Odra OpoleOdra Opole
0 : 4
Miedź LegnicaMiedź Legnica
22:26

Na koniec zdjęcie z dzisiejszego meczu. Za uwagę dziękuje Państwu Anna Dziedzic, dobranoc!

22:26

Odra Opole - Miedź Legnica 0:4

90'

Koniec spotkania! Miedź Legnica gromi Odrę Opole na jej własnym stadionie! Trener Ulatowski gratuluje swoim zawodnikom, a gospodarze kończą swoją przygodę z Pucharem Polski.

90'

Na bramkę gości próbował uderzać Wolny.

90'

Kilka podań zawodników Odry kończy się faulem na Zasadzie.

90'

Sędzia dolicza 3 minuty. Ten czas nie wystarczy jednak gospodarzom na odwrócenie losów spotkania.

88'

GOOOOL! 4:0 po strzale Szczepaniaka, Odra Opole może pożegnać się z Pucharem Polski.

84'

GOOOOOL! Mariusz Zasada podwyższa prowadzenie gości na 3:0!

81'

Zmiana w Miedzi. Garuch zastąpi Łuszkiewicza.

79'

Krawiec za Łozińskiego!

77'

GOOOL! 2:0 dla gości po strzale Jakuba Grzegorzewskiego! Strzelec uderzał z ok 20 metrów wprost w światło bramki.

75'

Strzał Madejskiego z trudem broni Danowski.

74'

Na boisku leżał również Daniel Tanżyna, lecz interwencja ze strony masażystów nie była potrzebna,

73'

Bartoszewicz ukarany żółtą kartką za faul na Setli.

72'

Tomanek przy piłce, z którą dobiegł aż do bramki Bledzewskiego, uderzył jednak zbyt mocno.

70'

Opolanie mają widoczne parcie na bramkę, póki co nie mogą doprowadzić żadnej ze swoich akcji do końca.

67'

Seria podań piłkarzy Odry. Krysian prowadził piłkę w pole karne przeciwnika, został jednak zablokowany.

64'

Po błędzie Glanowskiego piłka ląduje w polu karnym Odry. Sprawca zamieszania chwilę później ratuje sytuację wybijając.

63'

Tomanek przy piłce, cofnął się jednak podaniem do Michniewicza i piłkę przejmuje Miedź.

60'

Kolejna zmiana u gospodarzy. Za Tomasza Copika wchodzi Adam Setla.

59'

Wolny dla Odry, piłka trafia jednak prosto w mur!

57'

Tym razem zmiana w Odrze. Wolny za Cielucha.

56'

Zmiana w zespole Miedzi! Strzelec bramki Zbigniew Zakrzewski opuszcza boisko, a w jego miejsce Radosław Bartoszewicz,

53'

Zamieszanie w polu karnym Miedzi. Jeden z obrońców zagrał ręką, sędzia jednak nie dopatrzył się takiego zdarzenia.

51'

Zmiana w zespole gości - Bartczak za Wołczka.

48'

Na linii opatrywany jest Krzysztof Wołczyk.

47'

Pierwszą sytuację miał Mateusz Krawiec, który próbował uderzać, mógł podać do Copika, gdyż był on lepiej ustawiony pod bramką.

46'

Witamy po przerwie! Gwizdek Daniela Kruczyńskiego i rozpoczynają goście.

45'

Koniec pierwszej połowy spotkania! 1:0 dla gości z Legnicy, mecz można określić jako średni. Zawodnicy schodzą do szatni, a my zapraszamy zaraz po przerwie.

45'

Sędzia dolicza do regulaminowego czasu gry minutę.

44'

Nerwowo się robi pod koniec pierwszej połowy. Wołczek ciągnął za koszulę Krysiana, kilka nerwowych podań wymieniła w międzyczasie Miedź.

41'

GOOOL! Po zamieszaniu pod bramką gospodarzy celne trafienie odnotowuje Zbigniew Zakrzewski!

40'

Michniewicz leżał przez chwilę na murawie, nie został jednak odgwizdany faul.

38'

Cieluch zgrabnie prowadził piłkę aż na połowę gości, próbował uderzać, jednak stanęło na niczym.

36'

Wzmaga się doping na stadionie przy Oleskiej. Kibice wymieniają się wyzwiskami, naprzemiennie domagając się gola od swoich piłkarzy.

34'

Piękną sytuację strzelecką miał Adrian Krysian, który został brutalnie zatrzymany przez golkipera gości. Kibice głośno domagali się karnego, który nie został odgwizdany.

33'

Gra przenosi się na połowę gospodarzy, swoją szansę miał Piotr Kasperkiewicz, ale nie wykorzystał jej zawodnik Miedzi.

32'

I mamy kontrę Odry. Tomanek próbował strzelać z dystansu, ale zrobił to niecelnie.

30'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Madejski odnotował celny strzał, gol jednak nie został uznany, gdyż faulowany był Danowski.

27'

Po dośrodkowaniu głową uderzał Zakrzewski, jednak broni Danowski, który jest dziś w świetnej dyspozycji.

26'

Z 30 metrów uderzał Glanowski, nie udało mu się zaskoczyć Bledzewskiego.

23'

Serię podań wymienili goście, przejmuje jednak piłkę "Copa", ale gra nadal toczy się na połowie Odry.

21'

Na murawie leży Tomasz Drąg, potrzebuje pomocy medycznej po niefortunnym wślizgu.

19'

Dzisiejszy mecz to festiwal rzutów rożnych, tym razem korner dla Miedzi.

17'

Żółtą kartką ukarany został Piotr Kasperkiewicz za niesportowe zachowanie.

15'

Dużo pracy ma dzisiaj Mateusz Szczepaniak. Napastnik Miedzi jest jak dotąd jednym z bardziej aktywnych piłkarzy gości.

12'

Robi się ciekawiej na stadionie przy Oleskiej! Grzegorzewski miał swoją szansę, lecz uderzał niezdarnie.

9'

Cieluch zmierzał z piłką ku bramce, udało się jednak wywalczyć tylko rzut rożny dla gospodarzy,

7'

Dwa rożne z rzędu dla legniczan, ale nie udało się podopiecznym Rafała Ulatowskiego skleić żadnej akcji.

5'

Przy piłce opolanie. Glanowski z Tomankiem wymienili kilka podań, po chwili piłkę przejmuje Miedź.

4'

Korner dla Miedzi, Madejski wybijał piłkę, nie udało się stworzyć legniczanom groźnej sytuacji.

2'

Szczepaniak uderzał na bramkę, jednak wprost w ręce Danowskiego.

1'

Prezentacja zawodników, wymiana uścisków dłoni, gwizdek sędziego i zaczynamy spotkanie!

20:25

Zawodnicy są już na płycie boiska. Opolanie są beniaminkiem w II lidze, piłkarze Miedzi występują natomiast jedną klasę rozgrywkową wyżej.

20:22

Witamy Państwa ze stadionu Odry Opole, gdzie gospodarze zmierzą się w 1/32 Pucharu Polski z Miedzią Legnica. Spotkanie startuje za 10 minut, sędziować będzie Daniel Kruczyński z Żywca.