczyna padać.

31'

Szykuje się zmiana, rezerwowy zawodnik już się przebiera. Kontuzjowany jest Szymon Stanisławski.

31'

Potrzebny zespół medyczny, na murawie leży piłkarz Radomiaka.

30'

Uff, deszcz już nie pada. Kropiło przez 30 minut, murawa jest więc mokra i piłki uderzane po ziemi mogą płatać figle.

29'

Kibice witają Pawła Tarnowskiego, byłego gracza Radomiaka.

28'

Kacper Wnuk nie zdążył dobiec do długiej piłki od kolegów z zespołu.

27'

Dwa rzuty rożne nie przyniosły zagrożenia, po błędzie arbitra będzie więc trzeci.

27'

27'

Rzut rożny dla Dolcanu, Rafał Leszczyński... rozgrzewa się biegając wzdłuż boiska.

25'

Kontratak Dolcanu, znów faul w ataku i grę wznawia Radomiak.

24'

Leszczyński ubiegł piłkarza Radomiaka i wybił piłkę na aut.

23'

Groźny atak Radomiaka lewym skrzydłem przerwany, aut dla gości.

23'

Futbolówka wraca w posiadanie przyjezdnych.

22'

Wrzutem z autu spod własnej bramki zaczynają grę Zieloni.

22'

Chałas faulował w ataku, kontratak gości nieudany.

21'

Skrzydłem atakowali Zieloni, jedynie rzut rożny na pocieszenie.

20'

Paweł Tarnowski ucierpiał w starciu z rywalem, ma rozcięty łuk brwiowy.

19'

Mało ataków skrzydłami, gra toczy się raczej w środku pola. Odbiór Radomiaka, ale Stanisławski stracił futbolówkę.

18'

Znów atakuje Radomiak, piłkę łapie Leszczyński.

18'

Strzał ponad bramką, minimalnie niecelny.

17'

Faulował Stanisławski, tym razem odległość od bramki Banasiaka pozwala na bezpośrednie uderzenie.

16'

Rzut wolny dla Dolcanu w okolicy środka boiska.

16'

16'

Niecelne uderzenie z dystansu piłkarzy Radomiaka.

15'

Widoczna przewaga Radomiaka, ale piłka nie może wpaść do bramki Dolcanu.

14'

Rafał Leszczyński broni uderzenie bodajże Leandro Rossiego.

13'

Ładny strzał zawodnika przyjezdnych ląduje wprost w rękach Banasiaka.

13'

Piłkę na własnej połowie rozgrywają piłkarze Dolcanu.

12'

Od bramki zacznie Banasiak.

12'

Co za pech! W sytuacji sam na sam piłkarz Radomiaka kopnął w dłuższy róg obok bezradnego Leszczyńskiego i trafił w słupek!

11'

Dzielnie walczą gospodarze, ale lepsi w defensywie są zawodnicy z Ząbek.

10'

Kibice Radomiaka głośno wspierają swój zespół. Akcja przeniosła się pod bramkę Zielonych.

9'

Piłkarz gospodarzy wpadł w pole karne, znów była okazja ale tym razem Leandro zwlekał ze strzałem po czym padł w szesnastce rywala.

8'

Zmarnowana okazja! Radomiak był już z piłką w polu karnym, ale jeden z zawodników Zielonych pechowo ustrzelił obrońcę Dolcanu.

7'

Wrzut z autu dla Zielonych, gospodarze ruszyli do ataku.

6'

Po rzucie rożnym piłka została trącona przez zawodnika gości spadła pod nogi Zembrowskiego, który pewnie wykończył akcję.

6'

DOLCAN PROWADZI!

6'

Korner dla Dolcanu.

5'

Dolcan mocno naciska, Zieloni próbują przetrwać pierwsze minuty meczu/

4'

Przy piłce zawodnicy drużyny gości. Gospodarze pogubili się w obronie, dobrze broni Banasiak.

3'

3'

Długie wybicie piłkarzy Radomiaka na aut.

3'

Już przy piłce zespół gości, dobre wyjście z bramki Banasiaka ratuje zespół.

2'

Spokojnie, od własnej bramki zaczyna Radomiak.

1'

GRAMY!

16:59

Na stadionie rozbrzmiewa już tradycyjnie Eye of The Tiger, zaraz zaczynamy!

16:58

16:55

Powoli zbliża się godzina rozpoczęcia spotkania, liczba kibiców? Myślę że na całym stadionie zebrało się około 1000 osób, może nieco więcej - nie widzę dokładnie sektorów bocznych.

16:53

Kibice gości prawdopodobnie się nie zjawią, sektor na ten moment jest pusty.

16:51

16:50

16:49

Na boisku w Radomiu zobaczymy dziś reprezentanta Polski - Rafała Leszczyńskiego, oraz zawodnika reprezentacji młodzieżowych - Juliena Tadrowskiego.