125'

125'

Tym samy Rozwój Katowice awansował do 1/16 Pucharu Polski.

125'

Trzeci mecz Pucharu Polski zakończył się rzutami karnymi i wygraną Rozwoju Katowice.

124'

Mandrysz trafia! koniec meczu 4-2 Rozwój wygrywa!

124'

Kopruci strzela, Rozwój wciąż prowadzi 3-2.

123'

GOL! 3-1 dla gospodarzy.

122'

Michałowski nie trafia, 2-1 dla Rozwoju.

122'

GOL! 2-1

121'

GOL! 1-1

121'

GOL!

121'

Łysiak nie trafia karnego!

120'

120'

Koniec drugiej połowy. Zawodnicy przygotowują się do wykonywania rzutów karnych.

111'

Dariusz Gwaryś ukarany żółtą kartką.

108'

Sienikowski trafia z 10 metrów prosto w ręce bramkarza.

106'

Zmiana w zespole Stomilu Gawryś za Bartkowskiego.

106'

Koniec przeciętnej pierwszej połowy dogrywki. Przez 15 minut padł tylko jeden strzał na bramkę. Chyba szykują się karne.

94'

Pierwsze minuty dogrywki prezentują się na razie tak jak cały mecz, bez większych emocji.

91'

Gwizdek sędziego rozpoczął pierwszą połowę dogrywki.

102'

To już trzeci mecz Pucharu Polski, który nie rozstrzygnął się w ciągu 90 minut.

99'

Koniec podstawowego czasu gry, przed nami dogrywka.

92'

Sędzia pokazał Herrmannowi żółty kartonik.

91'

Sędzia doliczył aż 8 minut do regulaminowego czasu gry.

85'

Kibice na trybunach powoli zaczynają się niecierpliwić. Rozwój jest co raz groźniejszy, jednak nie potrafi zamienić swojej przewagi na bramkę.

78'

Kolejna zmiana w Rozwoju. Za wolnego na murawę wchodzi Kut.

77'

Kolejna żółta kartka, tym razem otrzymuje ją Gielza.

74'

Żółta kartka dla Mandrysza, piłkarz nieprzepisowo chciał zatrzymać kontrę Stomilu.

71'

Kolejna zmiana, tym razem w drużynie Stomilu. Za kontuzjowanego Łukasika wchodzi Mateusz Sienikowski.

67'

W zespole Rozwoju Katowice zmiana. Z boiska schodzi Adam Żak, natomiast w jego miejsce wbiega Szymon Kapias.

63'

Na murawie rysuje się co raz większa przewaga Rozwoju. Tkocz znów celnie uderzał na bramkę rywali, gol wisi w powietrzu.

57'

Nierozgrzany bramkarz Stomilu i co raz lepsza gra Rozwoju - może w końcu zobaczymy jakieś bramki. Znów blisko trafienia był Gielza i Żak.

56'

W zespole Stomilu zmiana. Uraz Leszczyńskiego okazał się być poważniejszy niż myślano, między słupkami stanie Michał Przyborowski.

52'

Łysiak wdarł się między obrońców i oddał strzał lewą nogą. Oczywiście nieudany.

49'

Trenera gości chyba bolą nogi. Usiadł na pojemniku na napoje w okolicach strefy trenerskiej.

47'

Świetna akcja Rozwoju, Tkocz dośrodkował w pole karne, a Gielza uderzył z pierwszej piłki, jednak bramkarz obronił strzał.

47'

Od początku drugiej połowy mamy zmianę na boisku, Giełza wszedł za Paszka.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

49'

Oba zespoły miały zaledwie po jednej dobrej sytuacji. Wszyscy zawodnicy sprawiają wrażenie, jakby w ogóle nie zależało im na wygranej, zero walki i zaangażowania.

17:47

48'

Koniec pierwszej połowy.

47'

Sędzia doliczył minutę.

44'

Na stadionie Rozwoju bez zmian. Oglądając mecz widać, że piłkarze myślami są jeszcze na wakacjach.

40'

40'

Żółta kartka dla Szymińskiego za faul na Łukasiku.

38'

Prostopadłe podanie do D.Kuna, który oddaje strzał. Piłkę z trudem wybija Faber.

34'

Łysiak wdarł się między obrońców Rozwoju i oddał strzał lewą nogą. Niestety bardzo nieudany.

29'

Ze względu na temperaturę na boisku przerwa, piłkarze musza uzupełnić płyny.

23'

Trener Rozwoju zrugał właśnie Macieja Wolnego za to, że ciągle dyskutuje z arbitrem, podważając jego decyzje.

22'

Na meczu zjawiło się około 200 fanów, a wspomnianym kibicom gości teraz się znudził mecz... i opuścili stadion.

19'

Poza akcją z 4 minuty nuda na stadionie w Katowicach. Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska. Dużo niedokładności.

14'

Pięcioosobowa grupa kibiców gości stoi w przejściu między wejściem na stadion a sektorem gości i... jest bardziej zainteresowana opalaniem niż śledzeniem spotkania.