Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
2 : 0
Wigry SuwałkiWigry Suwałki
93'

Koniec spotkania! Flota po dwóch golach Daniela Bruda pokonała Wigry i awansowała do 1/16 finału Pucharu Polski.

93'

Zółty kartonik obejrzał też Kamil Lauryn z Wigier.

93'

Żółta kartka dla Kamila Zielińskiego.

92'

Darko Brljak bez problemów złapał przeciągnięte dośrodkowanie piłkarza Wigier.

90'

Arbiter Marek Opaliński postanowił, że ten mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

89'

Mateusz Marynowski wchodzi na boisko w miejsce Sebastiana Olszara.

86'

Piłkarze Floty mogli pogrążyć gości, ale Sebastian Olszar jeszcze raz przegrał sytuację sam na sam z bramkarzem Wigier Hieronimem Zochem.

82'

Piłkarze Wigier Suwałki w ataku pozycyjnym, akcję gości wyjaśnił Sebastian Kamiński, który wyekspediował piłkę daleko poza karne.

80'

Karol Drągowski schodzi z boiska, w jego miejsce na placu gry pojawił się Bartosz Widejko.

76'

Pozostał kwadrans gry w Świnoujściu. Nic nie wskazuje na to, żeby Wigry mogły w dzisiejszym spotkaniu zagrozić Flocie.

75'

Druga zmiana w szeregach gospodarzy. Kamil Zieliński pojawił się na murawie za Dawida Korta.

72'

Sławomir Cienciała spóźnił się z kryciem Bartosza Biela, Zawodnik Wigier mocno wrzucił piłkę w szesnastkę. ale nikt nie wykończył akcji gości.

70'

Sławomir Cienciała zastąpił Łukasza Sołowieja, który był zagrożony czerwoną kartką.

66'

Faul Łukasza Sołowieja, sędzia jeszcze oszczędził zawodnika Floty, który ma już na swoim koncie żółty kartonik.

63'

Piotr Karłowicz zmienił Mateusza Żebrowskiego.

63'

Kamil Lauryn pojawił się na placu gry za Daniela Michałowskiego.

60'

Strzałem z dystansu rozwiązał akcję Bartosz Bujalski. Uderzenie pozostawiało sporo do życzenia. Od bramki rozpocznie Brljak.

57'

Flota Świnoujście spokojnie kontroluje wydarzenia na boisku. Wigry nie mają pomysłu, aby poważniej zagrozić bramce Darko Brljaka.

54'

Strzał Bartosza Biela zza pola karnego, broni Darko Brjak.

52'

Sebastian Olszar bardzo dobrze podał futbolówkę do Dawida Korta. Piłkarz Floty stanął oko w oko z Hieronimem Zochem, ale strzelił prosto w golkipera Wigier Suwałki.

51'

W ataku Flota. Podanie do Nenada Ericia, który jednak niedokładnie odegrał futbolówkę w pole karne. Przy piłce już gracze Wigier Suwałki.

48'

Dawid Kort zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzenie młodego piłkarza Floty było bardzo niecelne.

46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Świnoujściu.

45'

Koniec pierwszej połowy. Flota pewnie prowadzi 2:0.

45'

Arbiter doliczył jedną minutę do regulaminowego czasu gry.

44'

Łukasz Sołowiej ukarany żółtą kartką.

42'

Długie zagranie w kierunku Dawida Korta. Zawodnik Floty znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Zochem. Golkiper Wigier okazał się lepszy od piłkarza Wyspiarzy.

39'

GOOOOOL!!! Flota prowadzi 2:0. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się Daniel Brud. Sebastian Olszar wbiegł z piłką w szesnastkę bramkarz Wigier rzucił się pod nogi zawodnika Floty, futbolówką trafiła do Bruda, który z kilkunastu metrów pewnie strzelił do opuszczonej przez golkipera bramki.

38'

Uderzenie Marka Niewiady zza pola karnego poszybowało wysoko nad poprzeczką.

