Niedziela, 18 sierpnia 2013, godz. 15:30

Koniec meczu! Puszcza Niepołomice 0:3 Jagiellonia Białystok!!!!!

91'

Dawid Plizga bliski zdobycia bramki, piłka tuż nad poprzeczką!

90'

GOOOL! Mateusz Piątkowski pozbawia rywali szans na awans do 1/8 finału Pucharu Polski!

90'

Nietypowa sytuacja na boisku, Borovicanin jest oburzony tym, że Drażba wsadził mu palec do oka :)

88'

Kibice Puszczy powoli opuszczają stadion, chyba nie wierzą już w zwycięstwo swojej drużyny.

86'

Wracamy do gry, Łukasz Nowak w pełni dysponowany.

86'

Przerwa w meczu, na boisku leży kapitan zespołu gospodarzy.

84'

Piątkowski za lekko do Norambueny, z boku rozpoczyna zespół z Niepołomic.

82'

Plizga wrzutka w pole karne Puszczy, do piłki dochodzi Norambuena, akcje przerywają gospodarze.

81'

Gospodarze przeprowadzają kolejną zmianę. Za Gajosa Drażba.

80'

Borovicanin dostał futbolówkę od swoich kolegów z drużyny i szybko ją stracił tuż pod polem karnym Jagi.

79'

Kupisz prosto pod nogi Uwakwe, Mikołajczyk faulowany, wznawia grę podaniem do Lewińskiego.

78'

Druga zmiana w Jagiellonii, boisko opuszcza niewidoczny dziś Bekim Balaj, w jego miejsce Mateusz Piątkowski.

76'

Nowak na skrzydło do Janika, w bramce jak zwykle czujny Słowik.

74'

Cholewiak próbował strzałem z dystansu, wykonał go bardzo niecelnie, a piłka nie powędrowała nawet w światło bramki.

74'

Uwakwe podaje do Moskwika, ten nie potrafi przedrzeć się przez szczelna obroną Jagiellonii.

70'

Gospodarze wykorzystują kolejną zmianę. Za Rodina na murawę wbiega Mateusz Cholewiak.

69'

Tym razem zmiana w ekipie gości. Boisko opuszcza strzelec ostatniej bramki, Hiszpan Dani Quintana, a z boiskiem wita się Dawid Plizga.

68'

Quintana próbował zdobyć kolejną bramkę, sędzia odgwizduje pozycję spaloną.

66'

Dani Quintana pewnie kieruje piłkę do siatki Stępniowskiego i w Niepołomicach mamy już 2:0 dla gości.

66'

Rzut karny dla Jagiellonii, faulował Rodin!

65'

Rzut rożny krótko rozegrany do Quintany, przy piłce wciąż goście.

64'

Grzyb podaje do Balaja, ten został jednak sfaulowany.

63'

Grzyb już na boisku, przechwytuje piłkę w środku pola i z problemami podaje do kolegów.

61'

Grzyb na moment opuszcza plac gry, przy linii bocznej pomocy udzielają mu medycy z Białegostoku.

60'

Na murawie leży kapitan gości, Rafał Grzyb.

60'

Janik znów zdecydowanie przebija się lewą stroną pod bramkę Jagi, tam jednak przepisowo zatrzymany tuż przed polem karnym.

59'

Gajos chciał podawać do kolegów, futbolówkę przechwytują piłkarze Puszczy.

58'

Janik z łatwością ogrywa rywali na lewej flance i decyduje się na nieudany strzał z dystansu.

56'

To mogło być wyrównanie, strzał Szymonika zatrzymał Kupisz.

55'

Uwakwe pewnie wszedł w pole karne Jagi, oddał strzał na bramkę, piłka obok słupka.

54'

Kolejna zmiana w ekipie gospodarzy, Za Chychowskiego na boisko chodzi Borovicanin.

53'

Ta bramka wisiała w powietrzu. Po przerwie piłkarze Jagiellonii wyszli na boisko z większą pewnością siebie i wciąż utrzymują piłkę na połowie rywala.

52'

GOOOOOL! MACIEJ GAJOS!!