34'

Piłkarze Floty Świnoujście wywalczyli rzut rożny. Wykonanie stałego fragmentu gry było fatalne.

32'

Niewiele ciekawego dzieje się na stadionie miejskim w Świnoujściu. Wigry próbują przejąć inicjatywę, jednak zawodnicy Zbigniewa Kaczmarka jak na razie nie są w stanie stworzyć zagrożenia pod bramką Brljaka.

30'

Nieporadnie w defensywie zachował się Marek Niewiada, który fatalnie skiksował. Błąd zawodnika Floty nie miał jednak żadnych konsekwencji.

29'

Karol Drągowski zdecydował się na strzał z około 25 metrów. Uderzenie zawodnika Wigier poszybowała kilka dobrych metrów ponad poprzeczką.

25'

Tym razem w starciu z jednym piłkarzem Floty ucierpiał Mateusz Żebrowski.

23'

Flota, która nie najlepiej weszła w spotkanie, teraz wydaje się kontrolować przebieg meczu.

21'

Darko Brljak niezbyt pewnie interweniował po dośrodkowaniu. Golkiper Floty nie zdołał utrzymać piłki w rękach, ale dobrze zaasekurował go Marek Niewiada.

18'

Długa piłka rzucona za linię obrony w kierunku Sebastiana Olszara, ale zawodnik Floty był na pozycji spalonej.

15'

GOOOOOL! Daniel Brud pewnym egzektorem rzutu karnego.

14'

Rzut karny dla gospodarzy.Sędzia odgwizdał jedenastkę po faulu na Sebastianie Olszarze.

11'

W jednym ze starć na boisku ucierpiał Marek Opałacz.

8'

W pierwszych minutach spotkania nieco lepsze wrażenie sprawiają zawodnicy Wigier. Tym razem na bramkę Darko Brljak uderzał Karol Drągowski, ale jego strzał był bardzo lekki i golkiper Floty nie miał problemów z ze złapaniem tego zagrania.

6'

Zawodnicy Wigier Suwałki sygnalizowali arbitrowi, że powinien podyktować rzut karny za dotknięcie piłki ręką przez jednego z piłkarzy Floty. Sędzia pokazał, że nic w tej sytuacji nie było.

4'

W pierwszych minutach obserwujemy sporo niedokładnych zagrań z obu stron.

3'

Pierwsi groźniejszą akcję skonstruowali piłkarze Wigier Karol Drągowski dogrywał piłkę w kierunku Sebastiana Radzia, ale ten nie zdołał oddać celnego strzału.

1'

Sędzia Marek Opaliński rozpoczął mecz w Świnoujściu.

17:57

Już w czwartek losowanie drabinki Pucharu Polski od 1/16 finału. Za niespełna godzinę przekonamy się, która drużyna będzie emocjonować się zbliżającym się losowaniem.

17:46

Ławka rezerwowych Wigier: Salik, Lauryn, Wichtowski, Widejko, Karłowicz, Wasilewski.

17:45

Ławka rezerwowych Floty: Skrzeszewski, Marynowski, Zieliński, Cienciała, Retlewski, Reca, Siemko.

17:43

Flota w rozgrywkach 1. ligi zgromadziła dotychczas zaledwie jeden punkt. Beniaminek z Suwałk obecnie ma o jeden punkt więcej. wigry zremisowały u siebie ze Stomilem i Bytovią.

17:39

W tegorocznej edycji Pucharu Polski Wigry Suwałki pokonały już III-ligowy UKP Zielona Góra i II-ligowy Raków Częstochowa. Flota dopiero rozpoczyna swój udział w tym turnieju.

17:35

- Kac po Chrobrym już minął - zapewnia Tomasz Kafarski, trener Floty. - Przed meczem z Wigrami jesteśmy pełni nadziei na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.
17:30

Zapraszamy na relację na żywo z meczu 1. rundy Pucharu Polski, w którym w Swinoujściu zmierzą się dwie pierwszoligowe drużyny. Miejscowa Flota podejmie Wigry Suwałki.