50'

Popkhadze niecelnie do Gajosa. Jeden z zawodników Puszczy leży na murawie, prawdopodobnie złapał go skurcz.

49'

Norambuena prawą stroną podaje do Kupisza, ten traci piłkę na rzecz Puszczy.

47'

Rzut wolny dla Jagi, Tosik minimalnie obok bramki.

45'

Gwizdek sędziego i zaczynamy drugą połowę !

45'

W przerwie meczu boisko opuścił Strózik, w jego miejsce Uwakwe.

16:29

Zawodnicy ponownie na murawie. za chwilę zaczynamy drugą połowę.

16:24

Na boisku lepiej, przede wszystkim pod względem technicznym prezentuję się drużyna z Białegostoku, niemniej jednak gospodarzom nie można odmówić ambicji, walki i zaangażowania.

46'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy na stadionie miejskim w Niepołomicach utrzymuję się bezbramkowy remis.

46'

Sędzia dolicza minutę do regulaminowego czasu gry.

46'

Balaj do Kupisza, ale przytomnie obrońcy z Niepołomic wybijają futbolówkę obrębu własnej bramki.

44'

Czychowski wraca już do gry, uraz nie okazał się poważny.

43'

Czychowski leży na murawie, interweniuje lekarz.

43'

Kupisz przebił się pod pole karne Puszczy, tam ofiarnie Marcin Biernat przerywa tę akcję.

41'

To był strzał bez historii, od bramki Stępniowski.

40'

Puszcza wybija piłkę na aut, będziemy mieli rzut rożny dla Jagi.

39'

Przez ostatnie minuty mocno wzmocniły się ataki gospodarzy na bramkę Jagiellonii.

39'

Łukasz Nowak z rzutu wolnego prosto w ręce Słowika.

37'

Rodin z poświęceniem walczył o futbolówkę pod bramką rywali, zdobył ją i podawał w pole karne Jagi, tam jednak zabrakło piłkarza Puszczy, który wykończył by akcję.

36'

Ależ strzał Janika na bramkę Słowika, to mogło dać prowadzenie Puszczy!

33'

Gajos traci futbolówkę, Szymonik niecelnie kieruje ją w stronę rywali.

32'

Stępniowski wybija piłkę w pole, którą przechwytują goście starający się skonstruować udany atak na bramkę Puszczy.

31'

Bardzo spokojne trzydzieści minut w Niepołomicach. Gra toczy się głównie w środku pola, a sędzia jak na razie nie pokazał żadnego kartonika.

29'

Popkhadze wyprzeda pędzącego na bramkę Jagiellonii Czychowskiego i spokojnie podaje do Słowika.

28'

Czychowski dośrodkowuje w pole karne Jagielloni, jego koledzy nie potrafią wykorzystać tej akcji na podwyższenie wyniku.

27'

Gajos podaje do Popkhadze, piłka trafia pod nogi gospodarzy.

25'

Martin Baran płaskim strzałem uderza na bramkę rywali, tam na posterunku defensorzy Puszczy.

24'

Zawodnicy wracają do gry.

23'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

20'

Kolejny rzut wolny dla Jagiellonii, tym razem Quintana na głowy przeciwników.

20'

Od bramki Stępniowski wprost pod nogi Moskwika. Ten zagrywał do Czychowskiego, który posłał piłkę w kierunku Szymonika, a on popisał się strzałem... w trybuny.

18'

Balaj z rzutu wolnego prosto w mur rywali. Teraz kontrę stara się wyprowadzić Puszcza.

16'

Tosik sam poszedł w pole karne rywali, posłał piłkę na aut, rzut rożny dla gości.

15'

Kolejny rzut rożny dla Niepołomiczan, tym razem Szymonik niecelnie.

14'

Środkiem boiska pędził Rodni, skierował futbolówkę do Czychowskiego, który wywalczył rzut rożny.

12'

Barana do Grzyba, ten do Norambueny, ale czujni zawodnicy Puszczy nie pozwolili przeciwnikom na dalsze przeprowadzenie ataku.

9'

Faul Tosika na Czychowskim, obyło się bez kartek.

9'

Łukasz Nowak kiwa kilku rywali, podaje do Szymonika, koniec końców obrońcy z Białegostoku rozbijają tę akcję.

7'

Wrzutka w pole karne ekstraklasowicza, z którą doskonale poradził sobie Jakub Słowik.

6'

Od bramki zaczyna Stępiowski po nieudanym dośrodkowaniu piłkarza Jagi.

6'

Rzut rożny dla gości.

5'

Lewiński biegł lewą stroną i próbował podawać do swoich partnerów, ostatecznie piłkę opuściła jednak plac gry.

4'

Biernat starał się wyprowadzić kontratak, który przerwał Rafał Grzyb.

2'

Groźny strzał na bramkę gospodarzy, w bramce pewnie Stępniowski.

2'

Agresywnie rozpoczęli gracze Puszczy, jednak szybko piłkę przechwycili goście.

15:31

Pierwszy gwizdek sędziego i od środka zaczynają zawodnicy Puszczy!

15:28

Piłkarze właśnie wkraczają na boisko w blisko trzydziestostopniowym upale.

15:17

Spiker ogłosił właśnie bardzo radosną nowinę szczególnie dla sympatyków Niepołomiczan, decyzją PZPN Puszcza otrzymała licencję na sezon 13/14, zatem ich wszystkie ligowe mecze będą rozgrywane na ich własnym stadionie. Pierwsze z nich to spotkanie z Termalicą już w nadchodzącą środę.

15:13

Sędzią głównym podczas dzisiejszego spotkania będzie Adam Lyczmański z Bydgoszczy, natomiast jego asystenci to Dariusz Ignatowski i Maciej Daszkiewicz. Rolę sędziego technicznego będzie pełnił zaś Rafał Pąchalski.

15:09

Rezerwowi Jagiellonii Białystok: Krzysztof Baran, Jonatan Straus, Dawid Plizga, Grzegorz Arłukowicz, Ugochukwu Ukah, Mateusz Piątkowski, Paweł Drażba.

15:06

Rezerwowi Puszczy Niepołomice: Andrzej Sobieszczyk, Marcin Zontek, Wallace, Mateusz Cholewiak, Petar Borovicanin, Uwakwe

15:04

Obok prezentujemy oficjalne jedenastki, które szkoleniowcy obu drużyn oddelegowali do gry od pierwszych minut meczu.

14:55

Na konferencji przedmeczowej trener "Jagi", Piotr Stokowiec przekonywał, że jego podopieczni poważnie potraktują to spotkanie.

Na pewno wyjdziemy tak, jakbyśmy grali z przeciwnikiem ekstraklasowym. Nie ma mowy o żadnym odpuszczaniu czy lekceważeniu rywala (...) Jesteśmy przygotowani na twardą walkę i stoczenie prawdziwego boju
14:53

Zwycięzca tego meczu w 1/8 finału zmierzy się ze Śląskiem Wrocław, który wyeliminował Stal Stalową Wolę 3:1.

14:49

puszcza-jagiellonia Piłkarze Jagiellonii już obecni na stadionie, a kilka minut temu wyszli zapoznać się z murawą.

14:39

Faworytem spotkania wydaję się być ekipa z Białegostoku, która obecnie spisuję się bardzo dobrze i zajmuje w Ekstraklasie 5 miejsce w tabeli. Z kolei gospodarze w swoim debiutanckim sezonie w 1. lidze nie zdołali do tej pory wygrać jeszcze ani jednego meczu.

14:37

Dla drużyny gospodarzy jest to nie lada wydarzenie, bowiem na co dzień występujący w pierwszoligowych rozgrywkach beniaminek nie ma okazji gościć na własnym obiekcie zespołów z Ekstraklasy.

14:27

Serdecznie witamy ze stadionu Miejskiego w upalnych Niepołomicach. Dziś o godzinie 15:30 rozegrany zostanie tutaj mecz w ramach 1/16 finału Pucharu Polski pomiędzy Puszczą Niepołomice a Jagiellonią Białystok.